PDA

Orijinalini görmek için tıklayınız : Follicept'in ıgf-1 Çözümü Deneniyor

Sayfa : [1] 2 3 4 5 6 7

ronaldoxx
27.03.2015, 18:32
folicept adında bir firma köklü bir çözüm getirdi bu işe 2015 sonu diyorlar.. Bu çok sağlam geldi bana arkadaslar sizin yorumlariniz nnelerdir

Follicept denekleri üzerindeki tüm resimler;
https://drive.google.com/folderview?id=0BwsmyK8PL164fmxmZTFJQ2ppaHNpWklIQk9 iUlVMNTNNcVZ6U1V0QWxiTklWUFNkd0s3bEE&usp=sharing

NoMore
27.03.2015, 18:48
detay yok ?

namesiz00
27.03.2015, 18:56
Bunun konusu açılmıştı riskli bir etken diye duydum da bunu araştırma yapan birkaç arkadasa sordum da pek umutlu bakmıyorlardi

ronaldoxx
27.03.2015, 19:10
Riskli derken hocam

namesiz00
27.03.2015, 19:33
Riskli derken hocam
Üstat tam anlamadım neden riskli olduğunu hair loss sitesinde bununla ilgili yorum yapmışlar ingilizce varsa bak bi

ronaldoxx
27.03.2015, 19:54
Oldurmedigi surece kullanilanilbilir

Ozgur85
27.03.2015, 20:06
IGF-1 varmış ürünlerinde. Bu saç büyümesini sağlıyormuş. Onlarda özel olan ise bunu saç köküne götürecek özel iletim sistemleri varmış.

namesiz00
27.03.2015, 20:10
IGF-1 varmış ürünlerinde. Bu saç büyümesini sağlıyormuş. Onlarda özel olan ise bunu saç köküne götürecek özel iletim sistemleri varmış.
Üstat peki sen umutlu musun bu firmadan

Ozgur85
27.03.2015, 20:12
2015'in sonuna doğru piyasaya çıkmayı ümit ediyorlarmış. Topikal jel şeklinde. Fiyatı uygun olacakmış. Rogaine'e yakın bir fiyat koymak istiyorlarmış.

landonxx
27.03.2015, 20:28
İyide büyüme destekleri zaten var.Minox-lumigan falan bunlar hep kıl büyümesi destekleyici şeyler.Ancak iş kılın büyümesi değil androjenden korunması.Bunuda vaad ediyorlarmmı?

NoMore
27.03.2015, 20:34
çıksın bir şeyler iyidir rekabet olsun biraz saç tedavisi finas, minoxil ve üç beş şampuanla kısır döngüde olmamalı zaten bu sitenin amacıda bu

namesiz00
27.03.2015, 20:35
Minox androjen bloklamadan kıl büyütüyor ama bi süreden sonra döngü oluyor bu firma kendisinin minoxtan daha etkili olduğunu söylemişti yanılmıyorsam minoxun döngüsuz versiyonu ise o zaman isi götürürler

Ozgur85
27.03.2015, 20:37
Üstat peki sen umutlu musun bu firmadan

Bir umut var işte. Dökümanların gösterdiğine göre 12 gün gibi bir sürede sonuç görülebiliyormuş. Bilmiyorum, şu Rogaine ve Propecia ikilisinden bıktık artık yani:)

Ozgur85
27.03.2015, 20:39
IGF-1'in güvenilirliği ve etkinliği üzerine bazı linkler:

IGF-1 | Theory | JAPAN HAIR GROWTH CONSULTANTS (http://www.jhgc.com.sg/theory/igf-1/index.html)
Theory | JAPAN HAIR GROWTH CONSULTANTS (http://www.jhgc.com.sg/theory/index.html)
Press Release - IGF-1 Phase 1 Rett Syndrome Clinical Trial Deemed Safe - Rettsyndrome.org (http://www.rettsyndrome.org/press-release---igf-1-phase-1-rett-syndrome-clinical-trial-deemed-safe)
https://www.dropbox.com/s/ls05w87bt58hzux/20150209%20Transdermal%20Delivery%20of%20IGF-1%20Review.pdf?dl=0

Ozgur85
27.03.2015, 20:41
Florida Üniversitesi'nde geliştiriliyormuş.

