3 sonuçtan 1 ile 3 arası

Konu: Procapil

Yeni Üye

Procapil

Merhabalar bu forumda birçok ürün tartışılmış ama Procapil üzerine yeterince tartışma ve yorum göremedim. Bu ürün %3 dozlarında spray olarak birçok çeşiti piyasada var. Örneğin hairforte, daha önce bu ürünleri kullanmış olan var mı tecrübe ve düşüncelerini aktarabilirler mi ?

Procapil hakkında sadece Türkiye de belirli bir site ve doktor önerilerde bulunuyor. Yabancı forumlarda adı bile geçmiyor. Ayrıca bilimsel çalışmada göremedim hiç.

SaçımınDoktoru Üyesi
    Alıntı nasa01 Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Merhabalar bu forumda birçok ürün tartışılmış ama Procapil üzerine yeterince tartışma ve yorum göremedim. Bu ürün %3 dozlarında spray olarak birçok çeşiti piyasada var. Örneğin hairforte, daha önce bu ürünleri kullanmış olan var mı tecrübe ve düşüncelerini aktarabilirler mi ?
    procapil apigenin uzerine bina edilmis bir etken. Apigenin maddesi de amentoflavon tipi bitkisel bir etkendir. Pgd2 inhibesi yapar. Ama tek basina etkili olur mu bilemem. Zannetmiyorum, piyasadaki ekimci perukcu tayfanin fason sisirdigi urun gibi duruyor. Papatyali sari kantaron lu losyon yapin bundan daha iyidir bence. Basari hikayesi de hic diymadim. Bunun yerine seti ve cell kullanin. Sabah pgd2 yi bloke edersiniz, aksamda pge yi artirirsiniz.