Sayfa 1/9 123 ... SonSon
86 sonuçtan 1 ile 10 arası

Konu: 111 gün sonunda gelen mutluluk :)

Boş

Evet onay gerekmiyorsa siteden konumu siliyorum şu an. Ben sitede min+dut tan yan etki gördüğümü defalarca bildirmeme rağmen ne konunun sahibi ne de diğerleri tarafından bu konuda hiç bir soru sorulmadı. Evet ben bu losyondan hafıza yönünden aşırı derecede zarar gördüm. Bildiğiniz dün olan olayları bile hatırlamakta zorlandım. Ben kullandım zarar gördüm. Kimseyede ne kullan ne de kullanma diyemem. Allah'a şükür iyi tarafı, bırakınca düzeliyor olması. Bu yazıdan sonra ne olur bilemem ama, inşallah hesabımı da konumu da silerler. Herkese başarılar diliyorum. İyi günler.
    Eklenmiş Resmin önizlemesi Eklenmiş Resmin önizlemesi adgdgsdg.JPG‎  
    Konu baldhead tarafından (06.04.2015 Saat 19:41 ) değiştirilmiştir. Sebep: boş

Moderatör
    6 senelik dökülme 4 ayda bu sonuç..süper..
    ' Hiç kimse sizin izniniz olmadan, size kendinizi değersiz hissettiremez.
    Eleanor Roosevelt

Rica ederim ethemciğim tabiki teşekkürün büyüğü miracle ve invicibleye... bir çay bahçesinde muhabbet ederken inviciblenin fotoğrafını gösterdiğim zamandan beri 111 gün geçmiş demek.. sonuç çok iç açıcı kardesim darısı bizim başımıza.. bu arada nicki de öğrenmiş oldun unutma daha

Alıntı univited Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Rica ederim ethemciğim tabiki teşekkürün büyüğü miracle ve invicibleye... bir çay bahçesinde muhabbet ederken inviciblenin fotoğrafını gösterdiğim zamandan beri 111 gün geçmiş demek.. sonuç çok iç açıcı kardesim darısı bizim başımıza.. bu arada nicki de öğrenmiş oldun unutma daha
    Aynen Alicim ya. Hatta daha fazla oldu. Ben ilk başlar kullanmakta tereddür etmiştim ya. Etmez olaydım

SaçımınDoktoru Üyesi
    Maşallah hocam çok güzel sonuç

Moderatör NoMore - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    gerçekten güzel sonuç tebrikler sanırım min-dut ve miracle kullandınız oranları nasıldı ? ve ilk başladığınızda bir şok dökülme yaşadınız mı ? yani dökülmeniz arttı mı ilk başlarda ?
    1-Minoxil-Ru (Ru:60 mg/Günlük) - Sabah
    2-Miracle losyon (1.5 gram spiro/Ay) Günde 1
    3-Cellagance losyon günde 1
    4-Haftada 3 gün dutasteride, 4 gün 1 mg finasteride - Sabah
    5-Ara sıra emu yağı

Baldhead yeniden doğmuşsun sanki çok güzel ve kaliteli bir çıkış olmuş artık korusan yeter ama daha gelecekler bunu biliyoruz. Bu arada itimat edip kullanıp bizi gururlandırdığın için ben teşekkür ederim.
    Karma Peptid, AdvanCell, Setipiprant, Saf kafein, RU58841 dönüşümlü olarak kullanıyorum minoxidil haftada 1-2 olacak şekilde kullanırım bazen haftayıda atlarım. Bu tedaviden önce Miracle vardı ve gerektiğinde etki tazelemek için tedaviye ekleyeceğim Ana amacım en hafif doğal ve yan etkisiz tedavileri deneyip aktarmak. Deneyimlerime göre en sorunsuz ve sağlıklı tedaviler sırasıyla Peptid, Setipiprant Cellagance Saf Kafein ve RU58841

Mesajlara elimden geldiğince dönmeye çalışıyorum .

Moderatör Kazakcemil - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Tebrik ederim kardeşim harika bir sonuç almışsın,yalnız ekimciler ve perukçular ne yapsın şimdiekmeklerine mani oluyorsunuz adamların bu sonuçları alarak,darısı bizlerin başına inşaallah.
    1- Soğan-Sarımsak Suyu+Elma Sirkesi+Z.Yağı Mix
    2- Karanfil Suyu+Karbonatla durulama
    3- Ketokonazol şampuan ( haftada 2 )
    4- Destek Tedaviler: a)Scalp Masaj b)Oral Destek : Çörek otu+Kefir+Doğal Elma Sirkesi+Zerdeçal Karışımı

13.06.2017 tarihinde güncellendi

SaçımınDoktoru Üyesi adriano10 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    cok cok iyi bir sonuc, bu adamlar bu isi biliyorlar beyler. izlemeye devam edin )

Moderatör uzman - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    saç renginde kendine gelmiş.siyahlaşmış.güzel sonuç maşallah.
    Miracle losyon (Günde 2 ml) 28.03.2014
    Ru58841-Öğlen 1 ml Minox ile Çözünmüş(08.02.2015)
    Minox-Dutas Karışımı (Sabah-Akşam)17.07.2014.....21.12.2014 bıraktım...23.01.2015 tekrar başladım.
    Ketakonozol % 2 Şampuan (2 günde bir)

Sayfa 1/9 123 ... SonSon