Sayfa 18/19 İlkİlk ... 816171819 SonSon
187 sonuçtan 171 ile 180 arası

Konu: Saç Dökülmesinde Nihai Kesin Çözüm İçin Kendi Kaynaklarımız İnsanımız Gerekli.

Yeni Üye
    Hocam ne aşamada acaba mezarın ölüyü beklediği gibi bekliyoruz

tarun
    Guest
    Miracle hocam nasılsınız, son gelişmeler nasıl hepimiz sizden haber bekliyoruz, mümkünse kullanıcaların resimlerini ekleyebilir misiniz,
    meraktan çatlıycaz valla

Yeni Üye
    Arkadaşlar ruh hastası gibi günde bir kaç kere posta bakan sadece ben miyim ? Bence yalnız olamam

Yeni Üye
    Alıntı Poliss01 Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Arkadaşlar ruh hastası gibi günde bir kaç kere posta bakan sadece ben miyim ? Bence yalnız olamam
    Yalnız değilsin bende aynı şekilde bakıyorum ama çok uzun zaman oldu artık kabullenmeye başladım sanırsam.

Yeni Üye
    Alıntı KARTEL Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Yalnız değilsin bende aynı şekilde bakıyorum ama çok uzun zaman oldu artık kabullenmeye başladım sanırsam.
    Galiba projede aksaklık çıktı benim için ütopya gibi bir yerde duruyor ama hala bir yerden bir şekilde gelecek

Yeni Üye
    Son durum nedir acaba ürünü edinmek istiyorum bir bilgi alabilir miyim

Yeni Üye
    hocam ne durumda losyon bizim saçlar bitti proje bitmedi daha dayanacak saç kalmadı artık

Yeni Üye
    Beyler Miracle hocamıza cepten falan ulaşabilen var mı merak ediyoruz kendisini inşallah sağlığı sıhhati yerindedir 🙏

Alıntı Poliss01 Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Beyler Miracle hocamıza cepten falan ulaşabilen var mı merak ediyoruz kendisini inşallah sağlığı sıhhati yerindedir ��
    Gayet iyiyim Herşey yolunda.
    Karma Peptid, AdvanCell, Setipiprant, Saf kafein, RU58841 dönüşümlü olarak kullanıyorum minoxidil haftada 1-2 olacak şekilde kullanırım bazen haftayıda atlarım. Bu tedaviden önce Miracle vardı ve gerektiğinde etki tazelemek için tedaviye ekleyeceğim Ana amacım en hafif doğal ve yan etkisiz tedavileri deneyip aktarmak. Deneyimlerime göre en sorunsuz ve sağlıklı tedaviler sırasıyla Peptid, Setipiprant Cellagance Saf Kafein ve RU58841

Mesajlara elimden geldiğince dönmeye çalışıyorum .

Yeni Üye
    Alıntı Miracle Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Gayet iyiyim Herşey yolunda.
    Çok şükür hocam siteye saldırı yapan çakallar aklımızı bulandırdı Allah daim etsin.

Sayfa 18/19 İlkİlk ... 816171819 SonSon