Sayfa 1/2 12 SonSon
14 sonuçtan 1 ile 10 arası

Konu: anabolik steroid

anabolik steroid

Steroid kullanip vucut yapan ve ayni anda saclarini koruyabileen arkadaslar varmi ? Varsa tedavilerinizi yazabilirmisiniz

SaçımınDoktoru Üyesi
    Steroid kullanan çoğu sporcu saçı takmaz genelde çünkü düşünecek daha önemli dertleri olur..

SaçımınDoktoru Üyesi
    Alıntı MrScae Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Steroid kullanan çoğu sporcu saçı takmaz genelde çünkü düşünecek daha önemli dertleri olur..
    Bu yazının altından çok sular akar +1

Ne gibi hocam o dertler ? kullanmayı düşünüyordum ama belli onlarin cok daha buyuk dertleri var galiba xd
    Propecia&minoxil
    Solgar vm 2000&xpecia
    Nizoral ve sebamed icine diane35
    Bin bir cesit bitkisel yag karisimi.
    Bebek asprini&ferro sanol

Kullanılacak steroide bağlı.DHT türevi steroid kullanırsan hemen hemen imkansız diyebilirim.Testosteron türevi bir anabolizan kullansan dahi eğer yanlış bilmiyorsam dht yi bloklaman yeterli değil vücudundaki androjenik aktivitenin artması da kendi başına saç dökülmesinin hızlanması için bir sebeptir.Ben de spor yapıyorum ve anabolizanların saç dökülmesiyle olan ilişkisini ara sıra araştırırım.Yabancı bodybuilding forumlarında testosteron kürlerinin yanında finasterid kullanıp saçlarını kür boyunca koruyamı başarmış kimseler var ama bu riskin alınmaya değer olmadığını düşünüyorum.

Vardi biri bu forumda hem steroid kurunde hemde ru58841 kullanarak sacimi korudum diyordu nickini unuttum, Ama bu vucut gelistirmede sac dokulmeden gelistirmek imkansiz gibi genetik dokulmeye sahip olanlarin ayni anda propecia ru minoxil kullanip protein kullanarak creatin ve l karnitin turevlerinden uzak durarak denicem
    Propecia&minoxil
    Solgar vm 2000&xpecia

SaçımınDoktoru Üyesi
    Alıntı kelll123 Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Ne gibi hocam o dertler ? kullanmayı düşünüyordum ama belli onlarin cok daha buyuk dertleri var galiba xd
    Hocam vucuda dışardan testo verdiğin zaman vücut kendi üretmeyi bırakıyor bu durumda sen dışardan alımı kestiğin de de vucüt kolay kolay tekrar salgılayamıyor onun içinde ilaç kullanman gerekli bu da karaciğerin fazla zorlanması demek ileride büyük sıkıntılar doğurabilir, kısır kalma riski de cabası.. Bence bir insan profosyonel anlamda spor yapmıyorsa steroid alması çok saçma hele ki bir yandan bu hormonu baskılamaya çalışıp bir yandan da arttırmaya çalışmak biraz saçma olur.

Yeni Üye
    Scae seni burda yakalamışken sorayım forumun en iyi sonuçlarından birini almışsın tebrik ederim. Oral ilaçları tamamen bıraktığını duymuştum, topikal tedavilerle devam ediyorsun sanırım. Saçın bu olaya nasıl bir reaksiyon verdi merak ediyorum dostum

SaçımınDoktoru Üyesi Yalova22 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Yer
    Istanbul/Yalova
    Eğer Arnold Schwarzenegger'i geçmek gibi bir derdin yoksa normal supplementler sana fazlasıyla yeter.

Yok knk benim kastim hizli vucut elde etmek biz zaten hergun dht baskilayan insanlariz yani neresinden tutsak isin elimizde kaliyor, ben kure girip istedigimi alip birakacaktim fakat is o kadar sade degilmis bir yolunu bulucaz artik
    Propecia&minoxil
    Solgar vm 2000&xpecia

Sayfa 1/2 12 SonSon