7 sonuçtan 1 ile 7 arası

Konu: Zix losyon hazırlama

Zix losyon hazırlama

Zix losyonu nasıl hazırlayabilirim? Birde ek olarak yanında ne kullanabilirim. Çok çaresizim yardımlarınızı bekliyorum...

SaçımınDoktoru Üyesi
    Benim ve kaminin imzasına bakabilirsin ayrıca zix konusu altındada yazyıyor yapılış
    Günlük rutin

-Aszix 30 ml ( 7 ml etil 23 ml distile su , 1200 mg asprin suda çözülür , zinco 2 tane , 4 medicago p5p , bunları süzüyorum en son olarak , ) , naneyağı 1 ml
    -Keto-azelderm krem sabah akşam şakaklara losyonlamadan 15 dakika önce
    -Haftada en az 1 defa derma pen , bazen 2 1,5 mm hafif kanlanana kadar

-Bir zamanlar günlük şimdi keyfi rutin -

1 fincan yeşil çay
    1 kaşık ev sirkesi
    1 diş siyah sarımsak , 2-3 günde bir

Düzenli ev turşusu tüketimi - keyfi

Banned

Yeni Üye
    Zix kullananlar aslında yeni konu açsalar daha iyi olmazmı orası çok karışmış gibi zixten önce dökülme nasıl kullandıktan sonra vs daha iyi olur bence.. Ben de denemek istiyorum ama şuan açıklıklar mevcut saçımda pek güvenemiyorum açıkcası

Moderatör kami - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Alıntı Armaan Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Zix kullananlar aslında yeni konu açsalar daha iyi olmazmı orası çok karışmış gibi zixten önce dökülme nasıl kullandıktan sonra vs daha iyi olur bence.. Ben de denemek istiyorum ama şuan açıklıklar mevcut saçımda pek güvenemiyorum açıkcası
    hocam ana konudan devam ettik ama istenirse tarifler için ayrı konu açalım çok kafa karışmış
    Kontrol altında topikal finasterid kullanmaktayım.
    Belirttiğim herhangi bir görüş veya düşünce, medikal anlam veya değer taşımamaktadır, bununla birlikte bütün sorumluluğun karşı tarafa ait olduğunu beyan ederim.

Diğer forumlarda "kami" ismi altında bulunan hiçbir hesap bana ait değildir.

Doktor kontrolü altında olmadan herhangi bir şey kullanmanızı tavsiye etmiyorum. Üstte de yazdığım gibi, bütün sorumlulukların karşı tarafa ait olduğunu bildirmek isterim. İyi forumlar.

Yeni Üye
    Alıntı kami Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    hocam ana konudan devam ettik ama istenirse tarifler için ayrı konu açalım çok kafa karışmış
    Aynen başkan o konudan okudum da yeni konu daha iyi olur gibi siz deneyimlemişsiniz galiba bi kaç kişi olumlu yorumlarınız var yeni tarif içerik bi tık detaylı olursa uygun olur. Çünkü bi çok kişi için kullanılan terimler ml ler mg lar kafa karıştırıcı. Dökülme veya varsa yeni çıkışlar belirtilirse faydalı olur. Yan etki vs varmı herhangi olumsuz durum? Losyonu uygulayıp kaç saat sonra yıkamak gerk veya uzun süre kalmalı mı?

Moderatör kami - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Alıntı Armaan Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Aynen başkan o konudan okudum da yeni konu daha iyi olur gibi siz deneyimlemişsiniz galiba bi kaç kişi olumlu yorumlarınız var yeni tarif içerik bi tık detaylı olursa uygun olur. Çünkü bi çok kişi için kullanılan terimler ml ler mg lar kafa karıştırıcı. Dökülme veya varsa yeni çıkışlar belirtilirse faydalı olur. Yan etki vs varmı herhangi olumsuz durum? Losyonu uygulayıp kaç saat sonra yıkamak gerk veya uzun süre kalmalı mı?
    hocam bu dedikleriniz icin konu actim oradan devam edebilirsiniz okumaya
    Kontrol altında topikal finasterid kullanmaktayım.
    Belirttiğim herhangi bir görüş veya düşünce, medikal anlam veya değer taşımamaktadır, bununla birlikte bütün sorumluluğun karşı tarafa ait olduğunu beyan ederim.

Diğer forumlarda "kami" ismi altında bulunan hiçbir hesap bana ait değildir.

Doktor kontrolü altında olmadan herhangi bir şey kullanmanızı tavsiye etmiyorum. Üstte de yazdığım gibi, bütün sorumlulukların karşı tarafa ait olduğunu bildirmek isterim. İyi forumlar.