Sayfa 3/4 İlkİlk 1234 SonSon
37 sonuçtan 21 ile 30 arası

Konu: 7 aylık mücadelem

Moderatör Invincible - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Gelişme var, var da saçların hala güçsüz ve zayıf olduğu açık. Minox yetmiyor sana proscarda ancak bu kadar işe yarıyor. Bir şekilde anti-androjen tedavisine başlaman gerekiyor.

Miracle ve min+dut ile 7-8 ayda bunun 2 katı sonuç alırdın.
    Saçlarım çok dökülüyor, ne yapmalıyım ve benzeri mesajlar atmamanızı önemle rica ediyorum.

Öncelikle;

http://www.sacimindoktoru.com/sac-do...-tedavisi.html

http://www.sacimindoktoru.com/sac-do...necek-yol.html

Sonrasında;

Tedavi geçmişiniz ve birkaç net fotoğraf ile foruma konu açın. Böylelikle hem daha çok yorum alırsınız hem de tedavinizi objektif bir şekilde takip edersiniz.

şu an ki tek düşüncemde bu zaten türkiyeden getirticem kafaya koydum ve tam teşekkül bi savaşa girecez. mıracle losyondan çok umudum var.belki ilerde minoxili bırakabilirim.gelişmeleri paylaşırım.
    Proscar 1/3
    Minoxil
    Konazol
    Azelderm(şakaklara)

minoxil kutusuna 10 adet aldactone, 11 adet dıane 35, dove krem ve su ekledim.(günde 1 kere-5 fıs)Başlangıç :8 şubat

Alıntı furk6n Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    şu an ki tek düşüncemde bu zaten türkiyeden getirticem kafaya koydum ve tam teşekkül bi savaşa girecez. mıracle losyondan çok umudum var.belki ilerde minoxili bırakabilirim.gelişmeleri paylaşırım.
    Ne getirtiyorsunuz Türkiye den ?
    Karma Peptid, AdvanCell, Setipiprant, Saf kafein, RU58841 dönüşümlü olarak kullanıyorum minoxidil haftada 1-2 olacak şekilde kullanırım bazen haftayıda atlarım. Bu tedaviden önce Miracle vardı ve gerektiğinde etki tazelemek için tedaviye ekleyeceğim Ana amacım en hafif doğal ve yan etkisiz tedavileri deneyip aktarmak. Deneyimlerime göre en sorunsuz ve sağlıklı tedaviler sırasıyla Peptid, Setipiprant Cellagance Saf Kafein ve RU58841

Mesajlara elimden geldiğince dönmeye çalışıyorum .

dıane 35 ve aldactone getirticem.anti androjen kremlerle beraber kullanmak için.
    Proscar 1/3
    Minoxil
    Konazol
    Azelderm(şakaklara)

minoxil kutusuna 10 adet aldactone, 11 adet dıane 35, dove krem ve su ekledim.(günde 1 kere-5 fıs)Başlangıç :8 şubat

Alıntı Tıbbiyeli Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    rock kıllara çözüm var ben de maalesef saçın aksine vücutta kıllıyım ve ilerde lazer epilasyona gideceğim en azından kesin çözümü var saç gibi değil.Bence bunu sorun haline getirmektense yaktırmak gibi kolay yolu var burn them all !
    Tıbbiyeli hocam benim durumum inanın çok farklı, eminim benim durumumda değilsinizdir.
    Konu rock102 tarafından (16.07.2015 Saat 17:32 ) değiştirilmiştir.

Moderatör Kazakcemil - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Alıntı rock102 Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Tıbbiyeli hocam benim durumum inanın çok farklı, eminim benim durumumda değilsinizdir.Tüm vücudumu sarıyor saçlarımın dökülme hızı neyse vücut kıllarının çıkma hızıda aynı.Belli bir lokasyonda çıksa bende sorun etmeyeceğim.Ama tüm vücudum istisnasız her yerimde gözle görülür şekilde büyüyorlar.Lazerde hangi birini alacak ki.Acaba bir hormon problemi olabilir mi deyip endokrinoloji bölümüne çıkmayı düşünüyorum.Yani benim gibi tüm vücudu kıllanan bir insan çevremde hiç duymadım şahit olmadım.Beterin beteri var derler.Kel kalınırda hem kel hem kıllı maymun gibi nasıl olunur bilemedim
    Hocam sizde muhtemelen hormonal bir proplem olabilir,dediğiniz gibi bir endokrinolojiye görünmenizde fayda var diye düşünüyorum.
    1- Soğan-Sarımsak Suyu+Elma Sirkesi+Z.Yağı Mix
    2- Karanfil Suyu+Karbonatla durulama
    3- Ketokonazol şampuan ( haftada 2 )
    4- Destek Tedaviler: a)Scalp Masaj b)Oral Destek : Çörek otu+Kefir+Doğal Elma Sirkesi+Zerdeçal Karışımı

13.06.2017 tarihinde güncellendi

furk6n hem saç hemde pskoloji olarak toparlanmana sevindim.

günümüs hayatı insanları depresyona meiyilli yapıyor ve çok kritik olayların başımıza gelmesi bizi hepten dibe itiyor.
    hani 35-40 yaşında kel kalsak bu kadar problem olurmuydu diye düşünüyorum yaşıtlarıma bakıyorum herkez sırma saçlı bizde yok

ilk attığında kafanda ne kadar saç varsa şuan bendede okadar var birde benim saçlar kıvırcık ve dökülme şekli 40 yaşındaki adamlar gibi senin kafa yapı gene genç (umarım anlatabilmişimdir)

kilolu ve seyrek saçlıydım 1 senede 30 kg verdim hala veriyorum vucud çalışıyorum daha önce minoxil-proscar kullandım saçlar toparladı bayadır bir şey kullanmıyorum şuan berbatlar
    bu ayla beraber min-dut+miracle losyonla olaya girişiyirum yandestek olarak dermoroller,biotin,kanazol ve orgonic şampuan

fiziğin fena değil gibi duruo bide spor yap çok daha pozitifleşiyorsun...

Yeni Üye
    Arkadasim vu udunu killar kapliyor ise vucuduna yapabilecegin islemler var bu killardan kurtulabilirsin bitkisel icerikli agda yada kili koparan makinadan alip hamam otu yagi surerek 5 seansda kurtulabiliyosun ben sahsen denedim basarili minoksidil den dolayi baya artis olmustu bende sirt kollar gogus simdi hepsi dokuldu ve ayrica vucutta killar cikip sacin dokulmesi ne garip ben cevremde izlenim yaptim bu olayin bir ilgisi var

SaçımınDoktoru Üyesi Yalova22 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Yer
    Istanbul/Yalova
    Türkiye'de ilaçlar her zaman daha pahalı Orası neresiymiş merak ettim ))

Geçmiş olsun.
    Genetik olduğu için, saçlar zor toparlanıyor senin. Benim saçlarımda aynı senin gibi sayılır.
    Konu Yalova22 tarafından (10.05.2015 Saat 00:16 ) değiştirilmiştir.

GÜNCELLEME

Tedavimde yaklaşık 10.5 aylık süreci geride bıraktım.eski halime göre bir miktar gelişme var fakat hala belirgin değil.son çare dutas-mınox deneyeceğim.
    Eklenmiş Resmin önizlemesi Eklenmiş Resmin önizlemesi A.jpg‎   B.jpg‎   C.jpg‎  
    Proscar 1/3
    Minoxil
    Konazol
    Azelderm(şakaklara)

Sayfa 3/4 İlkİlk 1234 SonSon