5 sonuçtan 1 ile 5 arası

Konu: whey protein hakkında

Yeni Üye

whey protein hakkında

arkadaşlar selamın aleyküm
    bende saç dökülmesinden müzdarip 26 yaşında bi kardeşinizim...forumu inceledim...gerçekten güzel hikayeler ve başarılar var...ve bende listeyi hazırlayıp miracle losyon yaptım...ayrıca minoxil+dutas kombini yaptım ve başlayalı 4 gün oluyor...azimle düzenli bir şekilde devam e diyorum...
    sorum şudur . bioxin üzerinde amino acid complex ve whey protein yazıyor...vücut geliştirmek için bir süre salona gidip whey protein kullandım...bu protein toz halinde satılmakta olup sütle veya suyla shake yapılıp içiliyor...Keto+azld.Krem içine yada hazırladığımız losyon içine bir miktar bu tozdan atsam faydası olur mu...yorumlarınızı bekliyorum...hayırlı geceler

SaçımınDoktoru Üyesi Tıbbiyeli - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Hocam snatcher nickli üye forumda bi başlıkta aminoasit karışımından bahsediyordu adını hatırlayamadom o yakında o karişım hakkında bi bilgilendirme yapacaktir sen de gorürsün o zaman mutlaka. o konuyu takipte kal bence losyona katma simdilik losyonun kendisini bi test et nasil etki edecek.
    Ve senin body tecrüben benim için çok önemli bi soru sormak istiyorum.Body ye ne kadardır devam ediyorsun?Protein tozu falan kullandigina göre ciddi manada ilgileniyorsun sanirim.Sormak istediğim body yapmak sence saçlarına zarar vermiş midir body ye devam ederken dökülmenin/gerilemenin daha hızlı olduğunu falan hissettin mi ? Malum body yapmak testoyu artiriyor biraz.Ben de body ye gidiyorum steroid falan almadan yapilan bodynin saça zararı olmaz diye inanıyorum ama bi yandan da hep bi korku var acaba kacınılmaz sonu hızlandırıyor muyum diye

Yeni Üye
    prof olarak yapmadım vücut geliştime işini...aslında aksine bende dökülme durdu durdu gibi oldu ...çünkü sürekli duş almak zorunda kalıyosun...myle iğne filan o işlere girme...bu toz proteinler etten süten peynirden alamadığmız proteinleri aldırıyor..toz halinde sütle alınca daha hızlı kana karışıyor...korkuların varsa şayet
    1 amino asit(amino asit hap şekldinde.içindekilerde %83 peynir altı suyu tozu yazar) yerine yine amino asit deposu olan lor peyniri ye (hatta omlet yapıp içine kat bomba )
    2 protein için bilindiği üzere kırmızı ve beyaz et yumurta bunları tüketebilirsin...

Yeni Üye
    prof olarak yapmadım vücut geliştime işini...aslında aksine bende dökülme durdu durdu gibi oldu ...çünkü sürekli duş almak zorunda kalıyosun...myle iğne filan o işlere girme...bu toz proteinler etten süten peynirden alamadığmız proteinleri aldırıyor..toz halinde sütle alınca daha hızlı kana karışıyor...korkuların varsa şayet
    1 amino asit(amino asit hap şekldinde.içindekilerde %83 peynir altı suyu tozu yazar) yerine yine amino asit deposu olan lor peyniri ye (hatta omlet yapıp içine kat bomba )
    2 protein için bilindiği üzere kırmızı ve beyaz et yumurta bunları tüketebilirsin...

Selam bende vücut geliştirme ile ilgileniyorum doğru düzgün beslenildiğinde (steroid almadan) yükselen testosteron hormonu kas büyümesinde etkili oluyor yani saç dökülmesini arttıtmıyor biliyorum sağlam bir kaynaktan ama steroidin saçı döktüğüne dair büyük kanıtlar var aman bulaşmayın öyle şeylere. Youtube da steroidin zararlarıyle ilgili videolar var.