Sayfa 2/3 İlkİlk 123 SonSon
25 sonuçtan 11 ile 20 arası

Konu: Bütçem Zayıf Diyenlere Etkili Saç Dökülmesi Tedavisi

Banned
    hocam ellerinize sağlık.

SaçımınDoktoru Üyesi
    Alıntı kemal08 Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    1) Bu 3 ü olumsuz etkileşime girebilir mi?
    2) Okaliptus taşıyıcı ise dutasterid ve ketoralin çözülmesi gerekmiyor mu alkol vs gibi bir çözücüde?
    1. Araştırdığım kadarıyla bir sakınca göremedim.
    2. Okaliptus yağı çok kuvvetli, dejenere edici uçucu bir yağ oluğu için derinin en üst tabakasını bir şekilde ilacın geçmesine müsait hale getiriyor tahminim.
    Isırgan+yakı otu+sirkeli çayla durulama
    (Yakı otu+nane) çayı (Her gün)
    Ketoral+dutasterid+okaliptus yağlı krem (Gün aşırı) (Çok etkili)

Alıntı kemal08 Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Durum buysa, invincible neden losyonunda finans yerine dutasterid kullanıyor?
    Bende öyle kullandım hatta ilk miracle losyonu yaparken kullanmıştım bir iki ay prstik bir kere zaten sıvı ama geçen sürede folikülde ki tip 2 yi inhibe etmek bana daha mantıklı gelmeye başladı hem çok ucuz.
    Karma Peptid, AdvanCell, Setipiprant, Saf kafein, RU58841 dönüşümlü olarak kullanıyorum minoxidil haftada 1-2 olacak şekilde kullanırım bazen haftayıda atlarım. Bu tedaviden önce Miracle vardı ve gerektiğinde etki tazelemek için tedaviye ekleyeceğim Ana amacım en hafif doğal ve yan etkisiz tedavileri deneyip aktarmak. Deneyimlerime göre en sorunsuz ve sağlıklı tedaviler sırasıyla Peptid, Setipiprant Cellagance Saf Kafein ve RU58841

Mesajlara elimden geldiğince dönmeye çalışıyorum .

Alıntı Miracle Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Bende öyle kullandım hatta ilk miracle losyonu yaparken kullanmıştım bir iki ay prstik bir kere zaten sıvı ama geçen sürede folikülde ki tip 2 yi inhibe etmek bana daha mantıklı gelmeye başladı hem çok ucuz.
    Finasterid vs dutasterid diye bir calisma vardi,dutas daha etkili diye hatirliyorum ben.o calismaya link verecek arkadas var mi? Ayrica bu ikisini birlikte kullanmak sakincali mi?

siteye yeni katıldım öncelikle çok teşekkür ederi faydalı bilgiler için özellikle bütçesi zayıf olanlar için önerilen karışımlar konusunda . elimde olan minoxidilin içine ketorak krem kattım fakat karışmıyor proscarla karıştırsam daha kullanışlımı olur

Alıntı Miracle Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Bir çok ürün alıyoruz karışımlar yapıyoruz vs ama bunun bir bütçeside var tabi ki. Tüm bu etkenlere erişimi bütçesini sarsacak arkadaşlar için çok basit ama çok etkili 4 önerim olacak.

1- Pak darou ya da Bioxinin Minoxidil içine 20 gr ketoral krem (1 aylık kullanım maliyeti 17 tl)

2- Pak darou ya da Bioxinin Minoxidil içine 6 adet proscar tablet. (aylık maliyet 15-20 tl)

Minoxil kullanmak istemeyenler için ;

3- Ketoral acneliyse krem karışımı günde 2 kere (aylık maliyet 20 tl Toz azelaik asit alınırsa aylık maliyet 8-10 tl )

4- Ketoral krem içine antihipertansif ucuz bir ilaç. Hipertansif ilaç ile damar genişlemesi ile minoxidil benzeri etki alınarak saç büyümesi teşvik edilir. (aylık maliyet 10 tl)

Bu etkenlerin hepsi piyasa da bilindik çözümlerin hepsinden çok daha etkilidir.
    Miracle
    hocam bu antihipertansif ilaclari aradim bbulamadim.hangisini onerirsin.Ilac ismi verebilirmisin ?

Antihipertansif ilaclardan hangisi minoxil ile ayni etkiyi gösterir acaba?

Bir liste buldum tam 304 adet ilac var
    Yüksek Tansiyon İlaçları, yüksek tansiyon nasıl düşürülür, yüksek tansiyon belirtileri, yüksek tansiyon nedenleri

Yardimci olabilecek varmi ?

Yeni Üye
    antihipertansif ilaçlar saç çıkarmak için kullanılmaz. minoxidil tansiyon ilacı olarak kullanırken yan etkisi kıllanma olduğu için , kellik tedavisinde kullanılmaya başlandı. Damar genişlettiği için saç çıkarmıyor. Etki mekanizması tam olarak bilinmiş değil.

Bu tedavileri hala tavsiye eder misiniz? Bütçesi düşük olanlar için.

SaçımınDoktoru Üyesi
    Miracle hocam bu tedavileri halen önerir misiniz? Birkaç sene ardından kremlere gene uygun maliyetli eklemeler vs yapılabilir mi?

Sayfa 2/3 İlkİlk 123 SonSon