Sayfa 1/2 12 SonSon
11 sonuçtan 1 ile 10 arası

Konu: Sac Dokulmesi Ilgili

SaçımınDoktoru Üyesi

Sac Dokulmesi Ilgili

Merak ettigim bir sey var, Sac dokulmesi yasayanlar da kasinti var mi? Ve kepek degil de kum tanesi gibi seyler cikiyor mu? Tesekkurler

SaçımınDoktoru Üyesi bahtsiz - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    kaşıntı kepek vs. hiçbiri yok dökülüyorlar sessiz sedasız

SaçımınDoktoru Üyesi
    Alıntı bahtsiz Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    kaşıntı kepek vs. hiçbiri yok dökülüyorlar sessiz sedasız
    Peki ilk dokulme evresinde yani baslangicinda kasinti varmiydi?

SaçımınDoktoru Üyesi bahtsiz - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    hiç olmadı

Moderatör kami - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    sebum kalıntısı gibi görünüyor anladığım kadarıyla, masaj yardımcı olur. ayrıca saç derinize uygun bir şampuan da fayda sağlayacaktır.
    Kontrol altında topikal finasterid kullanmaktayım.
    Belirttiğim herhangi bir görüş veya düşünce, medikal anlam veya değer taşımamaktadır, bununla birlikte bütün sorumluluğun karşı tarafa ait olduğunu beyan ederim.

Diğer forumlarda "kami" ismi altında bulunan hiçbir hesap bana ait değildir.

Doktor kontrolü altında olmadan herhangi bir şey kullanmanızı tavsiye etmiyorum. Üstte de yazdığım gibi, bütün sorumlulukların karşı tarafa ait olduğunu bildirmek isterim. İyi forumlar.

SaçımınDoktoru Üyesi
    Alıntı kami Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    sebum kalıntısı gibi görünüyor anladığım kadarıyla, masaj yardımcı olur. ayrıca saç derinize uygun bir şampuan da fayda sağlayacaktır.
    Hocam sakaklarda dokulme var erkek tipi diyecegim ama kasinarak dokulme ve incilme var. D vitanim 15, konuma bakarsan tahlillerim herseyim var. Kullanmadigim sampuan kalmadi. Nizoral,Ketoral,Climbazol etkenli sampuanlardan tut kepek sampuanlarina kadar, sacima iyi gelen tek vichynin yatistirici hassiyet sampuani var ama hala saclarim dokuluyor. Sac kokunde sari bir sey var kum tanesi gibi kepek degil. B12 900 cikarttim, Testestoronum normal. DHT 200 ile 500 arasinda olmasi gerekirken benim 150 cikti dusuk bir oran ama tuhaf anlam veremiyorum artik

SaçımınDoktoru Üyesi
    Alıntı kami Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    kami ben aylardir masaj yapiyorum.m Cok tesekur ederim hoc faydasini goremedim daha masaj iyi hosta kafada rahatlama yapabilir ama ana tedavi olacak veya sac cikaracak uygulama degil
    minox+cell losyon+proscar
    not:velluslar papilla olana kadar bu siteden ayrilmayacagim.

SaçımınDoktoru Üyesi
    masaj yapipta kafada sac cikaran 1 tane adam gordum, o da adi neydi kuzey avrupali bir arkadaşti, onunda dokulmesi erkek tipi dokulmeye benzemiyordu, keza stefanin da oyle, masajla kafa rahatlar ama etkensiz kimyasalsiz topikalsiz bos isler bunlar, tıp su an sac dokulmesini neyin tetiklediğini bile tam olarak bilmiyor, kimi wnt sinyali diyor, kimi gpr44 reseptoru diyor, kimi androjenler diyor vs vs. once setipiprant tam sonra ru dan sasmamak gerek diyorum kontrollu olarak.

SaçımınDoktoru Üyesi
    Alıntı Kaypea Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Hocam sakaklarda dokulme var erkek tipi diyecegim ama kasinarak dokulme ve incilme var. D vitanim 15, konuma bakarsan tahlillerim herseyim var. Kullanmadigim sampuan kalmadi. Nizoral,Ketoral,Climbazol etkenli sampuanlardan tut kepek sampuanlarina kadar, sacima iyi gelen tek vichynin yatistirici hassiyet sampuani var ama hala saclarim dokuluyor. Sac kokunde sari bir sey var kum tanesi gibi kepek degil. B12 900 cikarttim, Testestoronum normal. DHT 200 ile 500 arasinda olmasi gerekirken benim 150 cikti dusuk bir oran ama tuhaf anlam veremiyorum artik
    Aynısı bende de var. Yıkanıyorum sabaha onlardan oluyor elliyorum sinir oluyorum. Sanki yıkanmamışım gibi. Acaba yıkanmadım mı diyorum emin olduğum halde o derece. Çok yağlanıyor ve seyrek. Delirmek üzereyim...

SaçımınDoktoru Üyesi
    Alıntı sennedersen Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    kami ben aylardir masaj yapiyorum.m Cok tesekur ederim hic faydasini goremedim daha masaj iyi hosta kafada rahatlama yapabilir ama ana tedavi olacak veya sac cikaracak uygulama degil
    Ahahahah��

Sayfa 1/2 12 SonSon