Ozgur85
27.03.2015, 20:44
Follicept kullanım öncesi saç büyümesi - 26 gün Follicept uygulaması sonrası saç büy. - Follicept'i bıraktıktan 39 gün sonra (büyüme devam etmiş)

Ozgur85
27.03.2015, 20:47
Aynı şey, bu kez Follicept yerine %5 minoxidil kullanılınca (bıraktıktan 39 gün sonra saçların geri çekildiği görülüyor)

ronaldoxx
27.03.2015, 20:50
Vaybe super

NoMore
27.03.2015, 21:01
IGF-1'in güvenilirliği ve etkinliği üzerine bazı linkler:

IGF-1 | Theory | JAPAN HAIR GROWTH CONSULTANTS (http://www.jhgc.com.sg/theory/igf-1/index.html)
Theory | JAPAN HAIR GROWTH CONSULTANTS (http://www.jhgc.com.sg/theory/index.html)
Press Release - IGF-1 Phase 1 Rett Syndrome Clinical Trial Deemed Safe - Rettsyndrome.org (http://www.rettsyndrome.org/press-release---igf-1-phase-1-rett-syndrome-clinical-trial-deemed-safe)
https://www.dropbox.com/s/ls05w87bt58hzux/20150209%20Transdermal%20Delivery%20of%20IGF-1%20Review.pdf?dl=0

sanırım filozofta ıgf-1 üzerine araştırma yapıyordu bizim forum bu kadar ileriye gitti demek :D

Miracle
27.03.2015, 21:12
Igf-1 tümör büyümesinde de etkili olsa da bu ileri yaştakiler için daha risklidir. Igf-1 vücutta zaten üretilen uykudan hücre yenilenmesine kadar çok önemli işlevleri var. Ben sürekli deriden emilimin bağımlılık yaratacağını ve endojen üretimin azalacağını düşünüyorum. 39 değilde 99 da ne olmuş mesela ? Neden yok uzun dönem çalışma sonucu? Hepsinin makul bir cevabıda olabilir bekleyelim bakalım...

NoMore
27.03.2015, 21:20
Igf-1 tümör büyümesinde de etkili olsa da bu ileri yaştakiler için daha risklidir. Igf-1 vücutta zaten üretilen uykudan hücre yenilenmesine kadar çok önemli işlevleri var. Ben sürekli deriden emilimin bağımlılık yaratacağını ve endojen üretimin azalacağını düşünüyorum. 39 değilde 99 da ne olmuş mesela ? Neden yok uzun dönem çalışma sonucu? Hepsinin makul bir cevabıda olabilir bekleyelim bakalım...
peki üstad şu aşamada umut vaad ediyor gibi bir görünüm var mı bu çalışmada ?

Ozgur85
27.03.2015, 21:22

Çok küçük miktarda ama etkili olacak kadar kullanıyorlarmış. Milyonda bir dozunda (ppm). Bu doz Increlex gibi ürünlerde güvenle kullanılıyormuş. Bilmiyorum artık, görücez inşallah.

Ozgur85
27.03.2015, 21:24
Henüz insanlar üzerinde test etmemişler ama birkaç haftaya başlıyoruz demişler web sitelerinde.

namesiz00
27.03.2015, 21:40
Henüz insanlar üzerinde test etmemişler ama birkaç haftaya başlıyoruz demişler web sitelerinde.
Üstat sen bilgileri aktarabilirsen bize çok makbule geçer benim ingilizce yok sonbahar demişlerdi ne kaldı ki sonbahara hadi hayırlara vesile olur inşallah

