7 sonuçtan 1 ile 7 arası

Konu: Miracle losyonun etkisini arttirmak

Miracle losyonun etkisini arttirmak

Arkadaslar uzun zamandir formu inceleyemiyorum bu aksam biraz inceledim ve losyonda bazi ilaclar cogaltilmis mesela aldactone yi 5 kutuya cikaran var benim sorum dokulmeyi engelleyen en etkili hangisi diane mi yoksa aldactonemi ona gore yeni losyon hazirliycam sizce hangisini arttirmaliyim
    Birde dermoreller kullanmalimiyim eğer evetse marka konusunda önerilere açigim yardimlarinizi bekliyorum.

Dianede ki esradiol nedeniyle artırmayı tercih etmiyor spiroyu artırıyoruz. Her ikiside sinerjik çalışır. 100 ml ye 2 kutu aldac. atabilirsin dermarolleride kullan muhakkak.
    Karma Peptid, AdvanCell, Setipiprant, Saf kafein, RU58841 dönüşümlü olarak kullanıyorum minoxidil haftada 1-2 olacak şekilde kullanırım bazen haftayıda atlarım. Bu tedaviden önce Miracle vardı ve gerektiğinde etki tazelemek için tedaviye ekleyeceğim Ana amacım en hafif doğal ve yan etkisiz tedavileri deneyip aktarmak. Deneyimlerime göre en sorunsuz ve sağlıklı tedaviler sırasıyla Peptid, Setipiprant Cellagance Saf Kafein ve RU58841

Mesajlara elimden geldiğince dönmeye çalışıyorum .

Alıntı Miracle Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Dianede ki esradiol nedeniyle artırmayı tercih etmiyor spiroyu artırıyoruz. Her ikiside sinerjik çalışır. 100 ml ye 2 kutu aldac. atabilirsin dermarolleride kullan muhakkak.
    Eyvallah üstad sağol

Yeni Üye
    arkadaşlar losyonda deneme amaçlı androcur kullanmaya karar verdim. dozlamayı nasıl yapmalıyım?

Arkadaslar ben bu miracle losyonun icine elevit gibi be vitamin tabletlerini attim kokusu falan cok agitlasti yanlis mi yaptim acaba bu arada konuyu yanlis yere yazdiysam affola

SaçımınDoktoru Üyesi
    dekort , endol, allerset , iliadin, zytrec gibi ürünlerin losyona etkisi nedir
    kullanmalımıyız?

Moderatör anl - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Alıntı musti3437 Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Arkadaslar ben bu miracle losyonun icine elevit gibi be vitamin tabletlerini attim kokusu falan cok agitlasti yanlis mi yaptim acaba bu arada konuyu yanlis yere yazdiysam affola
    miracle losyonu zaten aldactone kokutuyor, bi de üstüne onları katman iyi olmaz, ayri bir sıvının içinde hazirlaman daha mantıklı vitaminleri
    60 ml Elseve içine 3 gram Saf Minoxil + 6 Adet Dutas