Sayfa 2/8 İlkİlk 1234 ... SonSon
76 sonuçtan 11 ile 20 arası

Konu: Ru58841 Kullanıcı Yorumları

Moderatör NoMore - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Alıntı payitaht Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Yalnız arkadaşlar RU illaki etkili bir üründür...Lakin tek başına ULTRA bir etki yapacağını düşünmüyorum....Mesela RU için şimdiden olumlu yorum yapan arkadaşların çoğunun imzasına bakıyprum,,,Adam hem günde 2 defa Miracle losyon kullanıyor,,hem günde 2 defa min+dut kullanıyor,,hem dermaroller,,,hem arada ketoral şampuan,,hatta bazıları ilave olarak günlük Finansteride ve saw palmetto kullanıyor..Birde bunların yanına RU kullandığını söyleyip RU nun etki ettiğini söylüyor....Bence tedaviden RU yu çıkarsın ve öyle devam etsin çok fazla kayıp yaşamaz,,hatta durumun değiştiğini bile anlamayacak,,,Burada miracle losyon min dut ve bilimum kullanılan dermarooller, kremler ve oral antiandrojenlerin hakkı yeniyor gibi geliyor bana...Peki RU nun tekbaşına ne kadar etkili olup olmadığını nasıl anlarız....Tüm tedavileri bırakın,,sadece günde 1 veya 2 RU kullanın,,işte o zamanki yorumlar daha belirleyici olacaktır...Ben sadece tek başına RU kullanan arkadaşların gözlemlerini dikkate alırım...Çünkü aynı zamanlı kullanılan Miracle losyon4min dut ve dermaroller ve kremlerin hakkının yediğini düşünüyorum...Yani benim şahsi kanaatim tek başına RU nun tekbaşına Miracle losyon kadar olumlu etkisi vardır,,Öyle MULTİ etkisi olduüunu düşünmüyorum şahsen,,Olumlu etkisi vardır ama Miracle losyon kadar, min dut kadar,,,Fiyatına ve kullanılma zahmetine değer mi,, işte burası soru işareti...Sonuçta markette eczanede satılan bir ürün değil....!!!
    sana şöyle anlatayım ru kullandığım 3 gün saçımı yıkadıktan sonra scalp'a dokunduğumda parmaklarımı çok net şekilde hissettim önceden ben androjen uyuşukluğu denen olayı anlayamazdım ama ru sonrası hissetmenin arttığını fark ettim... yine aynı şekilde saç tellerimin sakallarım kadar parlaklaştığını fark ettim bu parlaklığa önce bir yorum getiremedim ve bir dermatolog ile görüştüm bana kanlanma arttığı için bunun olumlu olduğunu söyledi sonra durumu miracle ile paylaştım oda düzelen kan dolaşımının pigmentasyonu arttırdığını söyledi... ben 4 ay miracle ve min-dut kullandım ama ru kullanmaya başladıktan sonra bu değişimler oldu... kısacası iyi bir gözlemci tedaviye ne eklediğinde nasıl bir değişim olduğunu çok net görür... onun dışında ru pahalı ama kaliteli bir ürün ben imkanım olsa günlük 100 150 mg kullanır tedaviden minox ve finası çıkarırım spiro ile mevzuyu scalpta çözerim ama gel gör ki öğrenciyik
    1-Minoxil-Ru (Ru:60 mg/Günlük) - Sabah
    2-Miracle losyon (1.5 gram spiro/Ay) Günde 1
    3-Cellagance losyon günde 1
    4-Haftada 3 gün dutasteride, 4 gün 1 mg finasteride - Sabah
    5-Ara sıra emu yağı

Moderatör payitaht - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Zaten banada tek cazip gelen kısmı Androjen uyuşukluğunu yok etmesi,,,sırf o yüzden elimde kalan RU yu denemek istiyorum,,,Ama yinede fiyatından ve kullanılma zahmetinden dolayı uzun vadede Miracle losyon gibi sürekli kullanılacak bir ürün değil,,,

