Sayfa 2/3 İlkİlk 123 SonSon
25 sonuçtan 11 ile 20 arası

Konu: maddi durumum çok iyi değil tek bir tedaviye para harcayabilirim

Heralde onun fazla bir sorunu yok böyle bir yorum yaptığına göre ya sorunu yok yada artık saclarindan vazgeçmiş

Yeni Üye
    Kolombo karşında çakı gibi 21 yaşında delikanlı var. Saçları dökülüyor ve olayı tüm samimiyetiyle anlatıp çağre arıyor. Peki sen bu yazdığın mesajı ne için yazdın? Bir tavsiye değil, öneri değil, yorum değil.. vicdan saçtan büyüktür kardeşim bence daha seçici cümleler kurmalısın..

SaçımınDoktoru Üyesi bahtsiz - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    tartışmaya gerek yok arkadaşlar o da kendi yorumunu belirtmiş. Faydalı yorumları okuyup geçiyorum durumun kötü olduğunu zaten bende biliyorum problem yok

Kardeş senin saçların genel anlamda seyrek. Aynı problem bende de var. Dökülme durumu nasıl. Yani çok mu dökülüyor dökülen saçların kalın mı ince mi? Uygun fiyat olarak gerçekten minoxil kullanabilirsin. 1-2 sene çok iyi sonuçlar alırsın. Sonra duruma göre diğer etkenlerle minoxilin etkisinin geçmesini yavaşlatabilirsin. Burada herkes gibi senin de saçlarını koruman gerek. Bunu da yapacak olan sensin. Her zaman böyle angavaz angavaz konuşan insanlar karşına çıkacaktır .Buna alışmamız gerek.

Yeni Üye
    Hocam ben açıkçası minox'a kesinlikle ve kesinlikle karşıyım. Yüzde 90'lık bir kesimde çıkardığı saçı zaten en geç 2 sene sonra döngüye sokup döküyor ama daha da kötüsü saçlı derideki damarları rehavete uğratıp artık etki bile etmemesine rağmen kendisine muhtaç bırakıyor. Bir arkadaş yukarda kadın tipi demiş, kadın tipi dökülmeyle ilgili açıkçası bir bilgim pek yok ama dediğim gibi kesinlikle erkek tipinden uzak garip bir dökülme var. Şu aşamada haftada iki günü aşmamak şartıyla 1,5mm dermaroller ve yine haftada iki günü geçmeme şartıyla ketoral/nizoral önerebilirim ki en ucuz yöntem de bu olur fakat bu tip dökülmeyle ilgili daha bilgili ve tecrübeli arkadaşların tavsiyeleri şu aşamada daha mantıklı olacaktır. Bu arada dökülmen devam ediyor mu, ne kadar süredir devam ediyor, nasıl ve ne kadar dökülüyor, kaşıntı veya başka birşey var mı bu ve benzeri soruların cevaplarını da yazarsan daha sağlam öneriler alırsın. Şimdiden geçmiş olsun.

SaçımınDoktoru Üyesi bahtsiz - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    ahmet29 , usturalp

berberler 3 yıldır seyrek diyor ama ben farkedemiyordum. geçen yıl farketmeye başladım dökülmeyi 2018 e girdiğimizden beri dökülme ciddi bir şekilde devam ediyor şakaklarda hiç azalma gözlemlemedim önden arkaya dökülme hala devam ediyor. Kafamda kaşıntı kepek ağrı vs. hiç yok son 1-2 haftadır 4-5 sivilce var o kadar. oda bazen saçımı şampuanla yıkamıyorum yağdan dolayı olabiliyor. genel anlamda dökülme dışında herhangi bir durum yok. İnsanlar neden garipsiyor bu dökülme şeklini anlamadım açıkçası kellere baktığımda çoğu böyle zaten ön arka yok yanlar şakaklar var bu dökülmeyi ben mi yanlış biliyorum yoksa ? demek ki şanssızlık varmış bende insanların önden başlayıp arkaya doğru gidecekken benimki ön ve arka beraber gitmeye başlamış galiba. dökülme değişiyor gözlemlediğime göre kimi günler 10 tane kimi günler 20 tane ama genelde 10 15 arasında tabi göremediğimiz dökülen saçlar çoktur. Evet dökülen saçlar ince. Var olan saçlarda incelmiş

Yeni Üye
    Bende minoxa bulaşmanı önermem masaj tek başına yetersizdir setiyi hazırlamak için dmso gibi etkenlerle ek ücret odemen gerekeceğini düşündüğüm için sanki en uygun tedavi cell-masaj-beslenme düzeni olarak gözüküyor..

SaçımınDoktoru Üyesi raprap1 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    minoxile felan hiç bulaşma cell losyon en iyi alternatif çözüm olur gibime geliyor
    TEDAVİM

Üzüm Çekirdeği Ekstresi (Procyanidin)
    Darı Tohumu,
    L,Arjinin
    Gingseng

Dermaroller (1mm) haftada 2
    Minoxil Gün aşırı (Aksamları) sadece şakaklar

Biotin hergun 2.500mg

Yeni Üye
    Miracle hocam dökülme erkek tipi mi?

arkadaşların dediği gibi minoxa hiç bulaşma
    bir verir üç alır,