Sayfa 3/13 İlkİlk 12345 ... SonSon
123 sonuçtan 21 ile 30 arası

Konu: Dermaroller kullanicilari

SaçımınDoktoru Üyesi
    Arkadaşlar dermaroller bugün aldım.ve nasıl temzleyeceğim hakkında bilgim yok.
    Dermarolleri kullanmadan önce temizliyormuyuz ? bu temizlemeyi ggelen spreylemi yapıyoruz dermarolleri kullanmadan ve kullandıktan sonramı spreyle dezennfekte ediyoruz.
    Kafamızı vs temizlemeye gerek varmı suyla vs sizler nasıl kullanıyorsunuz arkadaşlar ?temizliği nasıl yapıyorsunuz.

dermaroller ile gelen sprey ile temizliyorum.

sadece saçımı yıkadıktan sonra dermaroller kullandığım için temizlik konusunda sıkıntı olmuyor. kullanmadan önce su tutuyorum, kullandıktan sonra spreyi sıkıp 30 saniye bekleyip yeniden su tutup kutusuna koyuyorum.

Alıntı zkannm Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Dermaroller almayı düşünüyorum ama kaç milim almam gerekli bir de saçlı saçsız olarak değişiyor mu ? şu ürünü buldum iş görür mü bide videolarda uygulama yaparken baya bi zahmetli gözüküyo heleki tek başımıza yapcaksak kullanan arkadaşlar biraz bilgi verirse iyi olur Zgts Ti?tanyum Derma Roller 540 I?ğne / 0,25mm Göz Altı Ve Saç 807 - n11.com
    ben 1.5 mm 1080 iğneli kullanıyorum. bence iğne sayısının fazla olması kullanım kolaylığı sağlıyor.

ama bana 1.5 mm de yetmiyor gibi geldi çünkü ne kızarıklık yapıyor ne de çok fazla acı hissediyorum.

n11'den almıştım.

Alıntı dasmachnicht Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    ben 1.5 mm 1080 iğneli kullanıyorum. bence iğne sayısının fazla olması kullanım kolaylığı sağlıyor.

ama bana 1.5 mm de yetmiyor gibi geldi çünkü ne kızarıklık yapıyor ne de çok fazla acı hissediyorum.

n11'den almıştım.
    Kullanırken yeterince bastırmıyor olabilirsiniz.

Moderatör Invincible - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Alıntı Aykut Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Arkadaşlar dermaroller bugün aldım.ve nasıl temzleyeceğim hakkında bilgim yok.
    Dermarolleri kullanmadan önce temizliyormuyuz ? bu temizlemeyi ggelen spreylemi yapıyoruz dermarolleri kullanmadan ve kullandıktan sonramı spreyle dezennfekte ediyoruz.
    Kafamızı vs temizlemeye gerek varmı suyla vs sizler nasıl kullanıyorsunuz arkadaşlar ?temizliği nasıl yapıyorsunuz.
    Kullanmadan önce spreyle güzelce temizliyorsun, birkaç fısla ıslat tüm yüzeyi. Ardından uygulamanı yap, uygulama sonrasında yine spreyle tüm yüzey ıslanana kadar sık.

Suyla falan yıkamayın, suyun içinde birçok madde var çünkü.

Amaç sadece strelize tutabilmek, sprey yoksa şayet alkol ile ya da kolonya ile de aynı işlemleri gerçekleştirebilirsiniz.
    Saçlarım çok dökülüyor, ne yapmalıyım ve benzeri mesajlar atmamanızı önemle rica ediyorum.

Öncelikle;

http://www.sacimindoktoru.com/sac-do...-tedavisi.html

http://www.sacimindoktoru.com/sac-do...necek-yol.html

Sonrasında;

Tedavi geçmişiniz ve birkaç net fotoğraf ile foruma konu açın. Böylelikle hem daha çok yorum alırsınız hem de tedavinizi objektif bir şekilde takip edersiniz.

SaçımınDoktoru Üyesi
    hocam ilk kullanmadan bi su vurayım dedim ne olur olmaz neyse ilk denemeyi yaptım spreyleyip yerine koydum yorum için teşekürler.
    -Dermaroller ( Haftada 2 kez 192 iğneli 1mm)
    -Ketoral-Azalderm krem günde 2 kere
    -Çörek otu yağı ( saçlarımı yıkayacağım günler )
    -Yakı otu-nane çayı günde 1 bardak içiyorum.

Şu anlık hiçbirini kullanmıyorum.

SaçımınDoktoru Üyesi
    Arkadaşlar dermarolleri kullanmaya baslıyalı 1 hafta oldu saçlarımı yıkayacağım zaman kullanıyorum sonra çörek otu yağı vuruyorum.Genelde saçlarım yaglı oluyor dermarolleri kullanırken aşşağı yukarı 20 tel saçım döküldü bunun %90 saçlarım yağlı diye genelde elimi atsam bile dökülür saçlarım yağlı olunca ve kafamda yanma hissediyorum biraz,2-3 hafif nokta nokta kan var bunlar normalmi arkadaşlar.

SaçımınDoktoru Üyesi Muzdarip - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Alıntı Aykut Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Arkadaşlar dermarolleri kullanmaya baslıyalı 1 hafta oldu saçlarımı yıkayacağım zaman kullanıyorum sonra çörek otu yağı vuruyorum.Genelde saçlarım yaglı oluyor dermarolleri kullanırken aşşağı yukarı 20 tel saçım döküldü bunun %90 saçlarım yağlı diye genelde elimi atsam bile dökülür saçlarım yağlı olunca ve kafamda yanma hissediyorum biraz,2-3 hafif nokta nokta kan var bunlar normalmi arkadaşlar.
    Dermarollera bende anlam veremedim bi turlu yanı sonuçta kafamizda iğneli tekerlek suruyoruz illaki kökler zarar goruyodur saclar kopuyodur. Bende kullanıyorum bi kaç tel görüyorum tekerlekte ama nede olsa yararlıdır diye sallamiyorum pek

SaçımınDoktoru Üyesi
    Alıntı Muzdarip Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Dermarollera bende anlam veremedim bi turlu yanı sonuçta kafamizda iğneli tekerlek suruyoruz illaki kökler zarar goruyodur saclar kopuyodur. Bende kullanıyorum bi kaç tel görüyorum tekerlekte ama nede olsa yararlıdır diye sallamiyorum pek
    Dün biraz zorladım galiba dermaroller sonrası yağ sürdüm hala biraz kızarıklık var kafada saçlar geri çıkıyorsa sıkıntı yok hocam dökülsün.

Yeni Üye
    Alıntı Muzdarip Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    hocam iyi günler hangi dermaroller kullanıyorsunuz

Sayfa 3/13 İlkİlk 12345 ... SonSon