6 sonuçtan 1 ile 6 arası

Konu: minoxil dg farma hakkında

Yeni Üye

minoxil dg farma hakkında

Ürün bu kadar satarken, hiçte ucuz değilken, ürünün kutusuna bir bakın,biri içeriğini değiştirse kime ne anlatacaksın...kalitesiz bir tüp ile milyonları satacaksın,bu ülkenin insanına hakarettir bu...güvenilir yerden alın deniyor, bir bakın baştan güvensizlik milyonları satan firmada... 45-50 lira veriyoruz ne aldığımız meçhul Minoxil forte bana güven vermiyor...rogaine nasıl arkadaşlar?
    Sabah : revigen, migilorin içerikli miracle losyon, 2 adet ceviz içi, yeşil biber, semiz otu, bir yemek kaşığı kurutulmuş siyah üzüm.

Öğle : yeşil çay, bir avuç siyah üzüm

Akşam : revigen,migliorin karışımı miracle losyon
    15 günde bir kronozal şampuan diğer 15 günde dermoroller 0,75

Şampuan: Revigen resenpil, revigen royal pharmacy

Moderatör anl - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Alıntı LEWINGS Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Ürün bu kadar satarken, hiçte ucuz değilken, ürünün kutusuna bir bakın,biri içeriğini değiştirse kime ne anlatacaksın...kalitesiz bir tüp ile milyonları satacaksın,bu ülkenin insanına hakarettir bu...güvenilir yerden alın deniyor, bir bakın baştan güvensizlik milyonları satan firmada... 45-50 lira veriyoruz ne aldığımız meçhul Minoxil forte bana güven vermiyor...rogaine nasıl arkadaşlar?
    aslında bi bakıma çok mantıklı söylediğin şey
    60 ml Elseve içine 3 gram Saf Minoxil + 6 Adet Dutas

Mümkün olduğu kadar kaliteli olduğunu düşündüğünüz alternatiflere yönelmek bu tip şımarık, tüketiciye değer vermeyen, kendini geliştirmeyen, arkasını devletin bazı ...şak siyasi anlayış ve onun bürokratına yaslamış firmaların ıslah olmasını sağlayacaktır. Sonra da çıkarlar piyasaya yerli malı yerli sermaye diye zavallı zavallı dilenirler siz yerli sermayeydinizde biz fildişi sahili vatandaşımıydık ??
    Karma Peptid, AdvanCell, Setipiprant, Saf kafein, RU58841 dönüşümlü olarak kullanıyorum minoxidil haftada 1-2 olacak şekilde kullanırım bazen haftayıda atlarım. Bu tedaviden önce Miracle vardı ve gerektiğinde etki tazelemek için tedaviye ekleyeceğim Ana amacım en hafif doğal ve yan etkisiz tedavileri deneyip aktarmak. Deneyimlerime göre en sorunsuz ve sağlıklı tedaviler sırasıyla Peptid, Setipiprant Cellagance Saf Kafein ve RU58841

Mesajlara elimden geldiğince dönmeye çalışıyorum .

Banned
    amerikadan rogaine foam alıyorum çok güzel ama fiyatı pahalı(45 tl)bende kirkland foam almayı düşünüyorum 30tlye geliyor rogaine ile bi farkı olduğunu düşünmüyorum.gümrükte takılırsa doktora reçete yazdırrız artık yapacak bişe yok.şahsen ben foamlardan başka minoxidil kullanmam.sürüyosun hemen kuruyor oh deriyide soymuyor..

SaçımınDoktoru Üyesi caglar103 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Alıntı ofsaçof Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    amerikadan rogaine foam alıyorum çok güzel ama fiyatı pahalı(45 tl)bende kirkland foam almayı düşünüyorum 30tlye geliyor rogaine ile bi farkı olduğunu düşünmüyorum.gümrükte takılırsa doktora reçete yazdırrız artık yapacak bişe yok.şahsen ben foamlardan başka minoxidil kullanmam.sürüyosun hemen kuruyor oh deriyide soymuyor..
    aynen forte acaiyp sivilce yapıyor.

Moderatör uzman - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    yaklaşık 6 aydır dg farma minoxillerini kullanıpta herhangi bir gelişme alamayan arakadaşlar var mı?

benim izlenimim 6 ay öncesinde minoxlara dutasterid kattığımda minoxun kendi yağlı kıvamı dahada yağlı bir hale geliriyordu ve kullandığımızda epey bir sure emilim suruyordu. son zamanlarda ise dutasteridli olmasına rağmen yarım saat 45 dk içinde kuruduğunu fark ediyorum.. önceleri gibi etki etmediğini fark ediyorum. acaba minoxillerde hata mı var şüphesi düşüyor aklıma.bunu denemek için farklı bir marka minoxidil bulup deniycem.. buna benzer sorunlar olan arkadaslar fikirlerini bekliyorum..

Not: minoxun vucuda alısması gibi bir durum olduğunu düşünmüyorum.1 ay hiç bir şekilde minox kullanmayıp tekrar minoxil marka ürüne basladım fakat etki yok.
    Miracle losyon (Günde 2 ml) 28.03.2014
    Ru58841-Öğlen 1 ml Minox ile Çözünmüş(08.02.2015)
    Minox-Dutas Karışımı (Sabah-Akşam)17.07.2014.....21.12.2014 bıraktım...23.01.2015 tekrar başladım.
    Ketakonozol % 2 Şampuan (2 günde bir)