6 sonuçtan 1 ile 6 arası

Konu: Çil ve benler

Çil ve benler

Arkadaslar yuzumde çil ve ben var çiller çok yakindan bakinca belli oluyor baya bir derin benler ise yuzeysel kabarik olmayan deri seviyesinde yardimci olursaniz sevinirim özellikle Miracle hocam

Alıntı Arshavin37 Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Arkadaslar yuzumde çil ve ben var çiller çok yakindan bakinca belli oluyor baya bir derin benler ise yuzeysel kabarik olmayan deri seviyesinde yardimci olursaniz sevinirim özellikle Miracle hocam
    arsavin hikaye en önemli unsurdur sağlıkta bu nedenle geçmiş önemli. Öncelikle neler kullandın bu durumun için ? İkinci olarak bu durum ne zaman artar ne zaman azalır ?
    Karma Peptid, AdvanCell, Setipiprant, Saf kafein, RU58841 dönüşümlü olarak kullanıyorum minoxidil haftada 1-2 olacak şekilde kullanırım bazen haftayıda atlarım. Bu tedaviden önce Miracle vardı ve gerektiğinde etki tazelemek için tedaviye ekleyeceğim Ana amacım en hafif doğal ve yan etkisiz tedavileri deneyip aktarmak. Deneyimlerime göre en sorunsuz ve sağlıklı tedaviler sırasıyla Peptid, Setipiprant Cellagance Saf Kafein ve RU58841

Mesajlara elimden geldiğince dönmeye çalışıyorum .

Alıntı Miracle Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    arsavin hikaye en önemli unsurdur sağlıkta bu nedenle geçmiş önemli. Öncelikle neler kullandın bu durumun için ? İkinci olarak bu durum ne zaman artar ne zaman azalır ?
    Hocam çiller küçüklüğumden beri var benler ise artiyor küçükde olsa bir kaç ki§i tca kimyasal peeling filan yap soyar dedi ama oda sosyal hayati etkiliyormus o yuzden yapamiyorum benler içinse bir sey denemedim.

Moderatör
    çili bilmem de ben tedavi edilebilir bir şey değil diye biliyorum ama aldırılabiliyor sanırım
    güncel tedavi:
    sabah akşam 15'er dakika toplam 30 dk masaj
    emu+nane+hint+jojoba yağı
    sebamed şampuan
    solgar 1000iu d3
    arada çinko+b1-6-12 hap
    haftada 1-2 ısıgan otu kürü
    haftada 1-2 green juicing
    -------------------------------------------------------
    %2spiro+ diane 35 losyon
    hint+emu+jojoba+nane yağı karışımı
    haftada 1-2 ısırgan otu kürü
    arada bir sirkeli su
    dermoday şampuan (+diane 35li bir hali ilk yıkama için)
    haftada 1 dermaroller
    kafaya masaj deneme aşamasında

Alıntı Arshavin37 Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Hocam çiller küçüklüğumden beri var benler ise artiyor küçükde olsa bir kaç ki§i tca kimyasal peeling filan yap soyar dedi ama oda sosyal hayati etkiliyormus o yuzden yapamiyorum benler içinse bir sey denemedim.
    Çiller pigmentasyon ile ilgili yani melamin ile, çiller bazı ilaçlar ve güneş koruyucuları ile kontrol altına alınabiliyor ama benler ile uğraşmak çok tehlikeli asla fiziksel müdahalelerde bulunma bol antioksidan yanında retinol türevlerini çok düşük oranlarda kullanabilirsin. Ek olarak cilde q10 ve hyaluronik asitli kremler uygularsan iyi sonuçlar alabilirsin. Bu arada miracle losyon düşük dozda cildindeki her soruna çok olumlu etki yapacaktır.
    Karma Peptid, AdvanCell, Setipiprant, Saf kafein, RU58841 dönüşümlü olarak kullanıyorum minoxidil haftada 1-2 olacak şekilde kullanırım bazen haftayıda atlarım. Bu tedaviden önce Miracle vardı ve gerektiğinde etki tazelemek için tedaviye ekleyeceğim Ana amacım en hafif doğal ve yan etkisiz tedavileri deneyip aktarmak. Deneyimlerime göre en sorunsuz ve sağlıklı tedaviler sırasıyla Peptid, Setipiprant Cellagance Saf Kafein ve RU58841

Mesajlara elimden geldiğince dönmeye çalışıyorum .

Retinoik asitle soydur cildini önce retinol kullan sonrada cilt alışınca acneleyse geç ben 10 günde 1 cildimi böyle soydururum öncesinde de dermoroller kullanırım sosyal yaşantıyıda etkilemez. Birde çillere badem yağıda iyi geliyor.