Sayfa 2/3 İlkİlk 123 SonSon
24 sonuçtan 11 ile 20 arası

Konu: Yaş 23 Büyük Minox + Dermaroller Başarısı ve Hüsran Resimlerle

Yeni Üye Yalova - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Alıntı Muci Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    merhaba minoun içine kaçtane dut atıyorsunuz ?
    10 adet. Forumda hazırlanışı hakkında bilgi bulabilirsin. Direk atma, içindeki sıvıyı içine boşalt
    Güncel tedavim:

Min-Dut Sabah/akşam
    Miracle Losyon Sabah/Akşam
    Dermaroller 1mm

Solgar Chlorella 3 tablet
    Medobiocomplex-E 2 tablet
    Zigavus Ultra Forte 2 tablet
    Yağ bakımı sürekli

Yeni Üye
    Alıntı Yalova Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Dermaroller + Min-Dut + Miracle + Saw Palmetto = Dermaroller mükemmel sonuç . Bende aynı tedaviye başladım. 3 ay oluyor başlayalı. Sana da aynı tedaviyi tavsiye ederim. Bu tedavi de şok dökülme de yok, şansın varsa döngü de yok Selamlar.
    Merhaba Aslında ben de ilk başlarken min-dut ile başlamayı düşünüyordum. Sadece minox ile başlamış bulundum. Şuan tekrar minoxlu bir solüsyona çok zorunda kalmadıkça başlamak istemiyorum. Sanırım dermaroller ile birlikte kullanmam bu yanetkilere sebep oldu ama korktum ne yalan söyleyim.

Bu arada @saçadam hocam Minox gerçekten denemeye değer bir molekül. Eğer dökülmeniz benim gibi fazla ise hızlı bir şekilde saçı topluyor tabi bırakırsanız yıkımı ondan daha hızlı oluyor. En azından bende böyle işledi. Bence sevgili @Yalova 'nın uyguladığı tedavi sizin için de daha garanti ve uzun soluklu bir tedavi olabilir.

Yeni Üye
    Alıntı Muci Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Bende finasterid kullandım yan etkiler gördüm ama bırakınca yan etki olayı düzeldi, istersen dene yan etki filan görmezsen 7 - 8 ayda toparlar saçlarını diye düşünüyorum önermişde olmıyım karar senin.
    Ben finasteride biraz saç dökülme geçmişimin çok uzun olmamasından umutlanıyorum. Sırf şu 2 aydır yan etki ihtimalinden korktuğum için başlayamadım. Ama saçlardan minoxun etkisi geçip şuanki halini alınca en azından deneyim dedim. Hocam siz nasıl kullanıyordunuz finasteridi günlük olarak mi? Bir de kaçıncı ayda ve nasıl yan etkiler gördünüz acaba? Şimdiden teşekkürler.

Yeni Üye
    Alıntı Hayatbu Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Ben finasteride biraz saç dökülme geçmişimin çok uzun olmamasından umutlanıyorum. Sırf şu 2 aydır yan etki ihtimalinden korktuğum için başlayamadım. Ama saçlardan minoxun etkisi geçip şuanki halini alınca en azından deneyim dedim. Hocam siz nasıl kullanıyordunuz finasteridi günlük olarak mi? Bir de kaçıncı ayda ve nasıl yan etkiler gördünüz acaba? Şimdiden teşekkürler.
    2. ayda cinsel yan etki ve jinekomasti belirtileri yaşadım. proscarı 5 e bölüp hergün atıyordum saçlara canlılık verdi ama sevincimizi kısa sürdü işte, yan etkileri 1 haftada azalarak geçti.

Yeni Üye
    Alıntı Yalova Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    10 adet. Forumda hazırlanışı hakkında bilgi bulabilirsin. Direk atma, içindeki sıvıyı içine boşalt
    tamamdır hocam sağol.

Hayatbu: aslında kullanmaya niyetim var yaşadığım şehirde bir eczane de bahsettiğim karışımı yapıyor ve karışımın içinde ki maddeler ispatlanmış güzel maddeler(ama pahalı).Azelaik asit=antiandrojen görevi görüyor,minox damarları açıyor,çinko ve b6 yine zix losyonun içinde bulunan maddeler ve birçok kişi de dökülmeyi erteliyor.Şu an norwood skalasın da sanırım üçüncü seviyedeyim.Bu seviyeden sonra basit tedaviler iş'e yaramıyor.Bahsettiğim majistral kür'e çekinceme rağmen yine bir şans verebilirim ama finasterid'i topikal ya da oral asla kullanmam.Bahsettiğin gibi dermaroller'le birlikte daha fazla minox da kan'a karışmış olabilir.

