10 sonuçtan 1 ile 10 arası

Konu: Saç dökülmesi tedavi nerden nasıl başlamayalım tavsiye??

Yeni Üye

Saç dökülmesi tedavi nerden nasıl başlamayalım tavsiye??

23 yaşındayım ailede kellik var baba dayı kel saçlarım cok ince telli yumuşak son zamanlarda baya canımı sıkmaya başladı geçen sene doktora gittiğimde şampuan verip göndermişti bende aktardan 15 farklı yağ karışımı alıp sürmüştüm ama faydasını göremedim şuan bu siteyi baya okudum okudukca hepsi dahada çok karıştı hangisinden başlamalıyım ne yapmalıyım tavsiyeleriniz için şimdiden teşekkür ederim ..
    Eklenmiş Resmin önizlemesi Eklenmiş Resmin önizlemesi 1.jpg‎   41425597_532941653812688_6154740825826787328_n.jpg‎   41420287_2157489437850225_6110136362097180672_n.jpg‎   41339054_322293821866663_2864540889177391104_n.jpg‎  

Yeni Üye
    Dostum benim de Saç Dökülmesi Hakkında Sohbet kısmında ''Saçlarım Hakkında Yorum/Tavsiye'' adlı konum var. Şu:

http://www.sacimindoktoru.com/showthread.php?t=4643

Ben de senle yaşıtım baba kel dayılar da seyrek. Aynı şekilde saçlarım ince telli ve yumuşak iyice zayıfladılar. Benim de kafam çok karışık çevremde kimse farketmiyor ama ben saçlarımın zayıfladığının ve seyreldiğinin farkındayım. Saçımı sola atınca sağ şakağımda artık seyreklik görüyorum tam kapanmıyor orası.
    Ben oral yolla alınan DHT bloklayıcı ilaçlara karşıyım. Yaşım 30 olsa düşünebilirdim fakat bu yaşlarda alırsak ilerisi için daha kötü sonuçlar doğurabilir.
    Minoxidili de kesinlikle önermiyorum. Saç döngüye giriyor 6 aylık kullanımdan sonra etkisi geçiyor diyen bile var.
    Sigara alkol kullanmıyorum düzenli de spor yapan biri olarak beslenmemizi düzene sokmalıyız. Yüksek şekerli basit karbonhidratlardan uzak durmalıyız. Balık yağı ve vitamin kullanımına başladım. Reklam olmasın annem bir markanın ürünlerini satıyor o markanın saç besleyici serumunu aldım şu an ya her gün ya da gün aşırı onu kullanıyorum. Saçlarıma direkt olarak uygulamak istediğim tedaviler için henüz karar vermedim. Ayrıca buradan anladığım kadarıyla bir ayda bir sonuç beklememek gerekiyor. Yani başlayacağın tedavide hemen yılma. İki haftadır depresyondayım. Canım hiçbir şey yapmak istemiyor. Senin sorununu da kendime yakın gördüğüm için için rahatlasın diye böyle bir mesaj yazmak istedim.

Yeni Üye
    Alıntı oreon Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Dostum benim de Saç Dökülmesi Hakkında Sohbet kısmında ''Saçlarım Hakkında Yorum/Tavsiye'' adlı konum var. Şu:

Ben de senle yaşıtım baba kel dayılar da seyrek. Aynı şekilde saçlarım ince telli ve yumuşak iyice zayıfladılar. Benim de kafam çok karışık çevremde kimse farketmiyor ama ben saçlarımın zayıfladığının ve seyreldiğinin farkındayım. Saçımı sola atınca sağ şakağımda artık seyreklik görüyorum tam kapanmıyor orası.
    Ben oral yolla alınan DHT bloklayıcı ilaçlara karşıyım. Yaşım 30 olsa düşünebilirdim fakat bu yaşlarda alırsak ilerisi için daha kötü sonuçlar doğurabilir.
    Minoxidili de kesinlikle önermiyorum. Saç döngüye giriyor 6 aylık kullanımdan sonra etkisi geçiyor diyen bile var.
    Sigara alkol kullanmıyorum düzenli de spor yapan biri olarak beslenmemizi düzene sokmalıyız. Yüksek şekerli basit karbonhidratlardan uzak durmalıyız. Balık yağı ve vitamin kullanımına başladım. Reklam olmasın annem bir markanın ürünlerini satıyor o markanın saç besleyici serumunu aldım şu an ya her gün ya da gün aşırı onu kullanıyorum. Saçlarıma direkt olarak uygulamak istediğim tedaviler için henüz karar vermedim. Ayrıca buradan anladığım kadarıyla bir ayda bir sonuç beklememek gerekiyor. Yani başlayacağın tedavide hemen yılma. İki haftadır depresyondayım. Canım hiçbir şey yapmak istemiyor. Senin sorununu da kendime yakın gördüğüm için için rahatlasın diye böyle bir mesaj yazmak istedim.
    kardeşim kusura bakma cevabını yeni gördüm aynı benimde baba kel dayılarda aynı şimdi kimi minoxidili kullan diyor kimi kullanma miracle alsam sadece tek başına yeterlimi neler kullanmam lazım biranönce tedaviye başlamak istiyorum sigarayı bıraktım alkol yok .. ben hemen sonuç beklemiyorum zaten öyle bir düşüncem yok ..
    Hangi tedaviye başlayacağımı hala çözemedim yardımcı olursanız çok teşekkür ederim