Ozgur85
27.03.2015, 21:44
Üstat sen bilgileri aktarabilirsen bize çok makbule geçer benim ingilizce yok sonbahar demişlerdi ne kaldı ki sonbahara hadi hayırlara vesile olur inşallah

İnşallah:) Şimdilik sitelerinde söyledikleri şeyleri özet yazdım. Durum böyle yani. Yeni gelişmeler olursa inşallah burada yazarım. Abone oldum web sitelerinden. Bilgilendirme mailleri gönderecekler.

filozof
27.03.2015, 22:06
folicept adında bir firma köklü bir çözüm getirdi bu işe 2015 sonu diyorlar.. Bu çok sağlam geldi bana arkadaslar sizin yorumlariniz nnelerdir

ıgf-1 yolu çok riskli

atilla123
27.03.2015, 22:07
follicept hakkinda baldtruthtalkta da dünden bugüne 11 sayfa yazilmis. bütün kellerde bir umut masallah :)

antidht
28.03.2015, 01:10
Igf-1 sırınga yolu ıle alan tonla vücut sporcusu var,cogu kel:)

Nighdoria
28.03.2015, 03:23
Benim düşüncem , bu ürün sadece saç köklerine nüfuz etmesinden dolayı sisteme IGF-I geçişi olmayacak ve elemanların dediklerine göre DHT IGF-I 'in saç köklerinde üretimini engelliyormuş böylece saç dökülmesine sebep oluyormuş . Hairloss forumundaki bazı kişiler IGF-I'in saç dökülmesini engelleyemeyeceğini söylüyorlar şayet öyle bir şey olsa bile bu elemanların çıkaracağı losyon hepimizin işine yarayacak kanısındayım çünkü direk saç köküne geçtiğini belirtiyorlar buradan sisteme karışmadığının anlamı çıkar bence. Böylelikle IGF-I yetersiz gelmesi halinde kendi antiandrojenlerimizle bu ürünü karışım yapıp direk doğru adrese postalayabiliriz , ve sisteme geçişler ya yok olur ya da çok minimum seviyeye iner.

Özgür hocamın paylaştığı linkteki bazı yerleri çevirdim ;

Saç dökülmesinin ana nedeni ... IGF-1 'nin azalmasıdır !

IGF-1 17-18 yaş çevrelerinde zirvededir ;sonrasında yaşlandıkça IGF-1 de düşme yaşanır
IGF-1 düzensiz bir yaşam ve beslenmede düşüş yaşanır
IGF-1 DHT'nin artmasıyla birlikte azalmaktadır

DHT, IGF-I üretimini azaltır
Saç köklerinde testosteron , "5α-redüktaz" olarak adlandırılan enzimin etkisi ile "DHT = dihidrotestosteron" olarak adlandırılan saç dökülmesine sebep olan güçlü bir hormona dönüşür. DHT duyusal nöron uyarımını inhibe ederek, IGF-I üretimini engeller ve böylece saç dökülmesine sebep olur.
IGF-1 üretimini arttırmak için tedavilerin sinerjik etkisi ve DHT üretimini inhibe eden diğer tedaviler
DHT'yi inhibe eden Finasteride son zamanlarda AGA tedavisinde kullanılmaktadır. DHT IGF-I üretimini inhibe ettiği için finasteride ya da diğer scalp bakım ve tedavileri DHT'nin azalmasını sağlar bu da IGF-I üretiminin artması demektir, böylece bu finasterid ve türevleri saç çıkışını destekler; Kısacası IGF-I saç uzaması/çıkışı engelinin kalkması ve sonraki adımda saç uzamasını/çıkışını hızlanması anlamına gelir. JHGC duyurduğu geniş çaplı çalışmaları ile , yukarıda bahsedilmiş teorilere dayalı olarak sinerjik tedaviler sağlar.
IGF-1 'in saç uzaması/çıkışı 'ndaki etkisi

Saç köklerinde kan akışını hızlandırır
Saç uzaması/çıkışı ve saçın onarılmasını destekler
Saç dökülmesini engeller
Saçın melanin hiperpigmentasyonu
Saçın kuruluğunu ve parıltısını artırır

Kaynak : Theory | JAPAN HAIR GROWTH CONSULTANTS (http://www.jhgc.com.sg/theory/index.html)
The main cause for hair loss ... decrease in IGF-1!

