8 sonuçtan 1 ile 8 arası

Konu: Piyasadaki tarihi geçmiş Minoxiller! (önemli)

SaçımınDoktoru Üyesi Violator - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

Piyasadaki tarihi geçmiş Minoxiller! (önemli)

Arkadaşlar eczaneden minoxil aldığınızda kutu üzerinde Son kullanma tarihi 2020 yazıyor buraya kadar hiçbir sorun yok. İlaç kutusu üzerindeki barkodu www.its.gov.tr ilaç takip sitesinde hiç arattınız mı? Son aldığım ilaçların üzerinde SKT/ 2020 yazan 3 kutu minoxilin tarihi 2015 yılında dolmuş gözüküyordu. Fotoğrafları ekte paylaştım. Mahkemelik olma durumuna karşılık barkod numaralarını gizledim. Elinizdeki minoxillerin son kullanma tarihlerini bu siteden araştırıp paylaşır mısınız. Teşekkürler.

-Miracle Losyon (her akşam)
    -Minoxil (her akşam 10 fıs) ( 7. yıl)
    -Proscar 4/1 her akşam (7.ay)

SaçımınDoktoru Üyesi
    Sırf şu eczanede depoda bekleye bekleye çürümüş minoxilleri kullanmamak için saf toz alıp yapıyorum bir de yılların bilindik markası şu Atilla Kaya nın pazarladığı procapil biotin xpecia vs leri düşünemiyorum bile miracle boşuna güvenmiyorum dememiş zamanında!

SaçımınDoktoru Üyesi
    ise yaramama sebebi bu da olabilir muhtemelen minoxidillerin hem fahiş fiyatlarla eczanede uc kurusluk urunleri millete iteliyolar hemde ustune ustluk ahlaksiz acikcasi su ulkede ne guvenilir ki cok yadirgamiyorum bile. Diyecek sövecek çok şey varda işe yaramiyacagi icin susuyorum. urunlerin freshini bulup kendiniz hazirlamaniz en mantiklisi
    minox+cell losyon+proscar
    not:velluslar papilla olana kadar bu siteden ayrilmayacagim.

Zaten minoxil fortenin sitesini kapatmışlar. Belki de üretimi yapılmıyor. Eski ürünlerin kutularını değiştirip millete satıyorlardır.

Yeni Üye
    Burdan aldığım kutusu duruyordu tarattım doğru tarih akçaydan almıştım kutunu atmıştım bunu kullanıyodum kutusu yok umarım tarih doğrudur

SaçımınDoktoru Üyesi dht58 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Bu 3 kutu minoxillerin neden ucuz olduğunuda açıklıyo hocam. Ben şahsen bunlardan hiç almadım niye daha ucuz oluyo acaba düşüncesiyle iyiki de almamışım.
    Eklenmiş Resmin önizlemesi Eklenmiş Resmin önizlemesi IMG_20180917_130130.jpg‎  

SaçımınDoktoru Üyesi Kelcocuk - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    benim minoxunda son k. tarihi 2019un 12.ci ayı sizce iade etmeli miyim
    Günlük ilaç hazırlıyorum içeriğim
    1 adet aldactone (100) mg
    1 adet diane35
    ikisini 80 derecelik kolonyada eritiyorum.

Günlük masaj ve dermaroller.

------------------------------------------------

Tedavi düzenim :
    1 gün aldactone+diane35 losyonu
    1 gün minox
    dönüşümlü kullanıyorum.
    ---------

setipiprantı sadece yaz aylarında kullanıyorum.

SaçımınDoktoru Üyesi
    İstanbul'da yaşayanların dikkatine!! Kadıköyde modaya çıkarkan adıyamanlı çiğköftecinin soluna doğru giderken bir eczane 3 al 2 öde minox kampanyası başlatmış. Konudaki gibi son kullanma tarihinde bir sıkıntısı var mıdır bilemem.