4 sonuçtan 1 ile 4 arası

Konu: Rouctane ve minoksidil yada miracle kullanımı yardım

Yeni Üye

Rouctane ve minoksidil yada miracle kullanımı yardım

Arkadaşlar merhaba roucutane kullanmam gerekiyor fakat saç dökülmesi yapıyormuş.bunun yanında minoksidil ve miracle losyonu kullanan var mı tavsiye verecek yardımcı olacak biri var mı?

SaçımınDoktoru Üyesi
    prospektüste yazan yan etkilerdeki saç dökülmesinden bahsediyorsanız aldactone va avodartta da yazıyor muhtemelen her ilaca standart yazılan bir şey. Hatta tam tersi deriyi kuruttuğu için scalptaki androjen aktivitesini de azaltabilir diye düşünüyorum.

Roaccutane kullanıp saçlarında düzelme yaşayanlarda car ancak herkeste olmayabilir ayrıca her etkende olabilen geçici telogen efflivium ne yazık ki bir çok kişinin tedavileri erkenden bırakmasına sebep olup bu anksiyete ile hiç bir zaman sürekli bir tedavi uygulayamıyorlar.
    Karma Peptid, AdvanCell, Setipiprant, Saf kafein, RU58841 dönüşümlü olarak kullanıyorum minoxidil haftada 1-2 olacak şekilde kullanırım bazen haftayıda atlarım. Bu tedaviden önce Miracle vardı ve gerektiğinde etki tazelemek için tedaviye ekleyeceğim Ana amacım en hafif doğal ve yan etkisiz tedavileri deneyip aktarmak. Deneyimlerime göre en sorunsuz ve sağlıklı tedaviler sırasıyla Peptid, Setipiprant Cellagance Saf Kafein ve RU58841

Mesajlara elimden geldiğince dönmeye çalışıyorum .

SaçımınDoktoru Üyesi joker - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Roactunane kullanırken saç tedavisini devam ettiren varmı varsa saçlardaki etki nasıl oldu yazabilir mi
    Cellagance,setipiprant,dermaroller,yeşilçay,d3

Eksiksiz tıbbi bilgileri ve tavsiyeleri her zaman reçete yazan hekiminizden
    veya diğer sağlık mesleği mensubu danışmanlarından almanız gerekmektedir.