IGF-1 is at its peak around 17-18 years old, after which IGF-1 decreases as we grow older
IGF-1 decreases with irregular lifestyle and bad nutrition
IGF-1 decreases with an increase of DHT

Kaynak : IGF-1 | Theory | JAPAN HAIR GROWTH CONSULTANTS (http://www.jhgc.com.sg/theory/igf-1/index.html)
DHT decreases IGF-I production
A powerful hair losing hormone called "DHT = dihydrotestosterone" is formed from testosterone by the action of an enzyme called "5α-reductase" in hair follicles. DHT inhibits IGF-I production by inhibiting sensory neuron stimulation, thereby inducing hair loss.
Synergistic effect of treatments that increase IGF-1 production and the other treatments that inhibit DHT formation
Finasteride that inhibits DHT formation has recently been used to treat AGA, and, thus, it has become a hot topic. Since DHT inhibits IGF-I production, inhibition of DHT formation by finasteride or the other scalp care and treatments that increase IGF-I production may synergistically increase IGF-I production, thereby promoting hair growth; the former means release of brake of hair growth and the latter stepping on accelerator of hair growth. JHGC provides these synergistic treatments based on the above-mentioned theory established by extensive research.
The effects of IGF-1 on the hair growth

Increase blood flow of hair root
Promotion of hair growth and hair restoration
Prevention of hair loss
Melanin hyperpigmentation of hair
Enhance hair dryness and luster

Miracle
28.03.2015, 10:20
Çok küçük miktarda ama etkili olacak kadar kullanıyorlarmış. Milyonda bir dozunda (ppm). Bu doz Increlex gibi ürünlerde güvenle kullanılıyormuş. Bilmiyorum artık, görücez inşallah.Zaten enjectable dozlarına bakarsan onlar da uq dozundalar birde ppm ölçüsü milyonda bir ne kadar ihtiva ettiğidir direk bir ölçü birimi değildir mesela 1000 ppm/gr 1 mg yapar buda farazi verdiğim bir örnek ama igf1 için çok yüksek bir dozdur.

Miracle
28.03.2015, 10:23
Bu arada gelişme geriliği için eczanelerde satılıyor isteyen beklemeden alıp kullanabilir ben paylaşım yapılır sandım ama kimse bakmamış yazayım dedim. 185 tl den binlerce tl ye kadar fiyatlar değişiyor somatropin etken ismi yazın onlarca ilaç karşınıza çıkacak.

ronaldoxx
28.03.2015, 10:35
Yan etkisi olsaydı, bunlar niye milleti umitlendirsin elbet bişeyler yapmışlardır . insallah bu sefer koklu cozum gelir

Ozgur85
28.03.2015, 10:52
Bu arada gelişme geriliği için eczanelerde satılıyor isteyen beklemeden alıp kullanabilir ben paylaşım yapılır sandım ama kimse bakmamış yazayım dedim. 185 tl den binlerce tl ye kadar fiyatlar değişiyor somatropin etken ismi yazın onlarca ilaç karşınıza çıkacak.

Yalnız bunu bizim oral kullanmamız riskli olur. Lokal olarak da saç köküne indiremeyiz. Onlar özel iletim sistemi kullanıyorlarmış. Bekleyelim, umarım umdukları başarıyı yakalarlar da biz de yeni saçlarımıza hızla kavuşuruz..