Moderatör kami - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    masaj ekle
    Kontrol altında topikal finasterid kullanmaktayım.
    Belirttiğim herhangi bir görüş veya düşünce, medikal anlam veya değer taşımamaktadır, bununla birlikte bütün sorumluluğun karşı tarafa ait olduğunu beyan ederim.

Diğer forumlarda "kami" ismi altında bulunan hiçbir hesap bana ait değildir.

Doktor kontrolü altında olmadan herhangi bir şey kullanmanızı tavsiye etmiyorum. Üstte de yazdığım gibi, bütün sorumlulukların karşı tarafa ait olduğunu bildirmek isterim. İyi forumlar.

Güvenli yolu tavsiye ederim nereden başlamalı kısmı içinde şunu diyebilirim ki neresi olursa olsun başlayın her şey zaman içerisinde oturacak emin olun.
    Karma Peptid, AdvanCell, Setipiprant, Saf kafein, RU58841 dönüşümlü olarak kullanıyorum minoxidil haftada 1-2 olacak şekilde kullanırım bazen haftayıda atlarım. Bu tedaviden önce Miracle vardı ve gerektiğinde etki tazelemek için tedaviye ekleyeceğim Ana amacım en hafif doğal ve yan etkisiz tedavileri deneyip aktarmak. Deneyimlerime göre en sorunsuz ve sağlıklı tedaviler sırasıyla Peptid, Setipiprant Cellagance Saf Kafein ve RU58841

Mesajlara elimden geldiğince dönmeye çalışıyorum .

Benim gibi yeşil çayla başla şuan cell ekledim üstüne bide keto krem

Yeni Üye
    serj kardeşim bu cell dediğin ve keto kremi nereden temin edebilirim ?

Yeni Üye
    Alıntı Miracle Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Güvenli yolu tavsiye ederim nereden başlamalı kısmı içinde şunu diyebilirim ki neresi olursa olsun başlayın her şey zaman içerisinde oturacak emin olun.
    hocam simdi güvenli yoldan kastınız nedir ne aliyim ne sürüyim hani bunda sıkıntım var ? sizin öneriniz nedir bu arada kusura bakmayın mesajlarınızı yeni gördüm

Alıntı kdrkymt Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    hocam simdi güvenli yoldan kastınız nedir ne aliyim ne sürüyim hani bunda sıkıntım var ? sizin öneriniz nedir bu arada kusura bakmayın mesajlarınızı yeni gördüm
    Oral antiandrojen kullanma topikal bir çok etken var siteyi inceleyin bir çok kişi paylaşmış tedavilerini.
    Karma Peptid, AdvanCell, Setipiprant, Saf kafein, RU58841 dönüşümlü olarak kullanıyorum minoxidil haftada 1-2 olacak şekilde kullanırım bazen haftayıda atlarım. Bu tedaviden önce Miracle vardı ve gerektiğinde etki tazelemek için tedaviye ekleyeceğim Ana amacım en hafif doğal ve yan etkisiz tedavileri deneyip aktarmak. Deneyimlerime göre en sorunsuz ve sağlıklı tedaviler sırasıyla Peptid, Setipiprant Cellagance Saf Kafein ve RU58841

Mesajlara elimden geldiğince dönmeye çalışıyorum .

Yeni Üye
    Alıntı oreon Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster

Aynı yaşlardayız, aynı durumdayız resmen boğuyor uyanıyorum aklıma geliyor,rüyalarıma giriyor...
    Haftada 7 gün proscar 1/5 (03.09.2018)
    Günlük Yeşil,Ihlamur çay vs.