Sayfa 7/10 İlkİlk ... 56789 ... SonSon
93 sonuçtan 61 ile 70 arası

Konu: Proscara başladım

[IMG]resimag.com/p1/d9756db10f0.jpeg[/IMG]
    Tekrardan meraba resimde dökülen saçlarımı görüntüledim dökülen saçlarımın hiçbiri aynı uzunlukta ve kalınlıkta değiller günlük görüşümce 20 tel falan dökülüyor şuan ortalama önceden sadece duşta 50-60 tel 3 numara saçta dökülüyordu yan etki olarak meni de sıvılaşma vardı geçti egzama derdim kalktı ortadan benim için en öneml olan egzamanın geçmesi kullandığım ilaçlar losyonlar işe yaramamıştı 1/4 finasterid alıyorum günlük sabah aç karna saçlarımda kalite artışı oldu göz ardı edilmeyecek derecede fotoğraf paylaşmamamın nedeni ilk koyduğum fotoğraflar 3numara şimdi saçlarımı uzattım sizi de benide yanıltmasın diye paylaşmıyorum ama şu dökülen saçlar moralimide bozmuyor değil cansız ince ve kısa saçlar dökülüyor bunlar için ne yapmalıyım topikal etkenler dışında clldim aşırı hassas direk egzama yapıyor bende bu arada tedavide 4 ay oldu nerdeyse

SaçımınDoktoru Üyesi
    Dostum finası ne yap et bırak zararsız etkenlere yönel en olmadı topikal kullan

SaçımınDoktoru Üyesi
    Dostum uzunluğu kalınlığı önemli değil muhtemelen saçların tüm bölgelerden aktif dökülme halinde zamanla o kalın olanlar incelecek.Vitamin testini yaptir eğer vitaminler eksik değilse sitedeki yan etkisiz tedavilere basla.Iğneleme ayrıca Setipiprant,ru,cellagance,minox,saf kafein gibi etkenlere yonelebilirsin.

Haklısın zararları oldukça fazla ama saçlarımın döküldüğü zaman gece uykularımdan uyanıyordum kafayı yeme derecesine gelmiştim aşırı takıntılı bi insanım takma falan diyenler olacaktır herkesin görüşüne saygı duyarım ama gerçekten saç psikolojikmen insanı bu yan etkilerden daha kötü etkiliyor yaz aylarını evde geçiriyordum evden cıkmak istemiyordum bi insanda baktığım tek şey saç olmuştu anlayacağınız kafayı saçla yemiştim psikolojimi alt üst ediyor kafein nedir acaba konu başlığı varmı acaba

Yeni Üye
    Benim tavsiyem finasteridi hafta 3 e düşür.Ben 27 yaşındayım 6 senedir kullanıyorum.İlk 4 yıl hergün aldım son 2 senedir 2-3 günde bir alıyorum.Saç gelişimimde bariz değişiklik görmedim etki olarak.Unutkanlık çok yapıyor anlık hatırlamada problem yaşıyordum,depresif bir hal sabahları yorgun uyanma vs. düzenli spor ve ilacı azaltarak hayat kalitemi artırdım.
    Oral fınasterıd 1\4 Dermastamp (her gün) Mıracle losyon Mınoxıl-dut Cellegance losyon Hayıt otu-nane-yesıl cay karısımı

SaçımınDoktoru Üyesi
    Alıntı thrdmr Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Haklısın zararları oldukça fazla ama saçlarımın döküldüğü zaman gece uykularımdan uyanıyordum kafayı yeme derecesine gelmiştim aşırı takıntılı bi insanım takma falan diyenler olacaktır herkesin görüşüne saygı duyarım ama gerçekten saç psikolojikmen insanı bu yan etkilerden daha kötü etkiliyor yaz aylarını evde geçiriyordum evden cıkmak istemiyordum bi insanda baktığım tek şey saç olmuştu anlayacağınız kafayı saçla yemiştim psikolojimi alt üst ediyor kafein nedir acaba konu başlığı varmı acaba
    Ne kadar zor olsada psikolojiyi düzeltmeniz dökülme açısından kesinlikle fayda sağlayacaktır. Kişisel olarak deneyimlediğimi net olarak söyleyebilirim.
    Dökülmem tüm kafada. Şuan kafamda bir açılma yok fakat koruma için tedaviler uyguluyorum.
    Dökülmelerim 16 yaşında başladı. Şuan 22 yaşındayım.

Her gün 4/1 proscar (Başlangıç 01.08.2022)
    Her akşam Balık Yağı, D3K2
    Cyclo Progynova, Aldactone Losyon (Her Akşam 2ML, Başlangıç 25.10.2022)
    Ayrıca günlük kardiyo ve ağırlık antrenmanları yapmaktayım.

SaçımınDoktoru Üyesi
    Alıntı thrdmr Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Kardeşim kendine uğrşacak bir meşgale bul. Spor yap, gez, dolaş fln. Yarın öbür gün ereksiyon problemleri başlarsa o zaman anlatsın buradaki insanların neden proscara vs bulaşma aman dediğini. Önce diğer yolları bir tüket, işe yaramazsa değerlendirirsin proscarı vs. Önceki postlarında sadece dökülen saçlarının fotolarını görebildim. Saçının da fotosunu at da, bir bakalım, neymiş seni bu kadar sıkıntıya sokan saç dökülmesi miktarı.

Alıntı Bugra3 Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Kardeşim kendine uğrşacak bir meşgale bul. Spor yap, gez, dolaş fln. Yarın öbür gün ereksiyon problemleri başlarsa o zaman anlatsın buradaki insanların neden proscara vs bulaşma aman dediğini. Önce diğer yolları bir tüket, işe yaramazsa değerlendirirsin proscarı vs. Önceki postlarında sadece dökülen saçlarının fotolarını görebildim. Saçının da fotosunu at da, bir bakalım, neymiş seni bu kadar sıkıntıya sokan saç dökülmesi miktarı.
    Sayfa 4 de mevcut linkler.Saçımı okşamamla saçım dökülür haldeydi ki saçım sürekli 3 numaraydı inanması güç olabilir ama durum böyleydi kafamı yastığa koymaya korkuyordum ciddi anlamda agresif dökülme yaşıyordum 2 seneden beri. Topikal etkenler dışında önerebileceğiniz her türlü tavsiyeyede acığım topikal ilaç kullanamam çünkü egzamadan yeni kurtuldum bu halimize bin şükür ama egzamada değişik bi rahatsızlık saç dökülmesini de öyle böyle tetiklemiyor .Ben yan etkilerin birazda kişinin psikolojik durumuna bağlıyorum.Bu ilacı öyle senelerce kullanmayı da düşünmüyorum yinede beni yakın görüp tavsiyelerde bulunduğunuz için teşekkür ederim

Yeni Üye
    1 yıl kullandım hiçbir yan etki yok ama pozitif etki de olmadı

Yeni Üye
    Alıntı Bugra3 Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Merhaba. özel mesaj kutunuz dolu olduğundan mesaj atamadım.Müsait olduğunuzda iletişime geçebilir misiniz?

Sayfa 7/10 İlkİlk ... 56789 ... SonSon