Sayfa 2/3 İlkİlk 123 SonSon
23 sonuçtan 11 ile 20 arası

Konu: 21 yasindar saç dökülmesi 1 yıldır çözüm arıyorum

SaçımınDoktoru Üyesi
    İyi yapmışsın. Kaygına herkes ortak aslında burada ama kiminin durumu kötü kiminin de belki başlangıç aşamasında. Bence sen yine de bir kan tahlili yaptır. Ve tedavi ile destekle saçlarını. Zararını hörmezsin hem daha da patlasa saçların fena mı olur?

Her saç dökülme süreci öncesi ve başlangıcında mükemmel görünür...
    Karma Peptid, AdvanCell, Setipiprant, Saf kafein, RU58841 dönüşümlü olarak kullanıyorum minoxidil haftada 1-2 olacak şekilde kullanırım bazen haftayıda atlarım. Bu tedaviden önce Miracle vardı ve gerektiğinde etki tazelemek için tedaviye ekleyeceğim Ana amacım en hafif doğal ve yan etkisiz tedavileri deneyip aktarmak. Deneyimlerime göre en sorunsuz ve sağlıklı tedaviler sırasıyla Peptid, Setipiprant Cellagance Saf Kafein ve RU58841

Mesajlara elimden geldiğince dönmeye çalışıyorum .

Yeni Üye
    Alıntı Muzdarip Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Çok acil finas ve dutas kullanmasın saçlar acayip gerilemiş. Bunun yanında seti cell ru kafein mix yapıp günde 3 kere kullan özellikle vertex baya açılmış dibi gözüküyor hemen başlamazsan 3 ay sonra kel kalabilirsin (!)
    Muzdarip hocam ironi yapmışsın ama genç kardeşimiz yazdıklarını ciddiye alabilir.

Moderatör kami - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    daha mature çizgin bile yeni yeni oluşuyordur gözlemle masaj başla etken falan kullanmanı önermem çok öngörebildiğin bir şey yoksa tabi ki, ben etkensiz korudum saçımı hala aynı yani mümkün
    Kontrol altında topikal finasterid kullanmaktayım.
    Belirttiğim herhangi bir görüş veya düşünce, medikal anlam veya değer taşımamaktadır, bununla birlikte bütün sorumluluğun karşı tarafa ait olduğunu beyan ederim.

Diğer forumlarda "kami" ismi altında bulunan hiçbir hesap bana ait değildir.

Doktor kontrolü altında olmadan herhangi bir şey kullanmanızı tavsiye etmiyorum. Üstte de yazdığım gibi, bütün sorumlulukların karşı tarafa ait olduğunu bildirmek isterim. İyi forumlar.

SaçımınDoktoru Üyesi
    Alıntı kami Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    daha mature çizgin bile yeni yeni oluşuyordur gözlemle masaj başla etken falan kullanmanı önermem çok öngörebildiğin bir şey yoksa tabi ki, ben etkensiz korudum saçımı hala aynı yani mümkün
    Kami Bey etkensiz saçımı korudum diyorsun peki kaç yaşındasın şuan?

Yeni Üye
    Kan değerlerim düşük çıkmıştı 5 defa iğne vuruldum şuan da multivitamin kullanıyorum suprame markası ama bir etkisi olmadı dökülmeye devam ediyor

Yeni Üye
    mesaj kutunuz dolu size ulaşamıyorum.

SaçımınDoktoru Üyesi Muzdarip - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Alıntı odtulu Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Kami Bey etkensiz saçımı korudum diyorsun peki kaç yaşındasın şuan?
    19 taş çatlasın 20 yaşındadır

SaçımınDoktoru Üyesi Muzdarip - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Alıntı serdar85 Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Muzdarip hocam ironi yapmışsın ama genç kardeşimiz yazdıklarını ciddiye alabilir.
    Ciddiye almasın diye ünlem koydum ama buna rağmen ciddiye alırsa acilen Türk Dili eğitimi görmesi lazım buna tıbben çare yok

Yeni Üye
    Alıntı Muzdarip Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Ciddiye almasın diye ünlem koydum ama buna rağmen ciddiye alırsa acilen Türk Dili eğitimi görmesi lazım buna tıbben çare yok
    Ciddiye almadım tabi ki ama derdimi tam anlatamadım sanırım sizin düşündüğünüz kadar sağlıklı değil saçlarım ve gittikçe artan bir dökülme var özellikle ön kısımda

Sayfa 2/3 İlkİlk 123 SonSon

Bu Konudaki Etiketler