Sayfa 12/15 İlkİlk ... 21011121314 ... SonSon
144 sonuçtan 111 ile 120 arası

Konu: DMSO (Dimetil Sülfoksit) Etkinlik Emilim artırıcı

SaçımınDoktoru Üyesi Muzdarip - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Alıntı tosun.t Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    kafanın yanması ıyı değıl muzarıp hazretlerı oranı dusurunuz 60ml ye 3 ml yeterlı
    Abi bunu suyla seyreltip icsek mi

Moderatör tosun.t - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Yer
    izmir turkey
    Alıntı Muzdarip Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Abi bunu suyla seyreltip icsek mi
    bence iç kurtuluruz bi kelden ha sacım var deme nasılsa dokulcek belkı yarın belkı yarındanda yakın
    Konu tosun.t tarafından (12.02.2016 Saat 17:41 ) değiştirilmiştir.

Alıntı tosun.t Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    bence iç kurtuluruz bi kelden ha acım var deme nasılsa dokulcek belkı yarın belkı yarındanda yakın
    Boşa mi yağ gönderdin folikulleri uyandiricaz işte

Moderatör uzman - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Dmso kullanan arkadaşlar dikkatli olun.şu aşamada neye hangi oranda kullanacağımız hakkında tam bir bilgi yok.okdugum yorumlardan bunu anladim. Deneme yanılma yapılmaya çalışılıyor. Dmso yapmış olduğum araştırmaya gore agresif bir yapısı var. Penatrasyonu sağlamak için interseluler keratini parçalıyor ve proteinler ile etkileşime giriyor. Dmso nun bazı oküler ve dermal dokulara zarar verdiği gözlemlenmiş.

Ama size farklı bir taşıyıcı soyleyecem. Bu taşıyıcı AZON.bu taşıyıcı yüksek penatrasyon ozelligine sahip.bunu beraber arastiralim.bakalım neler çıkacak.
    Miracle losyon (Günde 2 ml) 28.03.2014
    Ru58841-Öğlen 1 ml Minox ile Çözünmüş(08.02.2015)
    Minox-Dutas Karışımı (Sabah-Akşam)17.07.2014.....21.12.2014 bıraktım...23.01.2015 tekrar başladım.
    Ketakonozol % 2 Şampuan (2 günde bir)

Çok bildiğimden değil ama... mantıken dmso o kadar iyi bir taşıyıcı ve geçirgen ise androcur kullanılan losyonları dmso ile birleştirmek bir süre sonra yan etkilerinden olan beyin tümörü riski açısından çok büyük bir etki sağlamaz mı? Her haltı taşıyor her yerden geçiriyorsa beyine kadar nüfus etmesi imkansız değil herhalde!? veya sisteme taşıması aynı şekilde... yani ha dmso ile androcur ya da diğer ilaçları kullanmışsın losyonda ha oral yolla almışsın ne fark ediyor?
    Konu Hisoka tarafından (12.02.2016 Saat 16:42 ) değiştirilmiştir.
    TEDAVİLER---------------KULLANIM

Miracle Losyon------------Her Gece
    Biotin 5mg-----------------Her gün 1 tablet
    Derma Stamp-------------Kafama estikçe
    Hint Yağı-------------------Her Gece

Yer
    izmir turkey
    hodan yağı ,emu ve Equol maddei bulup dmso ile kullnmak gerekli turkıyede gene yok

Yer
    izmir turkey
    Alıntı uzman Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Dmso kullanan arkadaşlar dikkatli olun.şu aşamada neye hangi oranda kullanacağımız hakkında tam bir bilgi yok.okdugum yorumlardan bunu anladim. Deneme yanılma yapılmaya çalışılıyor. Dmso yapmış olduğum araştırmaya gore agresif bir yapısı var. Penatrasyonu sağlamak için interseluler keratini parçalıyor ve proteinler ile etkileşime giriyor. Dmso nun bazı oküler ve dermal dokulara zarar verdiği gözlemlenmiş.

Ama size farklı bir taşıyıcı soyleyecem. Bu taşıyıcı AZON.bu taşıyıcı yüksek penatrasyon ozelligine sahip.bunu beraber arastiralim.bakalım neler çıkacak.
    dmso 60 ml de 3ml kullanılmakta son yapılan sporcuların vıtamınlerınde de kullanılmakta 21 yy da hala epıdermıse taşıyıcı arıyoruz bu tıp bilmi kadar mal bir bilim daha yok sanırım hale bak

DMSO kullananlar ne durumda acaba, bir değişiklik var mı?
    birde şöyle bir ürün buldum sanırım toz formunda işe yararmı?

http://urun.gittigidiyor.com/diger-h...200g-225464685

DMSO yeterli bir sonuç sağlamadı heralde, ben almayı düşünüyorum ama kararsızım. bayaa araştırdım eczanelerde ecza depolarında falan yok. hatta bir çoğu ne olduğundan da habersiz. yukarıdagi link haricinde birde şöyle bir ürün budum, 1 litresi 110 TL, maalesef düşük miktarlarda bulunmuyor.

http://www.balmumcukimya.com/dimethyl-sulfoxide-1l

Alıntı marjinalist Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    DMSO yeterli bir sonuç sağlamadı heralde, ben almayı düşünüyorum ama kararsızım. bayaa araştırdım eczanelerde ecza depolarında falan yok. hatta bir çoğu ne olduğundan da habersiz. yukarıdagi link haricinde birde şöyle bir ürün budum, 1 litresi 110 TL, maalesef düşük miktarlarda bulunmuyor.

http://www.balmumcukimya.com/dimethyl-sulfoxide-1l
    Tipkimsan yada balmumcukimyadan alınabilir. Biz 5 kişi gruplaşıp almıştık öyle bişey yapabilirsiniz. losyonlara cok az olmak kaydıyla atın fazlası yarardan cok zarar verir %3-5 iyi bir oran

Sayfa 12/15 İlkİlk ... 21011121314 ... SonSon