Sayfa 3/4 İlkİlk 1234 SonSon
31 sonuçtan 21 ile 30 arası

Konu: medobiocomplex-e kullananlar

Ben 15 gun filan sabah aksam kullandım dokulmede bi faydasini gormedim sonra bi cinsel isteksizlik başlayınca 1 doza indirdim hala kullaniyorum 1.5 ay oldu öyle yeni sac olusumu gormedim belki sac kalitesi artmistir ama amacimiz saç çıkışıysa ben daha etki gormedim ama bi kutu daha alıp bir doz sabahlari kullanmaya devam edicem

SaçımınDoktoru Üyesi Reincarnated - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Ben de günde 2 defa tavsiye edilmesine rağmen günde 1 defa kullanmayı düşünüyorum, 19yaşında üniversite öğrencisiyim param da yok hem o yüzden, hem de içindeki saw palmetto da benim için riskli gibi. Bu yaşta dht baskılamak iyi bir fikir değilmiş gibi geliyor bana.
    seti, cell, min-dut. dönüşümlü olarak kullanıyorum.

SaçımınDoktoru Üyesi
    saçınızda genetik dökülme varsa vitaminlerden birşey beklemeyin, paranıza yazık
    saçınızda zayıflama varsa işe yarayabilir

SaçımınDoktoru Üyesi pipsqueak - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Alıntı zkannm Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Ben 15 gun filan sabah aksam kullandım dokulmede bi faydasini gormedim sonra bi cinsel isteksizlik başlayınca 1 doza indirdim hala kullaniyorum 1.5 ay oldu öyle yeni sac olusumu gormedim belki sac kalitesi artmistir ama amacimiz saç çıkışıysa ben daha etki gormedim ama bi kutu daha alıp bir doz sabahlari kullanmaya devam edicem
    Tedavime ilk başladığım zamanlarda 3-4 ay aralıksız günde 2'şer kere kullandım medobiocomplex'i. 15 günde nasıl bir cinsel isteksizlik başladı anlamış değilim. Plasebo etkileri olarak yorumluyorum, mümkünatı yok çünkü. Saw palmetto mu sebep olacak?

Alıntı Reincarnated Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Ben de günde 2 defa tavsiye edilmesine rağmen günde 1 defa kullanmayı düşünüyorum, 19yaşında üniversite öğrencisiyim param da yok hem o yüzden, hem de içindeki saw palmetto da benim için riskli gibi. Bu yaşta dht baskılamak iyi bir fikir değilmiş gibi geliyor bana.
    Yahu reincarnated bu proscar değil avodart değil hoş.. Baskılayacağı dht'den ne olacak. Bana sorarsan ilk 3 ay 2'şer al ardından teke indir.

Herkeste farkli etki edebilir ayrıca psikolojik olma durumuda var ama durgunlastigim bariz belliydi tabi herkeste olucak diyede bisey yok. Asıl konumuza dönelim sac cikisina su anlik rastlamadim devam ediyorum bi farklılık olursa paylaşırım

SaçımınDoktoru Üyesi Reincarnated - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Alıntı pipsqueak Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Tedavime ilk başladığım zamanlarda 3-4 ay aralıksız günde 2'şer kere kullandım medobiocomplex'i. 15 günde nasıl bir cinsel isteksizlik başladı anlamış değilim. Plasebo etkileri olarak yorumluyorum, mümkünatı yok çünkü. Saw palmetto mu sebep olacak?

Yahu reincarnated bu proscar değil avodart değil hoş.. Baskılayacağı dht'den ne olacak. Bana sorarsan ilk 3 ay 2'şer al ardından teke indir.
    Sanırım bu saw palmetto proscar ve avodart kadar dht bloklamıyor, ama bunun bir önemi yok. Dhtnin ergenlik sürecinde ciddi bir rolü var gelişimde ve ben de hala ergenlikteyim aslında. Dht baskılayan bir ilaç kullanmadım oral olarak.
    seti, cell, min-dut. dönüşümlü olarak kullanıyorum.

Yeni Üye
    Şu anda altıncı ayımdayım aksatmadan günde iki adet kullanıyorum, iki hapı 5 mg biotin içeriyor ve saw palmetto.. Belirgin bir etkisini görmedim diyebilirim.. Alışkanlık oldu artık, cinsel isteğe yönelik hiç bir azalma yok.. Ki ben saw palmetto nun dht blokladığını bile düşünmüyorum açıkçası, öyle bilimsel bir veri var mı?

Yeni Üye
    Kullananlar

SaçımınDoktoru Üyesi Violator - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    3 ayı bitirdim. Günde tek kapsül alıyorum. Miracle losyon ve min+dut yanında güzel bir gıda tavsiyesi olduğunu düşünüyorum.
    Saw palmetto'yu tam değerlendirebilmek için takviyeyi 7 aya tamamlayacağım.

SaçımınDoktoru Üyesi
    Saw palmetto %32 kadar DHT blokluyormuş bir araştırmada okumuştum

Sayfa 3/4 İlkİlk 1234 SonSon