Sayfa 1/27 12311 ... SonSon
267 sonuçtan 1 ile 10 arası

Konu: Histogen ve Replicellden Haberler Gelişmeler

Histogen ve Replicellden Haberler Gelişmeler

Uzunca bi aradan sonra tekrar merhaba kader dostlarım. Histogen adlı firma hakkındaki yenilikleri bu başlık altında paylaşmaya çalışacağım.
    Histogenin saç dökülmesi için yaptığı ilaç HSC yağ formunda,embriyonik düşük oksijenli ortamda kök hücrelerin kültürlenmesi (newborn cells) ile ve büyüme faktörlerinin, proteinlerin ve diğer ürünlerin harmanlanmasıyla oluşturulmuştur. Faz 1 ve 2 tamamlanmış, sonuçlar yayınlanmış ve gerçekten umut vadediyor. Sonuçlar için http://www.histogen.com/downloads/ii..._hsc_final.pdf

Bugün paylaştıkları videoda son faza 2015in başında başlayacaklarını söylüyorlar.

Histogen - Company Presentation - YouTube

Tahminimce Replicelle beraber 3-4 yıl içinde fazlar biter. Video çok ümit verici bir izleyin derim.

Not: bikaç hafta önce min dut karışımının Brezilyada kullanan kişilerin olduğunu bununla ilgili paylaşımda bulunacağımı söylemiştim fakat konuları artık güncel değil fotoğraf paylaşımı yapılmamış ek olarak 20 Avodart kapsül Polaris marka NR-11 ile karıştırılmıştı sanırım %10-15 minoxidil içeriyor

Moderatör LahmacuN - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Hakkaten heyecan verici.
    Tedavim
    1) Avodart(Hergün)
    2) Minoxil (Akşam Hergün)
    3) Nizoral Şampuan(Haftada 4 Defa)

SaçımınDoktoru Üyesi adriano10 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    moral bozmak istemem fakat bu tip firmalara kil oluyorum. "2 faz bitii, 3 e geciyoz söyle oldu yan yatti sürec uzadi 2016 vs." deyip dururlar sonra bir aksilik olur iki senelik gecikme olacak vs. derler dururlar, bu isler kolay degil ama altinda baska nedenler var sac tedavisinin ilerlememesinin, ayrica yapan firma böyle miz miz aciklama ile ugrasmaz, üretir yapar masaya koyar.

Alıntı adriano10 Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    moral bozmak istemem fakat bu tip firmalara kil oluyorum. "2 faz bitii, 3 e geciyoz söyle oldu yan yatti sürec uzadi 2016 vs." deyip dururlar sonra bir aksilik olur iki senelik gecikme olacak vs. derler dururlar, bu isler kolay degil ama altinda baska nedenler var sac tedavisinin ilerlememesinin, ayrica yapan firma böyle miz miz aciklama ile ugrasmaz, üretir yapar masaya koyar.
    Faz 3 çalışmalardan geçmeden nasıl piyasaya sürsün

Banned
    Bu saç olayından ilaç sektörü dünyalarda para kazanıyor.adamlar buldu belkide ama piyasada sürmelerine izin vermiyorlardır.

Alıntı sorunvar Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Bu saç olayından ilaç sektörü dünyalarda para kazanıyor.adamlar buldu belkide ama piyasada sürmelerine izin vermiyorlardır.
    Grip ve nezlenin bile kesin çözümü yok düşünün hangi hastalığın kesin net çözümü var ? çok az! yani bu durum bir çok hastalık için geçerli ve unutmayınız ki saç ilaçları sağlık sigortalarınca dünyanın hiç bir ülkesince karşılanmıyor. Şimdi bunu göz önünde bulundururak ilaç firmaları açısından bir maliyet çıkarın...
    Karma Peptid, AdvanCell, Setipiprant, Saf kafein, RU58841 dönüşümlü olarak kullanıyorum minoxidil haftada 1-2 olacak şekilde kullanırım bazen haftayıda atlarım. Bu tedaviden önce Miracle vardı ve gerektiğinde etki tazelemek için tedaviye ekleyeceğim Ana amacım en hafif doğal ve yan etkisiz tedavileri deneyip aktarmak. Deneyimlerime göre en sorunsuz ve sağlıklı tedaviler sırasıyla Peptid, Setipiprant Cellagance Saf Kafein ve RU58841

Mesajlara elimden geldiğince dönmeye çalışıyorum .

faz 3 e geçeceklerdi 2015 te var mı bir gelişme arkadaşlar ?

Arkadaslar cok az kaldi kellige care bulunacak merak etmeyin. Faz 2 den 10 hastayla calisma yapip tek sefer siringayla bir sene boyunca %46 sac artisi yakalamislar simdi japonyada 56 kisiyle faz 3 yapacaklar. Sonuc alinacagi kesin gibi masa basi oyunlar donmezse bu is 2017 gibi biter. Su an Replicel ve Histogen firmalari bu konuda rekabet halinde, soylediginiz sekilde bir gecikme yapamazlar cunku Replicel gectigimiz seneden beri ciro olarak kuculuyor ve bu ellerindeki buyuk bir koz bu nedenle agresifler, Histogen de uyum saglamak zorunda.

Yalniz sunumda kucuk bir sey gozumu carpti, ilgili slide'da sunu yazmislar en altta: Histogen olarak HSC urununun sac dokulmesi urunleri sektorun buyuk bir devrimle yok edecegini dusunuyoruz. Su anda losyon benzeri dis tedaviler icin 2010 rakamlariyla 1milyar eur ve ilacli tedaviler icin 700mn eur bir pazar bulunmakta.

Sozun ozu su ki onlar da farkindalar sektoru oldureceginin ama bilimdeki gelisimin onune gecilmer.

Zaman olursa videodaki sunuma altyazi eklerim, ama size tek tavsiyem sakin sac ektirmeyin ve bekleyin olani koruyalim losyonlarla.

Saygilar
    Konu aaron_88 tarafından (03.01.2015 Saat 04:38 ) değiştirilmiştir.

SaçımınDoktoru Üyesi Tıbbiyeli - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    ah be keşke dediğin gibi olsa daha yaşım da genç ben o zamana kadar koruyabilirim ama ben hiç inanmıyorum çözüm falan bulunacağına

SaçımınDoktoru Üyesi
    HSC Dediler 2010 dediler olmadı 2013 dediler yattı klonlama dediler yıllardır oyalanıyoruz merak ettiğim bordsada filan hisseler artsın diyemi yapıyorlar bunu yoksa engelmi oluyor birileri. Hakikaten fazla beklentim yok şöyle minox etkisini uzun yıllar kaybetmeden koruyacak ölçüde bir çözüm bile benim için yeterli artık yani birşey çıksın hakikaten usandım. Şu soruna minox ve finas dışında bir lisanslı çözüm çıkamaz mı ya ? Vallahi pes diyorum ...

Sayfa 1/27 12311 ... SonSon