Sayfa 2/5 İlkİlk 1234 ... SonSon
42 sonuçtan 11 ile 20 arası

Konu: Bepanten Ampul+Toz Azelaik Karışımı Kullanım Sürecim

Banned
    Losyon iyice Çorba olacak bence ayrı olarak bir losyon yapılsa daha iyi olur

Ben miracle losyona bir zarar verdiğini düşünmüyorum. Hatta miracle ile de paylaşmıştım bunu.
    Çok emin olamazsan gün aşırı bir ampulü hiçbirşeye katmadan tek başına da sürebilirsin.

Moderatör anl - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Arkadaşlar şöyle bir bilgi vereyim sizlere dün gece çok ilginç bir olay oldu

Miracle losyonu sürdükten 2 saat sonra falan Bepanthene-Azelaik karışımını sıktım kafama. Böyle bir şey olamaz sıktıktan sonra kafam 15 dakka boyunca , bakın karıncalandı demiyorum, sanki dikenler battı, bi kirpinin dikenlerini düşünün, onların kafanıza battığını, hatta 5inci dakkada tırstım dedim noluyor bu nasıl bir acı, nasıl bir his.

Tek başına toz azelaikte böyle bir şey asla yaşamamıştım. Bence bepanten ampulle birleşince böyle oldular. Yorumlarınızı bekliyorum..
    60 ml Elseve içine 3 gram Saf Minoxil + 6 Adet Dutas

SaçımınDoktoru Üyesi Tıbbiyeli - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Bu vitamin ampullerini sadece badem yağına hapsetmek yerine alternatif alanlar yaratmak lazim o yuzden merakla bekliyorum senin yorumlarini.Ben de badem yagi + bepanthen-bemiks-evin den sonra kafada hissiszlik ve zonklama gibi biseyooluyo ama ben dermarollera bagliyorum bunu

Aynen öyle. Bi de konunun adını değiştiriyorum, toz azelaik + bepanten ampul kullanımım diye

Bepanten saç derisinin hidrasyonunu artırıyor molekül küçük ve hızlı absorbe oluyor azelaik asitle ikisi çok iyi emilmiş ondan sanırım.
    Karma Peptid, AdvanCell, Setipiprant, Saf kafein, RU58841 dönüşümlü olarak kullanıyorum minoxidil haftada 1-2 olacak şekilde kullanırım bazen haftayıda atlarım. Bu tedaviden önce Miracle vardı ve gerektiğinde etki tazelemek için tedaviye ekleyeceğim Ana amacım en hafif doğal ve yan etkisiz tedavileri deneyip aktarmak. Deneyimlerime göre en sorunsuz ve sağlıklı tedaviler sırasıyla Peptid, Setipiprant Cellagance Saf Kafein ve RU58841

Mesajlara elimden geldiğince dönmeye çalışıyorum .

Moderatör uzman - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Alıntı Tıbbiyeli Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Bu vitamin ampullerini sadece badem yağına hapsetmek yerine alternatif alanlar yaratmak lazim o yuzden merakla bekliyorum senin yorumlarini.Ben de badem yagi + bepanthen-bemiks-evin den sonra kafada hissiszlik ve zonklama gibi biseyooluyo ama ben dermarollera bagliyorum bunu
    Bende badem yagi yerine hint yagina katarak kullanmayi düşünüyorum ampulleri.hint yaginin bilirsiniz pge2 etkisi var..
    Miracle losyon (Günde 2 ml) 28.03.2014
    Ru58841-Öğlen 1 ml Minox ile Çözünmüş(08.02.2015)
    Minox-Dutas Karışımı (Sabah-Akşam)17.07.2014.....21.12.2014 bıraktım...23.01.2015 tekrar başladım.
    Ketakonozol % 2 Şampuan (2 günde bir)

Alıntı Miracle Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Bepanten saç derisinin hidrasyonunu artırıyor molekül küçük ve hızlı absorbe oluyor azelaik asitle ikisi çok iyi emilmiş ondan sanırım.
    Aynen ustad ya bildigin gibi degil kafama dikenler batıyor gibi oldu hic bu tarz bisey yasamamistim daha önce

SaçımınDoktoru Üyesi teto1907 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Alıntı anl Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Aynen ustad ya bildigin gibi degil kafama dikenler batıyor gibi oldu hic bu tarz bisey yasamamistim daha önce
    bende bebathen ampül - evigen ampül -badem yağı - saf zeytin yağı ve orjinal defne yağı karışımına başlayacam inşallah azelaik eğer deri altına inmesine yardımcı olursa etki görürsen bende eklerim

Banned
    Alıntı anl Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Arkadaşlar şöyle bir bilgi vereyim sizlere dün gece çok ilginç bir olay oldu

Miracle losyonu sürdükten 2 saat sonra falan Bepanthene-Azelaik karışımını sıktım kafama. Böyle bir şey olamaz sıktıktan sonra kafam 15 dakka boyunca , bakın karıncalandı demiyorum, sanki dikenler battı, bi kirpinin dikenlerini düşünün, onların kafanıza battığını, hatta 5inci dakkada tırstım dedim noluyor bu nasıl bir acı, nasıl bir his.

Tek başına toz azelaikte böyle bir şey asla yaşamamıştım. Bence bepanten ampulle birleşince böyle oldular. Yorumlarınızı bekliyorum..
    İnşallah iyiye işarettir ama bu tür şeylerden aynı zamanda çekinmek de gerektiğini düşünüyorum. Sonuçta belki olumsuz bir etkisi falan da olabilir...

Sayfa 2/5 İlkİlk 1234 ... SonSon