Sayfa 2/3 İlkİlk 123 SonSon
21 sonuçtan 11 ile 20 arası

Konu: Yaş 18 şakaklarda açılma (resimli)

Yeni Üye
    Ayrıca minoxille beraber dermastamp de kullanıyorum

Yeni Üye
    Erkek tipi dökülme tanısı konuldu zaten dermatolog tarafından şakaklarda açılma ön kısımda seyrelme var saç çizgim dümdüzdü ha evet fırça gibi saçım zaten hiç olmadı ama dibi gözükmüyordu mesela şu an özellikle sol tarafta seyrelme ve açılma daha fazla banyoda saçlarım çok dökülüyor gün içinde o kadar fazla dökülmüyot ama

saçın daha olgunluk saç çizgisi dediğimiz seviyeye bile gerilememiş diye düşünüyorum ben şahsen ve anne tarafında da kel yok diyorsun bence sen gözlemlemeye devam et çünkü şakaklarında açıklık olmayan erkekler %5'ten fazla değil 4 dayım şakaklarından 1 2 cm saç kaybı yaşamış durumda kaç yıldır aynı duruyor kafaya takma,gözlemle..

Yeni Üye
    Öyle yapacağım artık başka şansım yok daha çok erken safhasındayım o yüzden ektirmeyi aklıma getirmekten önce olanı korumayı ve saç çıkışını tetiklemeyi düşünüyorum. Şakaklarda tüylenmeyi sağladın ama dediğim gibi o tüyleri saç formuna nasıl getirebilirim bilmiyorum fikirlerinize ihtiyacım var

SaçımınDoktoru Üyesi
    Alıntı sadhuman Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Öyle yapacağım artık başka şansım yok daha çok erken safhasındayım o yüzden ektirmeyi aklıma getirmekten önce olanı korumayı ve saç çıkışını tetiklemeyi düşünüyorum. Şakaklarda tüylenmeyi sağladın ama dediğim gibi o tüyleri saç formuna nasıl getirebilirim bilmiyorum fikirlerinize ihtiyacım var
    Kardeşim selamlar. Aynı yaştayız durumlarda biraz aynı gibi. Konularımdan saç durumumu görebilirsin. Ben şakaklarıma 2.5-3 aydır nizoral acnelyse krem karışımı sürüyorum. Saç çıkışları sağladım. Banyoda da dökülüyor saçım

Yeni Üye
    Kardeşim nasıl kullanıyorsun acaba tavsiyelerini alabilir miyim

Saçların çok tatlı gözüküyor korumayı başarırsın umarım

SaçımınDoktoru Üyesi
    Alıntı sadhuman Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Kardeşim nasıl kullanıyorsun acaba tavsiyelerini alabilir miyim
    Sabahları bir nohut tanesi kadar nizoral onun yarısı kadar acnelyse i sağ şakağa. Sonra aynı şekilde sol şakağa sürüyorum

Yeni Üye
    Alıntı yankialk Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Sabahları bir nohut tanesi kadar nizoral onun yarısı kadar acnelyse i sağ şakağa. Sonra aynı şekilde sol şakağa sürüyorum
    ne kadar sürede kuruyor peki bir de önlerde de seyrelme var saçların arasına da sürebiliriz değil mi

Yeni Üye
    Alıntı Name Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Saçların çok tatlı gözüküyor korumayı başarırsın umarım
    umarım ya gerçekten fazlasıyla moralimi bozuyor

Sayfa 2/3 İlkİlk 123 SonSon