Moderatör
    Son kalan 2.5 gramı elseve ile kullanıcam.Minoxu bırakmış bulunmaktayım.2.5 gram bittikten sonra saf spiro ile yola devam.
    ' Hiç kimse sizin izniniz olmadan, size kendinizi değersiz hissettiremez.
    Eleanor Roosevelt

Zaten banada tek cazip gelen kısmı Androjen uyuşukluğunu yok etmesi,,,sırf o yüzden elimde kalan RU yu denemek istiyorum,,,Ama yinede fiyatından ve kullanılma zahmetinden dolayı uzun vadede Miracle losyon gibi sürekli kullanılacak bir ürün değil,,,
    Günlük 25 mg ek ürün olarak ya da sadece minox ile kullanıcıların % 80 i için yeterli biz doz. Hele seviyesinden memnun saçını korumak isteyen biri içinde çok daha yeterli fiyatı bu açıdan değerlendirirsek bakış açısı değişir. Ben runun fazla kullanıldığını düşünüyorum.

Alıntı Miracle Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Günlük 25 mg ek ürün olarak ya da sadece minox ile kullanıcıların % 80 i için yeterli biz doz. Hele seviyesinden memnun saçını korumak isteyen biri içinde çok daha yeterli fiyatı bu açıdan değerlendirirsek bakış açısı değişir. Ben runun fazla kullanıldığını düşünüyorum.
    Hahh şimdi oldu üstat,,,o zaman iş değişir,,,Dediğin gibi yapmak daha mantıklı,,,Çok az miktarlarda ana tedaviye destek çokkk çokkk güzel bir yan tedavi olur,,üstelikde çok ekonomik olur,,,O zaman bunu deneyeceğim ben,,Şu an kalan RU ları kullanıp,,2. etap siparişe de adımı yazdırırım,,,,Bir yorumunla tüm bakış açımı değiştirdin teşekkürler Üstat,,,Yani ek destek olarak 2. antiandrojen losyonum yerine RU yu kullanmak daha mantıklı ve ekonomik ve daha etkili olur...!!!

Ru ya basladiktan bi sure sonra finastridi biraktim. Suan sadece minox ve ru kullaniyorum. Finastrid kadar ise yarasa bile tatmin eder beni acikcasi ki yabanci forumalrdaki kullanici yorumlarina vsye bakarsaniz cok daha etkili bir sekilde ise yaradigi goruluyor. Yabanci forumlari takip etmeyen arkadaslar icin iki kisa ornek atmak gerekirse.

Hellouser's RU Log (with Minox, CB Nizoral and Saw Palmetto) - BaldTruthTalk.com

Hair Loss Help Forums - RU three months in: rate my progress

Ikinci link sadece ru kullandigi icin daha aydinlatici olur. Ilki azda olsa CB kullaniyor ama onunda asil tedavisi bence RU dozajdan dolayi.

Moderatör NoMore - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Hahh şimdi oldu üstat,,,o zaman iş değişir,,,Dediğin gibi yapmak daha mantıklı,,,Çok az miktarlarda ana tedaviye destek çokkk çokkk güzel bir yan tedavi olur,,üstelikde çok ekonomik olur,,,O zaman bunu deneyeceğim ben,,Şu an kalan RU ları kullanıp,,2. etap siparişe de adımı yazdırırım,,,,Bir yorumunla tüm bakış açımı değiştirdin teşekkürler Üstat,,,Yani ek destek olarak 2. antiandrojen losyonum yerine RU yu kullanmak daha mantıklı ve ekonomik ve daha etkili olur...!!!
    isteyen istediği gibi kullanır tabiki. yabancı forumlarda 20 mg veya 160 mg kullananda var ama bir ürüne sırf ekonomik değil diye yan destek gözüyle bakmak hatta tü kaka demek kullanmayanlarıda fazlasıyla yanıltır... yabancı forumlarda tonla sonuç var bende okudum 4-6 haftada dökülmem kesildi diyen çok kişi var e bizim forumdakilerdede dökülmem kesildi yorumları geliyor (ör: piranha ve önceki sayfadaki arkadaşlar) ee o zaman bu ürün çalışıyor demektir... sanki dünyada ru'yu ilk kullanan kişilermişiz gibi diğer tedavileri bırakıp ru'yu deneyin demek çok gereksiz bir taraflı bakış olur
    1-Minoxil-Ru (Ru:60 mg/Günlük) - Sabah
    2-Miracle losyon (1.5 gram spiro/Ay) Günde 1
    3-Cellagance losyon günde 1
    4-Haftada 3 gün dutasteride, 4 gün 1 mg finasteride - Sabah
    5-Ara sıra emu yağı

