Sayfa 2/6 İlkİlk 1234 ... SonSon
51 sonuçtan 11 ile 20 arası

Konu: Koray Erdoğan 3009 Greft Ekim Sonucu

SaçımınDoktoru Üyesi Yalova22 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Yer
    Istanbul/Yalova
    Tabii böyle firmanın çektiği resimlerde güzel görünüyor... Bence bu forumun saç ekim kısmı kapatılmalı!..

SaçımınDoktoru Üyesi
    saç ekimleri için kendim öncesi ve sonrasını kendi gözümle yakından görmediğim sürece inanmam

bu piyasadaki bütün saç ilaçları içinde geçerli

bu forumun farkı burada zaten, daha cok güven veriyor

miracle hocam olsun diğer bu konuda arastırma yapan arkadaslar olsun sahtekarlığa izin vermiyor

umarım bu forum her zaman temiz kalır

Moderatör NoMore - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    arkadaşlar ekimleri eleştirin tabiki ama forumun ekim kısmının kapatılması vs. gibi bir şey söz konusu olamaz hatta ekim yaptıran arkadaşlara hep diyorum sonuçlarınızı paylaşın tamam tedavi ağırlıklı bir siteyiz ama ekimlede mutlu olanlarda var bu kişinin kendi görüşüdür...
    1-Minoxil-Ru (Ru:60 mg/Günlük) - Sabah
    2-Miracle losyon (1.5 gram spiro/Ay) Günde 1
    3-Cellagance losyon günde 1
    4-Haftada 3 gün dutasteride, 4 gün 1 mg finasteride - Sabah
    5-Ara sıra emu yağı

Moderatör tosun.t - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Yer
    izmir turkey
    ekim işi su an gerksiz artık iyi ilalar geliyor en son care ekım askıda bkletın dursun 20tl koraya vercenıze 30 bın vrıp dr umara yaptırn hayata boyu garantı sıze koray klasık punc kullanır gecınız abıcım bu ıslerı yazık olur ayrıca bı 3009 grft olamaz kesın topıc var o kafada yemezler ben 6bın greft gordum bu sıklık yoktu atmayın ya
    Konu tosun.t tarafından (09.05.2015 Saat 20:51 ) değiştirilmiştir.

Moderatör Kazakcemil - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Alıntı tosun.t Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    ekim işi su an gerksiz artık iyi ilalar geliyor en son care ekım askıda bkletın dursun 20tl koraya vercenıze 30 bın vrıp dr umara yaptırn hayata boyu garantı sıze koray klasık punc kullanır gecınız abıcım bu ıslerı yazık olur ayrıca bı 3009 grft olamaz kesın topıc var o kafada yemezler ben 6bın greft gordum bu sıklık yoktu atmayın ya
    Aynı kanaatteyim,reklam objesi olmayan(bu foto da olduğu gibi) hiç bir ekimde bu sıklık olmuyor çevremizde ektirenlere baktığımız zaman,reklam işte yiyene.
    1- Soğan-Sarımsak Suyu+Elma Sirkesi+Z.Yağı Mix
    2- Karanfil Suyu+Karbonatla durulama
    3- Ketokonazol şampuan ( haftada 2 )
    4- Destek Tedaviler: a)Scalp Masaj b)Oral Destek : Çörek otu+Kefir+Doğal Elma Sirkesi+Zerdeçal Karışımı

13.06.2017 tarihinde güncellendi

SaçımınDoktoru Üyesi bendeniz - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Alıntı Kazakcemil Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Aynı kanaatteyim,reklam objesi olmayan(bu foto da olduğu gibi) hiç bir ekimde bu sıklık olmuyor çevremizde ektirenlere baktığımız zaman,reklam işte yiyene.
    benim konularımda dev arsiv diye konu var orda bir link paylastoım ispanyada eken jose lorenzo bir bak cemil hoca onun ekimlerine nasıl

Moderatör tosun.t - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Yer
    izmir turkey
    buyrun 10 bın graft bht bakın bakalım 3009 ıle farkına
    https://www.youtube.com/watch?v=l89HQR6KTUQ

ayrıca sac dökülmesi yani kellik erkeklerin yuzde 60 goruluyor yuzde 40 yok denecek kadar az bu yuzde 60 ise kademe kademe dusunelim kimi tepesi acık kimisi sakak bu az acılmalarda suanki teknoloji ekimle giderilebiliyor peki biz??
    ben idda ediyorum bu forumdakilerin hepsi halkanın sonunda en berbat olan taraftayız yuzde 30 lik dilim yani her yuz erkekten 30 olan dilim tamamen kellşme giden yolun yolcusuyuz aslında bakarsanız herkesin derdi aynı degil
    kimi vertex tepe acık kimi şakak istiyor kimi abi dökülmesin buda yeter derdinde bu sebepten herek ilac sanayisi gerek sac ekimki 2002 dunyaya iyice yayldı sac dökülmesi yasayanların cogunun sorununa derman oldu ben nette bazı dayılar goroyrum kellikten saclılıga gecmiş
    yetmemiş saclarıda boyamıs ama şans meselesi 6000 greft ekende gördüm adamda sac yok 3000 grefte harikalar yaratanda gordum klonlama bu sac meselesini bitirir tarihe gömer ama 10 sene sonra ölme eşşegim ölme yaz gelecek cayır cıkacak o cayırırı surecez sana yem yapacaz off
    Konu bendeniz tarafından (09.05.2015 Saat 22:26 ) değiştirilmiştir.

Alıntı tosun.t Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    buyrun 10 bın graft bht bakın bakalım 3009 ıle farkına
    https://www.youtube.com/watch?v=l89HQR6KTUQ
    kardes sen neyi savunuyosun ben anlamadım allah inandırsın ya ne demek istiyosun 10 bin greftle bile sac ekimi hayalmi olmuyormu kekllik hala duruyormu diyosun ben sana link verdim 4000 5000 greftle adam harikalar yaratmıs sen hala sac ekimi hikaye vs diyosun yahu link verdim bir dpoktora gidersin 20000 eker sac cıkmaz doktorun salaklıgı acemiligi iş bilmezliigir bir doktora gidersin 4000 eker vaybe guzel oldu dersin olay bu sac ekiminede tumduen sallmayın iyi olan var kötü oplan var ya oda olmasaydı ne yapacaktık ?

https://www.youtube.com/watch?v=-21p...8FG1hDGrZi8dLx

su linke bakın sagda tek tek tıklayın 100 tane ekim var bunlar kötümü?? ben demiyorumki ekimler hepsi harika iyi olan var tutan var tutmayan bir boka benzemeyen var olay buudur
    Konu bendeniz tarafından (09.05.2015 Saat 22:36 ) değiştirilmiştir.

Sayfa 2/6 İlkİlk 1234 ... SonSon