Sayfa 25/27 İlkİlk ... 152324252627 SonSon
267 sonuçtan 241 ile 250 arası

Konu: Histogen ve Replicellden Haberler Gelişmeler

Moderatör tosun.t - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Yer
    izmir turkey
    paraya ve fona doyarlar sa bulunur hiç sanmıyorum
    %15 minox yüzde1Ngs %5kafein
    %1 emu mix losyon
    anti DHT cream

replicel neredeyse her hafta aciklama yapiyor forbese de cikti ceosu lee buckler. kipirdanmalar var gibi

SaçımınDoktoru Üyesi Muzdarip - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Umudunuzu kırmak istemem ama çok ümitlenmeyin çıkmaz çıkarmazlar.

muhtemelen 2018de replicel urunu piyasaya surecek. bu tur teknolojilerin cok hizli sekilde Türkiye ye ulasacagini dusunuyorum. replicel iyi gidiyor kendi sitesine de surekli guncelleme yapiyor tweeterda da etkin . benim replicele guvenim var siz neler dusunuyosunuz teknolojileri hakkinda ? digerlerine gore daha guvenilir gibi geliyor

Alıntı Umut Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    muhtemelen 2018de replicel urunu piyasaya surecek. bu tur teknolojilerin cok hizli sekilde Türkiye ye ulasacagini dusunuyorum. replicel iyi gidiyor kendi sitesine de surekli guncelleme yapiyor tweeterda da etkin . benim replicele guvenim var siz neler dusunuyosunuz teknolojileri hakkinda ? digerlerine gore daha guvenilir gibi geliyor
    65 TL ye minoxidil satılan bir ülkede replicelin geleceğini pek sanmıyorum. Yine de hayırlısı yeter ki çıkarsınlar da bir an önce

Moderatör Kazakcemil - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Alıntı Muzdarip Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    65 TL ye minoxidil satılan bir ülkede replicelin geleceğini pek sanmıyorum. Yine de hayırlısı yeter ki çıkarsınlar da bir an önce
    65 tl mi olmuş içeriğinde %5 minoksidil bile olduğunu düşünmediğim bir ürün,yürüyün be kim tutar sizi tröstler,ama dolar-euro çok yüksek muzdarip hocam adamlar ne yapsın,saçı dökülen her fert bizim gözümüzde potansiyel keriz demeye geiriyor adamlar.
    1- Soğan-Sarımsak Suyu+Elma Sirkesi+Z.Yağı Mix
    2- Karanfil Suyu+Karbonatla durulama
    3- Ketokonazol şampuan ( haftada 2 )
    4- Destek Tedaviler: a)Scalp Masaj b)Oral Destek : Çörek otu+Kefir+Doğal Elma Sirkesi+Zerdeçal Karışımı

13.06.2017 tarihinde güncellendi

Alıntı Kazakcemil Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    65 tl mi olmuş içeriğinde %5 minoksidil bile olduğunu düşünmediğim bir ürün,yürüyün be kim tutar sizi tröstler,ama dolar-euro çok yüksek muzdarip hocam adamlar ne yapsın,saçı dökülen her fert bizim gözümüzde potansiyel keriz demeye geiriyor adamlar.
    Ya abi istediği kadar yüksek olsun bu minoxidil çok çok ucuz bir etken yani totale vursan koydukları 300 mg minoxidil 5 TL ye bile gelmiyor ben internet üzerinden tanınmış firmalardan felan alıyorum 25-30 TL ye ama o bile çok geliyor gözüme..

21. yy kanunu cikarilma sebebi bence bu cozum getirebilecek tedavilerin bulundugu ulkeler diger ulkelerden cok avantajli olacak. bu yuzden aciklamalarinda hep pazar genisliginden soz ediyorlar. cozum getirmekle bu tur tedavileri tekellestirmek isteniyor. cunku herkes ekim yapiyo herkes minox satiyo yani bunlari artik bitircekler. bence cozumu ilk bulma arayisindalar

Histogen kadın saç dökülmesi tedavisi için FDA onayını aldı

Banned
    Alıntı Umut Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Histogen kadın saç dökülmesi tedavisi için FDA onayını aldı
    napalım biz kadın saç dökülmesini.bizim iş noldu

Sayfa 25/27 İlkİlk ... 152324252627 SonSon