Sayfa 2/2 İlkİlk 12
17 sonuçtan 11 ile 17 arası

Konu: Arkadaşlar lütfen yardım edin

Bakkaldan mı almış o doktor diplomayı testosteron sac dökmüyorsa neden kellik sac dokulmesi erkeklerin sorunu onuda sorsaydiniz. Saclariniz testosteronada duyarli demek ki dht bloker herkeste ayni etkiyi vermiyor.
    Uyguladigim bütün tedaviler geçici bir süre işe yaradı. Saçlar etkene alıştıktan sonra gerileme devam ediyor.

Peki avadort ilk etapta saçına olumlu etki etti mi yoksa hep mi dökülmen var mı

Yeni Üye
    Testesteron seviyesi normal çıktı ilk başta çok iyi etki etti yaklaşık 5 ay inanılmaz etki etti

Alıntı Keltos Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Testesteron seviyesi normal çıktı ilk başta çok iyi etki etti yaklaşık 5 ay inanılmaz etki etti
    Peki sebep ne olabilir testeron da yükselmediyse ? Başka bir etken kullandiniz mi

Yeni Üye
    Ne bilim abi ya kel olmak daha yakıştı sanki böle devam edicem ����

SaçımınDoktoru Üyesi
    Alıntı Keltos Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Ne bilim abi ya kel olmak daha yakıştı sanki böle devam edicem ����
    inanın doğru traş , sakal ve giyimle mükemmel olunabiliyor. gerçekten yakışıyorsa da asla saç ektirip o güzelliği bozmayın. ten güzelliği için araştırmalar yapın mesela. benim bildiğim ve tecrübe ettiğim : kabak çekirdeği ve yeşil çay. gerçekten yüzü mükemmelleştiriyor.
    Düzensiz yeşil çay
    Günlük 5 mg biyotin
    10 dk Scalp masajı her gün
    Günlük 3-4 avuç kabak çekirdeği

Yeni Üye
    Ben finasterid kullanıyorum cinsel istek artışı olmadı ama yağlanma ve aşırı dökülme var

Sayfa 2/2 İlkİlk 12