Sayfa 2/3 İlkİlk 123 SonSon
24 sonuçtan 11 ile 20 arası

Konu: Finasteride başliyorum

SaçımınDoktoru Üyesi Violator - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Çizgiler çok sağlam, bu saçı miracle losyon rahat toplardı...
    -Miracle Losyon (her akşam)
    -Minoxil (her akşam 10 fıs) ( 7. yıl)
    -Proscar 4/1 her akşam (7.ay)

Yeni Üye
    GÜNCELLEME
    Yaklaşık 6 ay oldu finasteride maceramda şuanlık hala yan etki yok saçım bayağı toparlandı özgüvenim yerine geldi liboda da falan hiçbir sıkıntı yok aksine makina gibiyim umarım böyle devam eder

Yeni Üye
    Alıntı saçıyok Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    GÜNCELLEME
    Yaklaşık 6 ay oldu finasteride maceramda şuanlık hala yan etki yok saçım bayağı toparlandı özgüvenim yerine geldi liboda da falan hiçbir sıkıntı yok aksine makina gibiyim umarım böyle devam eder
    Saç dökülme tipimiz baya benziyor dostum. Ben de 2 senedir finansterid kullaniyorum dökülme yok ancak seyreklikler tamamen kapanmadı. Şimdi dermastamp ekledim bir süre de böyle devam edecem. Minox ekleyecem ama döngüden çok tırsıyorum. Yoksa minox orman gibi yapar

SaçımınDoktoru Üyesi bahtsiz - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Güncel durumunuzu da paylaşır mısınız

Yeni Üye
    benim de dökülmem benziyor. saçlarım daha ince telli ama daha bu kadar seyrelmedi. fin-dut kullanmaya cesaret edemiyorum bu yüzden suplement haricinde sadece topikal ürünler kullanacam. kombine bir tedavi düşünüyorum. haftada 1 1 gün miracle 1 gün minoxil ve miracle kullandığım gün hariç 6 gün seti ve cell kullanmayı düşünüyorum henüz miracle abimizden haber gelmedi bakaın bütçem yetecek mi. tedaviye başlamadan önce fotoğraflayacam. daha sonra kısa bir tıraş yapıp tedavi başlangıcında ve sonrasında gelişimi fotoğraflamayı düşünüyorum. herkese bol bol saçlar

Yeni Üye
    güncel durum fotoğrafı paylaşsanız süper olurdu. geçmiş olsun.

Alıntı maksim Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    benim de dökülmem benziyor. saçlarım daha ince telli ama daha bu kadar seyrelmedi. fin-dut kullanmaya cesaret edemiyorum bu yüzden suplement haricinde sadece topikal ürünler kullanacam. kombine bir tedavi düşünüyorum. haftada 1 1 gün miracle 1 gün minoxil ve miracle kullandığım gün hariç 6 gün seti ve cell kullanmayı düşünüyorum henüz miracle abimizden haber gelmedi bakaın bütçem yetecek mi. tedaviye başlamadan önce fotoğraflayacam. daha sonra kısa bir tıraş yapıp tedavi başlangıcında ve sonrasında gelişimi fotoğraflamayı düşünüyorum. herkese bol bol saçlar
    eğer 3 aydan sonra işe yaramadığını düşünmeye başlarsanız( dökülme hızında/miktarında azalma olmadığında ya da saç çıkışının olmadığını fark ederseniz kullandığınız ml miktarını arttırabilirsiniz.)

SaçımınDoktoru Üyesi Violator - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Alıntı saçıyok Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    GÜNCELLEME
    Bende sabah sertleşme olayı yok oldu, 5. aydayım. Onun dışında sabahları çok yorgun uyanıyorum. Bu iki yan etkiyi proscara bağlıyorum.
    -Miracle Losyon (her akşam)
    -Minoxil (her akşam 10 fıs) ( 7. yıl)
    -Proscar 4/1 her akşam (7.ay)

tarun
    Guest
    Alıntı Violator Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Bende sabah sertleşme olayı yok oldu, 5. aydayım. Onun dışında sabahları çok yorgun uyanıyorum. Bu iki yan etkiyi proscara bağlıyorum.
    Saç durumu nasıl hocam 5 ay sonunda toparlanma var mı

Yeni Üye
    Şu an depresif bir dönem geçiryorum antidepresan kullanmaya başladım psikolojimi daha kötü etkilememek için antiandrojen hiçbir etken kullanmamaya karar verdim. sadece minox sprey kullanıyorum yakında almanyadan rogaine getirtecem maalesef artık ekim yapmayı da düşünmüyorum

Sayfa 2/3 İlkİlk 123 SonSon

Bu Konudaki Etiketler