Sayfa 3/3 İlkİlk 123
29 sonuçtan 21 ile 29 arası

Konu: Sac ekiminde dev arşiv.....

iyi tamam kardeşim haklısın da ben bu saç işini kafaya taktım ektirecek kadar paramda var ne yapacam yurt dışına nası gitcez bi saç için kime yaptıraz

bide hacı bu videodaki ekimler gerçekmi adamları yüzünü göstermiyolar

SaçımınDoktoru Üyesi
    Alıntı ferdibayburt Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    bide hacı bu videodaki ekimler gerçekmi adamları yüzünü göstermiyolar
    kısaca yardımcı olayım. o ekim yerini tanıyorum videolardakini genelde finasteride minox kullandırıyolar bi kaç videosunda yazıyor. trdede var işini özenle yapan ekimciler biraz pahalı ama en azından ışık oyunu falan yapmıyanları var.

cevap için tşk ler kardeşim vala çevremde bi kaç kişi ekim yaptırdı amcam da yaptırdı ama hiç bunlarınkine benzemiyor seyreklik var bi arkadaşınki tıpkı kamuflaj gibi saç var ama canlı değil anlatabiliyormuyum burda bi video dikkatimi çekti mesela benimki bayağı bi seyrek eğer o videodaki gibi ekim yapan olsun 10.000 tl verilir yani adamın saçı sanki anadan doğma gibi ekmiş hem canlı hem seyreklik çok az

SaçımınDoktoru Üyesi
    cevap için tşk ler kardeşim vala çevremde bi kaç kişi ekim yaptırdı amcam da yaptırdı ama hiç bunlarınkine benzemiyor seyreklik var bi arkadaşınki tıpkı kamuflaj gibi saç var ama canlı değil anlatabiliyormuyum burda bi video dikkatimi çekti mesela benimki bayağı bi seyrek eğer o videodaki gibi ekim yapan olsun 10.000 tl verilir yani adamın saçı sanki anadan doğma gibi ekmiş hem canlı hem seyreklik çok az
    10bin tl az oluyor. o videodaki gibi ekim 10binden rahat çok tutmuştur. greft başı 1dolar alsa bile videodaki 6-7k grafftı galiba. 50bin ediyor. ki greft başı 1dolar almıyolar

yok okadar değil altında yazıyor videoların 3 b 4 b greft arası ekilmiş 4 b dolar desen 12000 tl eder oda

SaçımınDoktoru Üyesi bendeniz - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    türkiyede ekimleri baktım coğu kötü bu videolardaki ekimler iyi ançak bu şirketinde kötü ekimleri vardır
    ama benim param olsa 3 5 bine ekirmezdim beklerdim dahacok birktirir daha kalite yere ektirirdim haaa oda şans işi ama enazındaniyiekim şansının fazla oldugu doktora ektirmek daha mantıklı
    türkieyedekilere ben ekim demiyorum zaten kafaya tüy dikiyolar coğu cok nadir şu vidodakiler kadar iyi ekim var
    buda enterasan aynı teknoloji aynı greft eee biri ekiyor tırttt diğeri ekiyor güzel buda enterasan yoksa her meselede oldugu gibi bu meseledede bizimi yiyolar türkiyede !
    Konu bendeniz tarafından (25.01.2017 Saat 08:54 ) değiştirilmiştir.

SaçımınDoktoru Üyesi
    Kardeşim videonun altındaki açıklamaya bak ona göre yorum yap.Bu yerin ekimlerinin %95 inde minoxil ve finasterid kullandırıyolar.Sonrada videoya koyuyo 3000 grefte nw6 yı kapatıyo falan geçelim bunları yani.Yabancıların ekimlerini övüyoruz, bizde hiç iyi eken yokmuş gibi konuşmaya gerek yok.Dünyanın en iyi 10 ekimcisinden biri Türkiye'de zaten.3-5 bin liraya ekilmiş saçları görüpte bu ne biçim ekim demek kolay.Önemli olan araştırıp iyilerini bulmak.Biraz araştıralım.

SaçımınDoktoru Üyesi bendeniz - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Alıntı nisay0761 Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Kardeşim videonun altındaki açıklamaya bak ona göre yorum yap.Bu yerin ekimlerinin %95 inde minoxil ve finasterid kullandırıyolar.Sonrada videoya koyuyo 3000 grefte nw6 yı kapatıyo falan geçelim bunları yani.Yabancıların ekimlerini övüyoruz, bizde hiç iyi eken yokmuş gibi konuşmaya gerek yok.Dünyanın en iyi 10 ekimcisinden biri Türkiye'de zaten.3-5 bin liraya ekilmiş saçları görüpte bu ne biçim ekim demek kolay.Önemli olan araştırıp iyilerini bulmak.Biraz araştıralım.
    senin kastettiğin yerde minox finans kullandırıyor turkiyede yüz ekimden 20 iyi dersek bu şirkette yuz ekimden 50 iyi söylemek istediğim buydu

Sayfa 3/3 İlkİlk 123