NoMore
28.03.2015, 11:11
bu nasıl bir çılgınlıktır aldı başını gidiyor gerçekten bu kadar başarılı mı bu ürün ? yüzdesel olarak ne vaad ediyor bize ? minoxil gibiyse bence vasat kalabilir umarım beklentiyi karşılar...

namesiz00
28.03.2015, 11:29
bu nasıl bir çılgınlıktır aldı başını gidiyor gerçekten bu kadar başarılı mı bu ürün ? yüzdesel olarak ne vaad ediyor bize ? minoxil gibiyse bence vasat kalabilir umarım beklentiyi karşılar...
Bırakınca da saç büyümesi devam ediyormus minoxtan etkilidir o zaman bi de 12 günde etki ediyor şimdilik insanlar üzerinde denememisler

ronaldoxx
28.03.2015, 11:36
Hocam yıllar geçiyor kansere bile cozum bulacaklar bizahmet buna da bulsunlar.. Ben umutluyum

NoMore
28.03.2015, 11:42
Bırakınca da saç büyümesi devam ediyormus minoxtan etkilidir o zaman bi de 12 günde etki ediyor şimdilik insanlar üzerinde denememisler

işte oda iyi değil çünki bu kel fareler üzerinde saç çıkaran 100lerce deneme yapıldı malesef :D fare olsak bu forum olmazdı bir bilim insanı bizi kıllandırırdı gerçi o zaman kılada gereksinimimiz olmazdı ama neyse :D
yüzdesel gelişim ve uzun vadeli etki çok önemli bence

namesiz00
28.03.2015, 11:47
işte oda iyi değil çünki bu kel fareler üzerinde saç çıkaran 100lerce deneme yapıldı malesef :D fare olsak bu forum olmazdı bir bilim insanı bizi kıllandırırdı gerçi o zaman kılada gereksinimimiz olmazdı ama neyse :D
yüzdesel gelişim ve uzun vadeli etki çok önemli bence
Birkaç haftaya insanlar üzerinde deneme yapacaklar heralde dua edelim de güzel sonuçlar alınsın bence birşeye güveniyorlar ki bu kadar iddialı konuşuyorlar fiyat için bile minoxla eşdeğer olacak demişler onu bile düşünmüşlerse umut var gibi hadi hayırlısı

antidht
28.03.2015, 12:14
arkadaslar biz yinede fazla ümit baglamayalim.Neler geldi,neler gecti....ben fareler üzerinde denendi basarili oldu sözüne güvenmiyorum artik.Insallah yanilirim,eger basarili olursa herkese benden cay:)

NoMore
28.03.2015, 12:38
arkadaslar biz yinede fazla ümit baglamayalim.Neler geldi,neler gecti....ben fareler üzerinde denendi basarili oldu sözüne güvenmiyorum artik.Insallah yanilirim,eger basarili olursa herkese benden cay:)
ama yeşil çay olsun :) son kez...

antidht
28.03.2015, 12:39
follicept basarili olduktan sonra yesil caya ihtiyacin kalmayacak.Halis muhlis demli bir türk cayi icebilirsin:)

tosun.t
30.03.2015, 09:44
FOLLICEPT - New Growth Stimulant potentially coming in 2015 - Page 7 (http://www.hairlosstalk.com/interact/showthread.php/90999-FOLLICEPT-New-Growth-Stimulant-potentially-coming-in-2015?p=1234200#post1234200)

namesiz00
03.04.2015, 16:12
We will send you exactly one email: to let you know when and where to get the product when we are ready. It will be soon. No spam, no games.*We are looking to build momentum and excitement in advance of a launch, not rip off a desperate population. So we won't take your money until we prove that it works in humans, and that we have a safe, effective product for you. We know you're tired and skeptical, and this is a big claim. Just hang tight and have faith.

