Sayfa 3/13 İlkİlk 12345 ... SonSon
127 sonuçtan 21 ile 30 arası

Konu: Kapatıcılar: Topppik mi Fixplant mı ?

Yeni Üye
    Alıntı xLs Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    doğrudur fixplant ın ilk kullanımı ve orta seviyelerdeki kullanımı çok değişiyor. ilk kullanımındaki renk uyumu süper ama sonradan bozulabiliyor. bunuda ben kapağın açık kalmasına bağlıyorum ama bir fırlamalık olabilir.

arkadaşlar ben böyle bir durum yaşamadım ancak sanırım kullanmadan önce şişeyi iyice çalkalayarak karıştırıyorum ondan olabilir birde şişenin ağzını mutlaka kapalı tutun nem alması muhtemel çünkü bu ürün ipek tozundan yapılliyor ipekte neme karşı duyarlı biliyorsunuz, ama bir o kadarda sağlıklı

dexe botanik eczada bulabilirsiniz ordan alıyorum gayet güzel bir ürün ama dermatch i merak ettim onun hakkında bilgisi olan yok mu

SaçımınDoktoru Üyesi
    Dermmatch i tüm alanı kapatmak için zorlanırsınız. Açıklaması var ilk sayfada. Ama sadece şakaklar için kullanmak istiyorsanız uygundur.

anladım tüm alanı kapatmak istiyorum ben o zaman işe yaramaz mı

Yeni Üye
    dexe çin malı !..
    Konu boos tarafından (30.10.2014 Saat 15:46 ) değiştirilmiştir.

Yeni Üye
    ALTAKİ YAZI BAŞKA SİTEDEN ALINTIDIR VE ÖNEMLİ OLDUĞU İÇİN SİZLERLE PAYLAŞMAK İSTEDİM ÖZELİKLE HİÇ SAÇI OLMAYANLAR DİKKATLE OKUSUN.

bende bu yorumları okuyup gaza geldim hemen aynı gün sipariş ettim ürün ertesi gün geldi işi gücü bırakıp uygulama yı yaptırmak için kuaförüme gittim sonuçmu? sonuç rezalet kafanıza kömür tozu dökmüş gibi oldu bende igrenc bisey oldu yane. ama benim kuaför kendi saçına uyguladı ondada inanılmaz iyi durdu zaten ona satım şişeyi ona yaradı scdan saca değişiyor arkadaşlar bende saç yok denecek kadar az benim gibi olanlar benim gibi gaza gelmesin hic saçı olmayanda işe yaramiyor.
    Konu mimar tarafından (06.12.2014 Saat 15:26 ) değiştirilmiştir.

SaçımınDoktoru Üyesi
    Bugün bakimstore.com dan aldığım fixplant resmen sahte çıktı! fixplant normalde çok az dökülür ve ilk denemelerde özellikle renk uyumu süperdir. Bu kömür gibi saçımı boyadı ya!

Fixplant'ları nereden alıyorsunuz son günlerde ?

Yeni Üye
    Alıntı xLs Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Bugün bakimstore.com dan aldığım fixplant resmen sahte çıktı! fixplant normalde çok az dökülür ve ilk denemelerde özellikle renk uyumu süperdir. Bu kömür gibi saçımı boyadı ya!

Fixplant'ları nereden alıyorsunuz son günlerde ?
    reklam olmasın ben her yerden alırım GG den, distribitör firmanında sitesi var ordanda alırım bakim stordanda alirim sahtesine hiç denk gelmedim. şişenin altında kare kodu var (ulusal)herhangi bir eczaneye okutabilirsin, sahte ise ve faturan var ise bakimstordan son model bir araba dolusu tazminat kazanırsın,eskisi gibi degil kozmetik kanunu çok fena can yakıyor artık

SaçımınDoktoru Üyesi
    Alıntı mimar Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    reklam olmasın ben her yerden alırım GG den, distribitör firmanında sitesi var ordanda alırım bakim stordanda alirim sahtesine hiç denk gelmedim. şişenin altında kare kodu var (ulusal)herhangi bir eczaneye okutabilirsin, sahte ise ve faturan var ise bakimstordan son model bir araba dolusu tazminat kazanırsın,eskisi gibi degil kozmetik kanunu çok fena can yakıyor artık
    Fixplant mı kullanıyorsun mimar? distribitör firma hangisi acaba reklam olmaz site adresi verirmisin. Uyuz oldum bu işe ya. Fixplant normalde bir döküşte çok az gelir ama bu son aldığımı döktüğünde avucunu doldururcasına geliyor. Ve renk uyumu çok kötü.

Yeni Üye
    evet kardeşim bende sölediğin markayı kullanıyorum ve www.saçfiberi.com sitesinden sipariş ediyorum distribütor firmanın sitesi ara yetkililerle görüş bence.

Sayfa 3/13 İlkİlk 12345 ... SonSon