Alıntı NoMore Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    isteyen istediği gibi kullanır tabiki. yabancı forumlarda 20 mg veya 160 mg kullananda var ama bir ürüne sırf ekonomik değil diye yan destek gözüyle bakmak hatta tü kaka demek kullanmayanlarıda fazlasıyla yanıltır... yabancı forumlarda tonla sonuç var bende okudum 4-6 haftada dökülmem kesildi diyen çok kişi var e bizim forumdakilerdede dökülmem kesildi yorumları geliyor (ör: piranha ve önceki sayfadaki arkadaşlar) ee o zaman bu ürün çalışıyor demektir... sanki dünyada ru'yu ilk kullanan kişilermişiz gibi diğer tedavileri bırakıp ru'yu deneyin demek çok gereksiz bir taraflı bakış olur
    Dostum haklısın aslında ama,,yani eğer miracle losyonlarla falan tanışmasaydım RU benim kurtarıcım olabilirdi...Ama ortada Miracle losyon ve min dut unda verdiği sonuçlar ortada,,forumda başarı hikayeleri kısmında öncesi sonrası fotoğraflarıyla kendii kanıtlamış durumda...Yani elimizdeki bu etmenlerle kıyasladığımızda benzer sonucu hatta belki bir tık daha iyi sonuç verebilir ona bişey demiyorum zaten,,,Ama fiyatı, ulaşılabilirliği ve azda olsa kullanılma zahmeti yüzünden benim gözümde 2. planda ancak yan destek tedavi olarak kalır...Ha eğer miracle losyon kremler falan kullanmasaydım ana tedavim olurdu...Ama elimizde Miracle losyon,antiandrojen kremler gibi tılsımlar varken RU bnm gözümde 2. planda kalır..Yanlış anlaşılmasın tabi bu benim şahsi görüşüm,,,Ha bilsem ki RU beni Miracle losyonla beraber uçuracak o zaman vazgeçilmezim olur,,,yinede bir deneyeceğim ilerleyen zamanlarda...Hiç yoktan Miracle nin dediği gibi günlük 25 mg dan 2. antiandrojen losyonun yerine kullanabilirim...

Losyonun azda olsa etkilediği kişiler için ru58841 çok iyi ve çok güçlü bir seçenek bunu hatırlatayım.
    Karma Peptid, AdvanCell, Setipiprant, Saf kafein, RU58841 dönüşümlü olarak kullanıyorum minoxidil haftada 1-2 olacak şekilde kullanırım bazen haftayıda atlarım. Bu tedaviden önce Miracle vardı ve gerektiğinde etki tazelemek için tedaviye ekleyeceğim Ana amacım en hafif doğal ve yan etkisiz tedavileri deneyip aktarmak. Deneyimlerime göre en sorunsuz ve sağlıklı tedaviler sırasıyla Peptid, Setipiprant Cellagance Saf Kafein ve RU58841

Mesajlara elimden geldiğince dönmeye çalışıyorum .

Ilk tedaviye baslamamla birlik minyaturize olan saclarin bir kismini kurtardim fakat bi kismi o zamandan beri minyaturize olarak kaldi. Belli bir uzunlugu gecmeden ayni boyutta kaliyordu bugun bana sanki bir kismi uzamis ve kalinlasmis gibi geldi. Minox surerken elime gelen sac sayisida baya azaldi.

Sayfa 2/8 İlkİlk 1234 ... SonSon