6 sonuçtan 1 ile 6 arası

Konu: Saclarim degisik dökülüyor

SaçımınDoktoru Üyesi

Saclarim degisik dökülüyor

22 yasindayim.Finastreid ve minoxu 4 aydir kullaniyorum.Bunun yanin sira 2 seans prp ve 2 seans mezo yaptirdim.Ve gecen ay seti ve cell kullandim.Sacim genel dökülüyor.Bakan kisiler sacin iyi diyor ama ben igo anlayabiliyorum.On cizginin 1.5 ve 2 cm kadar arkasi seyreldi.Tarakla kapaniyor.On cizgi ise eskiye gore cok cılız.On cizgi icin ketoral krem düşünüyorum.Ve bu ay tekrardan ya cell seti ya da peptid'e baslayacam.Min+dut yan etkiden korktugum icin yapmadim.Gordugum kadariyla on taraflarda o da etkili.Ozellikle onler icin onerecegi tedavi olan site sakinlerini bekliyorum.Herkese iyi bayramlar

SaçımınDoktoru Üyesi
    Okuyan arkadaslar bir cevap yazsa

SaçımınDoktoru Üyesi Muzdarip - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Alıntı SALVADOR Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Okuyan arkadaslar bir cevap yazsa
    Foto koy da yapsınlar hocam böyle görmeden ne diyebilirler

SaçımınDoktoru Üyesi
    Aralardan seyreliyor.Arkaya dogru taradim ama her tarafta seyrelme var

SaçımınDoktoru Üyesi talhayaldiz96 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    22 yasindayim.Finastreid ve minoxu 4 aydir kullaniyorum.Bunun yanin sira 2 seans prp ve 2 seans mezo yaptirdim.Ve gecen ay seti ve cell kullandim.Sacim genel dökülüyor.Bakan kisiler sacin iyi diyor ama ben igo anlayabiliyorum.On cizginin 1.5 ve 2 cm kadar arkasi seyreldi.Tarakla kapaniyor.On cizgi ise eskiye gore cok cılız.On cizgi icin ketoral krem düşünüyorum.Ve bu ay tekrardan ya cell seti ya da peptid'e baslayacam.Min+dut yan etkiden korktugum icin yapmadim.Gordugum kadariyla on taraflarda o da etkili.Ozellikle onler icin onerecegi tedavi olan site sakinlerini bekliyorum.Herkese iyi bayramlar
    mesaj kutun dolmuş yazamıyorum haberin olsun