Follicepte üye oldum sitesinden böyle bir mesaj geldi yakinda çıkacak diyor heralde hayırlısı diyelim
Size tam olarak bir e-posta göndereceğiz: ne zaman ve nerede hazır olduğunda ürünü almak için bildirmek için. Yakında olacak. Spam, hiçbir oyunlar. Biz önceden ivme ve heyecan oluşturmak için arıyoruz

Arshavin37
11.04.2015, 14:38
Arkadaşlar varmı bir gelisme

pipsqueak
11.04.2015, 17:45
Arkadaşlar varmı bir gelisme

Baktım sitelerine, her şey aynı görünüyor.

atilla123
11.04.2015, 19:21
baldtruthtta 94 sayfa olmus az önce baktim, bütün dünya kellerinin gözü follicepte anlasilan :)
bu arada pipsqueak tedavilerin hayirli olsun. masallah tedavinden baska seylere zamanin kaliyo mu?

NoMore
11.04.2015, 19:39
baldtruthtta 94 sayfa olmus az önce baktim, bütün dünya kellerinin gözü follicepte anlasilan :)
bu arada pipsqueak tedavilerin hayirli olsun. masallah tedavinden baska seylere zamanin kaliyo mu?
dostum oradakilerin yorumu ne folicept için umut görüyorlar mu bu işte ?

Eastanbull
11.04.2015, 19:45
inşallah bu da fos çıkmaz ya çok bişey beklemiyorum açıkcası şu minoxtan kurtarsın bizi yeter

namesiz00
11.04.2015, 20:07
Levent abiye sorduğumda igf 1 için umutlu konuşmustu yani adamlar yaparsa sorun çözülecek inşallah da hala denemelere baslamadilar mı bu soruyu soracak bir twitter adresi bi e mail adresi yok mu

blkgl
11.04.2015, 20:09
arkadaşlar, bu igf-1 hormonunu vücut geliştiriciler kas kütlelerini arttırmak için kullanıyor. ama igf-1 hormonu kasların yanında kemik,iç organlar ve dokular üzerindede etkiliymiş. dozajı nasıl ayarlıyorlar bilmiyorum. igf-1 hormonu hakkında bilgisi olan bu hormonun tam olarak nereler üzerinde etkili olduğunu ve nasıl etki ettiğini açıklayabilir mi. bunun oral kullanımının muhtemel sonuçları ne olabilir. veya bunu topikal olarak sürsek kafaya deride anormal durumlara sebep olurmu.

blkgl
11.04.2015, 20:14
yurtdışında igf-1 spreyleri satılıyor. bunlar tam olarak nedir. burda bahsedilen igf-1 mi.

Now Foods, Sports, IGF-1+ Liposomal Spray, 1 fl oz (30 ml) - iHerb.com (http://www.iherb.com/Now-Foods-Sports-IGF-1-Liposomal-Spray-1-fl-oz-30-ml/651)
Life Flo Health, IGF-1 Plus, Liposome Sublingual Spray, 1 fl oz (30 ml) - iHerb.com (http://www.iherb.com/Life-Flo-Health-IGF-1-Plus-Liposome-Sublingual-Spray-1-fl-oz-30-ml/23477)

-----------
dil altına sıkılıyorlarmış.

Miracle
11.04.2015, 21:30
arkadaşlar, bu igf-1 hormonunu vücut geliştiriciler kas kütlelerini arttırmak için kullanıyor. ama igf-1 hormonu kasların yanında kemik,iç organlar ve dokular üzerindede etkiliymiş. dozajı nasıl ayarlıyorlar bilmiyorum. igf-1 hormonu hakkında bilgisi olan bu hormonun tam olarak nereler üzerinde etkili olduğunu ve nasıl etki ettiğini açıklayabilir mi. bunun oral kullanımının muhtemel sonuçları ne olabilir. veya bunu topikal olarak sürsek kafaya deride anormal durumlara sebep olurmu. Aslında ismi ile müsemma bir yanlış anlamda yükleniyor bu faktöre çünkü sadece büyümeden anlaşılan işlev salt büyüme değil çoğu zaman yenilenme tamir ve hücre işlev sürekliliğinin devamıdır. Igf-1 ile spor yapmadan bile kilo verebilirsiniz onkadar etkilidir. Düşük dozlarda dermaroller ile kesinlikle kullanılabilir. Molekül 7 bin küsür dalton yani büyük follicept zaten buna çalışıyor yani etkin iletime...