Yeni Üye
    Aynı korkuları yıllarca yaşadım finasa başlayıp bıraktım yaşım 26 saçlarımız aynı tekrar başladım ve bırakmayacam. Merak ettiğim sarımsak ve zeytinyağı kürünü çok duydum ama soğanlısını duymadım . Nasıl hazırlanıyor soğanlı versiyon bilgi verirmisin

Yeni Üye
    Alıntı Drake Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Aynı korkuları yıllarca yaşadım finasa başlayıp bıraktım yaşım 26 saçlarımız aynı tekrar başladım ve bırakmayacam. Merak ettiğim sarımsak ve zeytinyağı kürünü çok duydum ama soğanlısını duymadım . Nasıl hazırlanıyor soğanlı versiyon bilgi verirmisin
    Merhaba, tabi ki hocam. İsterseniz videosunu da atayım.
    Steve demişim ama Stephan'mış Burada sadece soğan sarımsak sirke kullanılarak aldığı faydayı gösteriyor. Ben zeytinyağı da ekliyordum. Gerçekten faydalı olduğunu düşünüyorum ama dayanılacak iş değil. Gün aşırı olarak uyguluyordum ve 1 saat duruyordu en az kafamda. Faydalı idi faydalı olmasına da çok berbat kokuyor. Kokmaması için içine karbonat atıyormuş adam. Ben denemedim belki daha iyi olur öyle. Koku normal zamanda gelmiyor pek ama kafanın ıslandığı anda geliyor.. Ben evde kapalıyız bu dönemde diye uyguladım. Sürdürülebilir değil bence :/

Before - After
    https://www.youtube.com/watch?v=GBYuPc

Nasıl hazırladığı
    https://youtu.b-_3yh8

Yeni Üye
    Alıntı saçadam Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Hayatbu: aslında kullanmaya niyetim var yaşadığım şehirde bir eczane de bahsettiğim karışımı yapıyor ve karışımın içinde ki maddeler ispatlanmış güzel maddeler(ama pahalı).Azelaik asit=antiandrojen görevi görüyor,minox damarları açıyor,çinko ve b6 yine zix losyonun içinde bulunan maddeler ve birçok kişi de dökülmeyi erteliyor.Şu an norwood skalasın da sanırım üçüncü seviyedeyim.Bu seviyeden sonra basit tedaviler iş'e yaramıyor.Bahsettiğim majistral kür'e çekinceme rağmen yine bir şans verebilirim ama finasterid'i topikal ya da oral asla kullanmam.Bahsettiğin gibi dermaroller'le birlikte daha fazla minox da kan'a karışmış olabilir.
    Saçları kurtarmak kesinlikle mümkün buna kendi gözlerimle şahit oldum. Bir sürü de insan gördüm büyük başarılar sağlayan. Ama en önemli faktör sürdürülebilirlik. Kimyasal'a girmeden pek mümkün değil saçı kurtarmak. Sağlık gerçekten her şeyden önemli. Ama bu saç olayı insanın ruh sağlığını etkiliyor. Genç yaşta olması canımı sıkıyor. Ama uğraşınca geri gelebiliyor. O yüzden vücudun ayarlarını çok fazla bozmadan bi' yerlerden başlamak lazım. Umarım size de iyi gelir bu karışım. Zix ile saçlarını koruyan insanları duymuştum. Keşke 2 3 yıl önce duysaydım o ayrı

Bir de hocam karışımın içindekileri siz mi belirlediniz yoksa eczacınız mı? Bunu şundan soruyorum. Maddelerin birlikte etkileşimleri olabilir. Minox ile Zix beraber kullanılamıyordu sanırım inhibe ettiği için. Bir yerde okudum diye hatırlıyorum. Onu da araştırmanızı öneririm.

Yeni Üye
    26 yaşına geldim daha yeni aklım başıma geldi aynalara bakmayı cok sevmem çok kuaförede gitmem. En son gittiğimde büyük şok yaşadım karşımda kocaman ayna bir baktım saçımın %70 ini kaybetmişim . Bir karar ver saçsızlık psikolojisine dayanabilirmisin , ben dayanamayacağım icin tekrar finasa başladım . Minoxu 30 lara saklamaya calısıyorum en güçlü silahı . Bilgilendirmen icin ayrıca sağol fakat videoların ikiside acılmıyor

Sayfa 2/3 İlkİlk 123 SonSon