Sayfa 4/5 İlkİlk ... 2345 SonSon
41 sonuçtan 31 ile 40 arası

Konu: Finasterid Kalıcı Yanetki Çözüm (Tükiyede İlk)

Yeni Üye dht!!! - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    İlacın kullanım talimatında yazıyo erkeklik gelimişimini tamamlamayanların kullanımı sakıncalıdır diye bu dihidrotestosteron hormonu zaten erkeklik gelişimi sağlayan hormon sakal ses boy sperm oluşumu gibi bir çok görevi var .bunu söyleyen doktor yzmanlığı nerden almış acaba

Yeni Üye
    Alıntı dht!!! Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    İlacın kullanım talimatında yazıyo erkeklik gelimişimini tamamlamayanların kullanımı sakıncalıdır diye bu dihidrotestosteron hormonu zaten erkeklik gelişimi sağlayan hormon sakal ses boy sperm oluşumu gibi bir çok görevi var .bunu söyleyen doktor yzmanlığı nerden almış acaba
    valla haklısın finansterit vazgeçtim ben dht için o zaman saw palmettomu yoksa xpeciamı kullanıyım

SaçımınDoktoru Üyesi
    Alıntı Forever Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    valla haklısın finansterit vazgeçtim ben dht için o zaman saw palmettomu yoksa xpeciamı kullanıyım
    finasterid saç dökülmesi içindir. dht baskıladığı için saçına iyi gelir ve yan etkileri olur
    saw palmetto ise yan etki yaptığıyla kalır. dht için kullandığın herşey yan etki yapar yani. 19 yaşında ergenliğinin bittiğini düşünüyorum. hani 11-12 yaşında girip 16-17de çıkıo genelde herkes. ergenlikle başlayan bir hormon fazlalığı oluyor erkeklerde hani devamlı bir güç devamlı bir boğalık durumu. doktor onu kastetmiş olabilir hani sende 100 hormon 50ye düşer yaşlıdae 40 20ye düşer. yani bazı yan etkiler gyno falan erken yaşta olmayabilir zaten finas kullanmasan bile belirli bir yaştan sonra gyno tarzı şeyler olabiliyor.

Yeni Üye
    Alıntı antikkopma Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    finasterid saç dökülmesi içindir. dht baskıladığı için saçına iyi gelir ve yan etkileri olur
    saw palmetto ise yan etki yaptığıyla kalır. dht için kullandığın herşey yan etki yapar yani. 19 yaşında ergenliğinin bittiğini düşünüyorum. hani 11-12 yaşında girip 16-17de çıkıo genelde herkes. ergenlikle başlayan bir hormon fazlalığı oluyor erkeklerde hani devamlı bir güç devamlı bir boğalık durumu. doktor onu kastetmiş olabilir hani sende 100 hormon 50ye düşer yaşlıdae 40 20ye düşer. yani bazı yan etkiler gyno falan erken yaşta olmayabilir zaten finas kullanmasan bile belirli bir yaştan sonra gyno tarzı şeyler olabiliyor.
    ben şimdi hangisini kullanıyım finansteritmi yoksa saw palmettomu

SaçımınDoktoru Üyesi
    Alıntı Forever Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    ben şimdi hangisini kullanıyım finansteritmi yoksa saw palmettomu
    saç istiyorsan finasteride. saw palmettoyla başaran görmedim

Yeni Üye
    Alıntı antikkopma Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    saç istiyorsan finasteride. saw palmettoyla başaran görmedim
    xpecia kullansam dht için faydası olmazmı bide finansteritte yan etki olduğu zaman bıraksam geçermi

xpecia şişirilmiş bir balon

SaçımınDoktoru Üyesi
    Alıntı mehmetalik Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    xpecia şişirilmiş bir balon
    +1
    finasterid bırakınca yan etkiler geçer. fakat paranoyak olma tek isteğim bu. minoxun dht alakası olmadığını bilmediğim için bişi olcakmı falan olmuştum 2.gün falan sonra oturdum araştırdım herşeyi. bırakınca geçiyor deniyor o yüzden onaylı ilaç

Yeni Üye
    finansterit kullanırsam saçlarım güçlenirmi var olan yoksa sadece dökülmemi durur

Yeni Üye
    1 ay oldu olacak yan etkiler bir türlü geçmedi,zombi gibiyim,bugün bir tablet proviron kullandım önerisi olan var mı ? nereden kullandık ki şu mereti..

Sayfa 4/5 İlkİlk ... 2345 SonSon