Sayfa 2/5 İlkİlk 1234 ... SonSon
41 sonuçtan 11 ile 20 arası

Konu: Finasterid Kalıcı Yanetki Çözüm (Tükiyede İlk)

SaçımınDoktoru Üyesi bendeniz - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    help bunlarıda sorarmısın neymiş cözümleri kardeşşş ilac tavsiyeleri varmıymış ???????
    Konu bendeniz tarafından (04.10.2016 Saat 23:37 ) değiştirilmiştir.

Alıntı Dr.Oetker Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Finasteride'in yıkıcı etkilerini bir buçuk iki sene yaşamış ve bu dönemde propeciahelp'de fazlasıyla zaman geçirmiş biri olarak, böyle bir problemle karşılaşan kişilere "bu ilaç sorununuzu çözecek" şekline kesin yargılarla tavsiyeler vermeyi oldukça yanlış buluyorum. Proviron sorununuzu çözmeyeceği gibi hormon dengenizde sıkıntılara yol açabilir. Propeciahelp'de aklınıza gelebilecek birçok hormon ilacını doktor gözetiminde kullanmasına rağmen bir sonuç alamayan insanlar vardı. Proviron'u alıp iki dün yüksek DHT ile gezersiniz, üçüncü gün bir bakmışsınız daha kötü olmuşsunuz. Tehlikeli yerlerde geziyorsunuz. Sorun yaşayıp kullanmayı planlayan arkadaşlara belirteyim.
    Merak ettigim birsey var. Bu finasteride'in yikici etkileri daha sonra kayboldu mu aydinlatabilir misin lutfen? Surec nasil isledi acaba.

Üye snatcher - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Yer
    istanbul - cerrahpaşa
    şuan 35 yaşındayım 14-15 yıldır 1 ila 2 yılda bir dönemsel en az 3 ay olmak üzere finasterid (1 ila 1.5mg) kullanıyorum herhangi bir KALICI yan etki ile karşılaşmadım.Bu arada 20 yıllık eczane teknisyeni olduğumuda belirtmek isterim.Herkese iyi forumlar dilerim.

SaçımınDoktoru Üyesi bendeniz - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Alıntı snatcher Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    şuan 35 yaşındayım 14-15 yıldır 1 ila 2 yılda bir dönemsel en az 3 ay olmak üzere finasterid (1 ila 1.5mg) kullanıyorum herhangi bir KALICI yan etki ile karşılaşmadım.Bu arada 20 yıllık eczane teknisyeni olduğumuda belirtmek isterim.Herkese iyi forumlar dilerim.
    finantreid saclarda sakalda beyazlama yaptımı ?? b,irde jiekomastide olmadınmı?

Üye snatcher - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Yer
    istanbul - cerrahpaşa
    hayır ben şiddetle beyazlamasını istiyorum keşke yapsaydı ) saçlarım ve sakallarım normal seviyelerde jinekomasti ile alakalı hiç bir şekilde sorunum olmadı .

Alıntı snatcher Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    hayır ben şiddetle beyazlamasını istiyorum keşke yapsaydı ) saçlarım ve sakallarım normal seviyelerde jinekomasti ile alakalı hiç bir şekilde sorunum olmadı .
    Merhaba, bende 13 yıldır finasterid kullanıyorum. Finasterid sizde hala çalışıyormu, saç dökülme durumunuz nedir, dönem dönem şiddetleniyor ve geçiyor mu. dutasteride geçiş yaptınız mı hiç.
    sürekli saç çıkarmasını beklemiyorum finasteridin tabiki ama dökülmeyi durdursun en azından fakat günlük 2.5mg almama rağmen dökülme son hızıyla devam ediyor. yavaş yavaş dutasteride geçiş yapmamı önerir misiniz.

Banned
    Alıntı odtu Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Merhaba, bende 13 yıldır finasterid kullanıyorum. Finasterid sizde hala çalışıyormu, saç dökülme durumunuz nedir, dönem dönem şiddetleniyor ve geçiyor mu. dutasteride geçiş yaptınız mı hiç.
    sürekli saç çıkarmasını beklemiyorum finasteridin tabiki ama dökülmeyi durdursun en azından fakat günlük 2.5mg almama rağmen dökülme son hızıyla devam ediyor. yavaş yavaş dutasteride geçiş yapmamı önerir misiniz.
    13 yıl mı ?

Yeni Üye dht!!! - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    13 yıl devamlı mı kullandın hocam ara verdin mi yada azalttığın oldu mu herhalde 13 sene kullandığına göre yan etkileri fazla göermedin
    13 sene büyük tecrube

Ben de 8 yıldır kullanıyorum, saçlarımda ciddi bir artış hiç olmadı, dökülme dönem dönem oldu lakin ne zaman ki ilacı bıraktım akabindeki 2 ay içerisinde saçlarda hacim düşüklüğü incelme saç renginde açılma hemen ortaya çıktı ben de fazla uzatmadan geri başladım ayrıca geçmişte de olduğu gibi saç ve cilt yağlanması geri döndü. Diğer yan etkilerine gelince : Hafızayla alakalı sorunlar oluyor ama buna kesin birşey demek imkansız çünkü psikoloji çok önemli faktör, kısmen halsizlik vücutta yağlanma (jinokomasti diyemeyiz kilo aldığımda göğüs bölgem de yağlanır biraz) ,libidoda düşüş sabah ereksiyonu mu o da neydi durumları oluyor. Kim ne derse desin 100 birim olan erkeksi özellikler 90 birime düşüyor.
    İlacı bıraktığım 2 ayda olanlar: Sabah ereksiyonu, menide düzelme, 20 li yaşlarıma dair hatırladığım (36) maskülen halimden işaretler, garip bir şekilde daha iyi hissetme. Fakat şu da bir gerçek ki saçlarını kaybetmek istemeyen biri için ödenmesi hiç te zor olmayacak bir bedel bana göre . (İlaca bugün yeni başladım)

Finasteridi bıraktıktan 2 ay sonra şeffaf meni sabah ereksiyonu ve düşük libido sorunlarımın tamamı çözüldü neredeyse fakat ne zaman ki ru ya başladım ilk günden menide şeffaflaşma ve 3-4 gündür libido kaybı yaşıyorum.

Not: Proscar (1mg) a bugün başladım tekrar.

Yeni Üye dht!!! - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    hocam 2 ay değilde yılda 1 ay ara verilebilir düşünüyorum birden ara vermekte sıkıntı biraz ilk hafta 2 günde bir alıp sonra 3 hafta ara verip tekrar başlamak iyi olabilir..
    siz kaç kere ara verdiniz 8 yıl boyunca ben yeni başladığım için merak ediyorum ayrıntılı yazabilirmisiniz hatırlıyorsanız

Sayfa 2/5 İlkİlk 1234 ... SonSon