3 sonuçtan 1 ile 3 arası

Konu: 22 yaşındayım Agresif Dökülme Var Yardımlarınız Bekliyorum

22 yaşındayım Agresif Dökülme Var Yardımlarınız Bekliyorum

18 Yaşında saçlarım incelmeye başladı. 19 yaşında saçımı 3 e vurduğumda yanlardan açılmaya başladığını farkettim. 21 yaşımda agresif dökülme başladı. Hem yanlar iyice açıldı hem de üstler gittikçe inceldi. Babamın amcamın ve dedemin hiç saçı yok(Norwood 7) Dayım olmadığı için anne tarafını bilemiyorum. Fakat saçımın gidişatından baba tarafıma çektiğimi anlamak zor değil.
    1.5 aydır hairforte ve xpecia kullanıyorum.(Cahillik işte) Hiç bi sonuç alamadim. Minoxil siparis ettim. Fakat forumda minoxil pek onerilmemis onun yerine seti, advancell peptid, ru gibi ne olduklarını hiç bilmedigim seyler daha cok onerilmis. Bu urunlerin ne olduklarini aciklayabilecek biri var mi acaba (nasıl fayda saglar, yan etkileri nelerdir ne sıklıkla yan etki görülür, nasıl temin edilir, fiyatları nedir vs.)

Lütfen yardım edin psikolojim bozulcak artık.

Resim eklemeyi bilmiyorum ögrenince eklerim.

Kardeşim öncelikle resim yükle ona göre arkadaşlar yardımcı olsun. Forumda minox korkusu var arkadaşlar istiyor ki sürekli ilerleme kaydedelim cıkan kalsın vs. minoxta cogu kişide döngü olayı olayı oluyor belli bir süre sonra cıkan dökülüyor diyorlar o yüzden söylentiler var fakat çok güzel sonuçlar alanlarda var. Minox saç cıkarmada çok büyük etken destekleyerek daha iyi sonuclar alabilirsin. Sağlam saçını dökmez bırakırsan cıkardıkları gider bu da cok normal hangi etkeni kullanırsan kullan bıraktıktan sonra cıkanlar dökülür kalıcı isteyen saç ektirir.
    Seti, cell vs admin miracle tarafından temin edebilirsin. Daha yolun basındasın farklı büyük oranda yanetkisiz tedaviler deneyebilirsin. İlk olarak resim yükle kan tahlili vs yaptır sonuclara baksın doktor.
    1.5 ayda zaten bir sonuç bekleme bu iş sabır işi en az 6 ay denersin sonuc yoksa bırakırsın.

SaçımınDoktoru Üyesi bahtsiz - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Fotoğrafları hizliresim gibi platformlara yükleyip buraya link atabilirsiniz.