Sayfa 2/3 İlkİlk 123 SonSon
23 sonuçtan 11 ile 20 arası

Konu: 30 kilo yağ 1,5 senede nasıl yakılır :)

SaçımınDoktoru Üyesi
    Alıntı kami Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    keto mu uyguluyorsunuz ayrıca şunu belirteyim kalori açığı diyetlerde saç dökülmelerinde artış gözlemlenebilir, bence en mantıklı uygulama kalori açıksız keto saç için lakin yine de herkesin bünyesi farklıdır illa ki doktor görüşünün alınması gerekir
    Hocam protein, düşük karbonhidrat, kuruyemiş ve sebze tüketiyorum. Paleo diyete yakın bir diyetim var. Saçlarım canlandı. Demir, D vitamini, su ve çeşitli protein alıyorum. Glikojen depolarımı sağlıklı karbonhidratla dodıruyorum. Saç konusuda göz önünde bulundurdum bu süreçte.

SaçımınDoktoru Üyesi
    Alıntı Muzdarip Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Helal valla benim kollar felan ince sırf o yüzden spor yapmak istemiyorum normalde zaten zayıf biriyim ama kas yok gibi bişey ya
    Ağırlık sporları zayıfa hacim kazandırır, kiloluya yağmyaktırır. İmkanınız varsa spora başlayın derim.

SaçımınDoktoru Üyesi Muzdarip - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Alıntı Fatih Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Ağırlık sporları zayıfa hacim kazandırır, kiloluya yağmyaktırır. İmkanınız varsa spora başlayın derim.
    Bakalım var aklımda öyle birşeyler

Moderatör kami - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Alıntı Fatih Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Hocam protein, düşük karbonhidrat, kuruyemiş ve sebze tüketiyorum. Paleo diyete yakın bir diyetim var. Saçlarım canlandı. Demir, D vitamini, su ve çeşitli protein alıyorum. Glikojen depolarımı sağlıklı karbonhidratla dodıruyorum. Saç konusuda göz önünde bulundurdum bu süreçte.
    glikojen yerine ketone asıllı da çalışabiliyor vücut, glikojene bağımlı da kalınmıyor bu süreç sonrası
    Kontrol altında topikal finasterid kullanmaktayım.
    Belirttiğim herhangi bir görüş veya düşünce, medikal anlam veya değer taşımamaktadır, bununla birlikte bütün sorumluluğun karşı tarafa ait olduğunu beyan ederim.

Diğer forumlarda "kami" ismi altında bulunan hiçbir hesap bana ait değildir.

Doktor kontrolü altında olmadan herhangi bir şey kullanmanızı tavsiye etmiyorum. Üstte de yazdığım gibi, bütün sorumlulukların karşı tarafa ait olduğunu bildirmek isterim. İyi forumlar.

Yaptigim yorumda nickleri karistirmisim Fatih yazacagima muzdarip yazmisim

eğer resimler gerçekten size ait ise valla helal olsun hocam... tüyleri nasıl aldığınızı sorabilirmiyim

SaçımınDoktoru Üyesi
    Şu an ki formum resimdekilerden daha iyi, her şey çok disiplinli bir diyete bakıyor. Spor bu işin yarısıysa diğer yarısı beslenme düzenidir.

Tüyleri atıl durumda olan klasik moser saç kesme makinesiyle aldım.

Güncel formum şu şekildedir. Yağ oranını bir tık daha aşağı çekebildim. Çok şükür.

Yeni Üye
    tebrikler dostum

Ben hala inanmıyorum ya bu işe

SaçımınDoktoru Üyesi Yalova22 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Yer
    Istanbul/Yalova
    Güzel bir vücut göğüsler olmazsa bile. Tebrik ederim hocam.

Sayfa 2/3 İlkİlk 123 SonSon