Sayfa 1/2 12 SonSon
18 sonuçtan 1 ile 10 arası

Konu: Antibiotik saç dökülmesini azalttı ??

SaçımınDoktoru Üyesi

Antibiotik saç dökülmesini azalttı ??

Saclarimda yıllardır süren bir dökülme var su 4 5 gundur griptim antibiotik yazdi doktor 3 gunluk azeltin ictigim 3 gun boyunca sac dokulmem baya azaldi sonra bitince gene devam etti bunun sebebi ne olabilir sizce ?
    Topikal: cell losyon miracle losyon minioxil dermaroller sirkeli suyla durulama

Oral:biotin ısırgan yaki otu d vitamini

SaçımınDoktoru Üyesi
    ??????? Kimsenin fikri yokmu ya

Tesadüf değil antibiyotik saç dökülmesinde çoğu zaman olumlu etki yapar.
    Karma Peptid, AdvanCell, Setipiprant, Saf kafein, RU58841 dönüşümlü olarak kullanıyorum minoxidil haftada 1-2 olacak şekilde kullanırım bazen haftayıda atlarım. Bu tedaviden önce Miracle vardı ve gerektiğinde etki tazelemek için tedaviye ekleyeceğim Ana amacım en hafif doğal ve yan etkisiz tedavileri deneyip aktarmak. Deneyimlerime göre en sorunsuz ve sağlıklı tedaviler sırasıyla Peptid, Setipiprant Cellagance Saf Kafein ve RU58841

Mesajlara elimden geldiğince dönmeye çalışıyorum .

SaçımınDoktoru Üyesi
    Gerçekten mi peki bunun sebebi nedir ki ?

Alıntı cisem191 Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Gerçekten mi peki bunun sebebi nedir ki ?
    Biyokimsayasal basamaklarda yer alan bir çok enzim ve protein sentezini inhibe eder bir çok patojeni ve dolayısı ile toksinleri yokeder.
    Karma Peptid, AdvanCell, Setipiprant, Saf kafein, RU58841 dönüşümlü olarak kullanıyorum minoxidil haftada 1-2 olacak şekilde kullanırım bazen haftayıda atlarım. Bu tedaviden önce Miracle vardı ve gerektiğinde etki tazelemek için tedaviye ekleyeceğim Ana amacım en hafif doğal ve yan etkisiz tedavileri deneyip aktarmak. Deneyimlerime göre en sorunsuz ve sağlıklı tedaviler sırasıyla Peptid, Setipiprant Cellagance Saf Kafein ve RU58841

Mesajlara elimden geldiğince dönmeye çalışıyorum .

SaçımınDoktoru Üyesi
    Protein sentezi saç mi dokuyor yani ? Bunu sürekli antibiyotiklerle engellesek yan etkisi cok olurmu?

SaçımınDoktoru Üyesi caglar103 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Antibiyotik bendede azaltmış ti ancak kullandığım dönemde de libido ciddi oranda düşmüştü.
    - Azelaik Asitli Minox
    - Miracle Losyon
    - Pazartesi ve Perşembe Konazol Şampuan

SaçımınDoktoru Üyesi
    hangi antibiyotiği kullandınız kaç gün boyunca ?

SaçımınDoktoru Üyesi
    Alıntı Miracle Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Biyokimsayasal basamaklarda yer alan bir çok enzim ve protein sentezini inhibe eder bir çok patojeni ve dolayısı ile toksinleri yokeder.
    Hocam magnezyumun kalsifikasyonu azalttigini soyluyorlar topikal veya oral kullanmanin kayda deger yarari olur mu?

Peki topikal olarak sürsek ise yaramaz mi

Sayfa 1/2 12 SonSon

Bu Konudaki Etiketler