Sayfa 12/12 İlkİlk ... 2101112
116 sonuçtan 111 ile 116 arası

Konu: Ru58841 Kullanıcı Deneyimim

Merhaba
    Yakın zamanda ru alımı yapılacaksa benide eklermisiniz listeye. 5gr

beyler haftada 2 defa avodart hapını yutuyorum saçlarım baya güçlendi dökülme azaldı kısa sürede bu kadar etki yapacağına emindim....genetik saç dökülmesinde çok etkili olduğunu yabancı sitelerde görünce hiç tereddüt etmeden kullandım sonuçtan memnunum

SaçımınDoktoru Üyesi
    Arkadaşlar hergün losyon hazırlamak yorucu oluyor. Ru'yu minoxa atsak herhalde bir 5 gün etkisini kaybetmez.

Her gün farklı bir losyon bir zaman sonra çekilmiyor.

Alıntı srkn2014 Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Arkadaşlar hergün losyon hazırlamak yorucu oluyor. Ru'yu minoxa atsak herhalde bir 5 gün etkisini kaybetmez.

Her gün farklı bir losyon bir zaman sonra çekilmiyor.
    7/15 günlük rahatlıkla yapabilirsiniz bunu gerek gördüğünüzde 30 günlükte yapabilirsiniz.
    Karma Peptid, AdvanCell, Setipiprant, Saf kafein, RU58841 dönüşümlü olarak kullanıyorum minoxidil haftada 1-2 olacak şekilde kullanırım bazen haftayıda atlarım. Bu tedaviden önce Miracle vardı ve gerektiğinde etki tazelemek için tedaviye ekleyeceğim Ana amacım en hafif doğal ve yan etkisiz tedavileri deneyip aktarmak. Deneyimlerime göre en sorunsuz ve sağlıklı tedaviler sırasıyla Peptid, Setipiprant Cellagance Saf Kafein ve RU58841

Mesajlara elimden geldiğince dönmeye çalışıyorum .

Arkadaşlar bazı teknik sorun sebebi ile mesajlar iletilmeyebiliyor bir kaç kez tekrar göndermeniz gerekebilir.
    Karma Peptid, AdvanCell, Setipiprant, Saf kafein, RU58841 dönüşümlü olarak kullanıyorum minoxidil haftada 1-2 olacak şekilde kullanırım bazen haftayıda atlarım. Bu tedaviden önce Miracle vardı ve gerektiğinde etki tazelemek için tedaviye ekleyeceğim Ana amacım en hafif doğal ve yan etkisiz tedavileri deneyip aktarmak. Deneyimlerime göre en sorunsuz ve sağlıklı tedaviler sırasıyla Peptid, Setipiprant Cellagance Saf Kafein ve RU58841

Mesajlara elimden geldiğince dönmeye çalışıyorum .

Yeni Üye
    Yer
    Samsun
    ru da döngü oluyor mu bi zaman sonra minox gibi birde 10 larca mesaj atıyorum günde hhiçbiriforumlara gitmiyor neden acaba , ?

Sayfa 12/12 İlkİlk ... 2101112