Sayfa 1/2 12 SonSon
18 sonuçtan 1 ile 10 arası

Konu: sac dolgunlastirici fiberleri toppik fixplant kullananlar

SaçımınDoktoru Üyesi fhm001 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

sac dolgunlastirici fiberleri toppik fixplant kullananlar

Arkadaslar bunlardan forumumuzda kullananlar varmi ben saclarim uzayana kadar kullanmak istiyorum cunku piskolojim bozuldu saclarimi bir anda cok kisaltinca uzun saclarimdan sonra alisamadim bayagi seyrek duruyor canim sıkiliyor dokme yaparmi marka onemlimi en fazla haftada 4 defa kullanacam ve en fazla 2 hafta kullanirim sonra saclarim uzar zaten

SaçımınDoktoru Üyesi adriano10 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Alıntı fhm001 Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Arkadaslar bunlardan forumumuzda kullananlar varmi ben saclarim uzayana kadar kullanmak istiyorum cunku piskolojim bozuldu saclarimi bir anda cok kisaltinca uzun saclarimdan sonra alisamadim bayagi seyrek duruyor canim sıkiliyor dokme yaparmi marka onemlimi en fazla haftada 4 defa kullanacam ve en fazla 2 hafta kullanirim sonra saclarim uzar zaten
    ben bir ara toppik kullandim, kapatiyor ama anlasilir mi diye killaniyorsun ve kesinlikle sac döküyor bence hic bulasma.

Banned
    toppik kullanabilirsin kardeşim.gittigidiyordan resmi ithalat yapıp satanlar var.toppik saç filan da dökmez.saçın hava alması filan hikaye.saç havayla beslenmez kanla beslenir..

Alıntı ofsaçof Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    toppik kullanabilirsin kardeşim.gittigidiyordan resmi ithalat yapıp satanlar var.toppik saç filan da dökmez.saçın hava alması filan hikaye.saç havayla beslenmez kanla beslenir..
    Hocam toppik pahali bana gore fully diye marka var botanikte 30 tl benim amacim 2 haftaya kadar saclarim uzar ozamana kadar cok az miktarda kullanmak

toppik tarzi kimyasallar sac derisinin dengesini bozarak sac dökülmesi, saclarin incelmesi, yeni sac cikislarini yavaslatmak gibi seylere sebep olabilir. ayrica toppik tüm kafaya uygulanacak bir ürün degil, belli bir dar alani kapatmada basarili.

Alıntı adriano10 Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    toppik tarzi kimyasallar sac derisinin dengesini bozarak sac dökülmesi, saclarin incelmesi, yeni sac cikislarini yavaslatmak gibi seylere sebep olabilir. ayrica toppik tüm kafaya uygulanacak bir ürün degil, belli bir dar alani kapatmada basarili.
    Anliyorum seni ama 2 hafta da olsa su dengesizligi gidermem gerek .
    http://www.sacimindoktoru.com/basari...esimlerim.html

Linke bakip sac rengimi soyleyebilirmisiniz koyu kahvemi gider siyahmi ?

Alıntı fhm001 Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Anliyorum seni ama 2 hafta da olsa su dengesizligi gidermem gerek .
    http://www.sacimindoktoru.com/basari...esimlerim.html

Linke bakip sac rengimi soyleyebilirmisiniz koyu kahvemi gider siyahmi ?
    kesinlikle siyah alma toppigin siyahi cidden cok siyah en iyisi koyu kahve. sprey olarakta toppigin kendi spreyini degil, kaliteli bir sac spreyi kullan mesela loreal kalinti birakmayanlardan. dedigim gibi bir iki aylik kullanim problem olmaz fakat uzun süreli kullanim zarar veriyor. marka olarak orijinal toppik almani tavsiye ederim, imitasyon ürünleri ilk gün cöpe atarsin.

Banned
    kesinlikle siyah alma toppigin siyahi cidden cok siyah en iyisi koyu kahve. sprey olarakta toppigin kendi spreyini degil, kaliteli bir sac spreyi kullan mesela loreal kalinti birakmayanlardan. dedigim gibi bir iki aylik kullanim problem olmaz fakat uzun süreli kullanim zarar veriyor. marka olarak orijinal toppik almani tavsiye ederim, imitasyon ürünleri ilk gün cöpe atarsin.
    bir ürünün kimyasal olması köke zarar vericeği anlamına gelmez ayrıca toppik kimyasal değil sadece kıllırın çok küçük hale getirilmesidir.arkadaşa katılıyorum siyah değil koyu kahce almak çok daha iyi

Dedim en fazla iki hafta cok az miktarda kullanirim bence dokerse bu spry doker bunu kullanmasam olmazmi

Banned
    kardeşim spreyde dökmez toppikte.endişe etme. az bir süre kullanıcakmışsın zaten

Sayfa 1/2 12 SonSon