blkgl
11.04.2015, 21:44
Aslında ismi ile müsemma bir yanlış anlamda yükleniyor bu faktöre çünkü sadece büyümeden anlaşılan işlev salt büyüme değil çoğu zaman yenilenme tamir ve hücre işlev sürekliliğinin devamıdır. Igf-1 ile spor yapmadan bile kilo verebilirsiniz onkadar etkilidir. Düşük dozlarda dermaroller ile kesinlikle kullanılabilir. Molekül 7 bin küsür dalton yani büyük follicept zaten buna çalışıyor yani etkin iletime...

peki hocam mezoterapi gibi deri altına enjekte edilemezmi. buradaki tek sorun sadece molekül büyüklüğümü yoksa farklı yan etki durumlarıda var mı.

hocam birde bu hormon aşırı salgılandığı zaman bazı kemik veya iç organlarda büyümelere neden oluyormuş. yani bu hormon vücudun bütün dokularında veya hücrelerinde de aynı etkilere mi sahip. yoksa bazı doku veya organlar üzerinde mi etkili. burası biraz kafa karıştırıcı.

namesiz00
11.04.2015, 21:49
Aslında ismi ile müsemma bir yanlış anlamda yükleniyor bu faktöre çünkü sadece büyümeden anlaşılan işlev salt büyüme değil çoğu zaman yenilenme tamir ve hücre işlev sürekliliğinin devamıdır. Igf-1 ile spor yapmadan bile kilo verebilirsiniz onkadar etkilidir. Düşük dozlarda dermaroller ile kesinlikle kullanılabilir. Molekül 7 bin küsür dalton yani büyük follicept zaten buna çalışıyor yani etkin iletime...

Levent abi bu konuda bilgin varsa bi konu aç bizi aydınlat fazlası ne oluyor bu hormonun azı ne oluyor iletim için uğraşıyorlar dedin bu iletim işi zor mu yoksa bu follicept bizim kurtuluşumuz mu olacak

NoMore
11.04.2015, 21:57
önceki sayfalarda fareler üzerindeki resim vardı hatırlarsanız ona bakarak deri altına iletimi sağladıkları yorumunuda çıkarabiliriz anladığım kadarıya sadece insanlar üzerinde denememişler

namesiz00
11.04.2015, 22:05
önceki sayfalarda fareler üzerindeki resim vardı hatırlarsanız ona bakarak deri altına iletimi sağladıkları yorumunuda çıkarabiliriz anladığım kadarıya sadece insanlar üzerinde denememişler
Evet üstat aklıma geldi bu çok iyi işte bir an önce insanda deneseler beklemedeyiz daha önce biz alıp deneyelim demiştim de bu igf 1 i ama deri altına iletim işini yapamayacaz heralde bunlar daha neyi bekliyorlar anlamadım

NoMore
11.04.2015, 23:28
Evet üstat aklıma geldi bu çok iyi işte bir an önce insanda deneseler beklemedeyiz daha önce biz alıp deneyelim demiştim de bu igf 1 i ama deri altına iletim işini yapamayacaz heralde bunlar daha neyi bekliyorlar anlamadım

emu yağı iletimi iyiydi aslında şöyle bir kombinasyon yapılabilir;
igf-1, emu yağı, dmso, alkol ve ppg ile makul miktar iletim sağlanabilir belkide

Miracle
11.04.2015, 23:58
peki hocam mezoterapi gibi deri altına enjekte edilemezmi. buradaki tek sorun sadece molekül büyüklüğümü yoksa farklı yan etki durumlarıda var mı.

hocam birde bu hormon aşırı salgılandığı zaman bazı kemik veya iç organlarda büyümelere neden oluyormuş. yani bu hormon vücudun bütün dokularında veya hücrelerinde de aynı etkilere mi sahip. yoksa bazı doku veya organlar üzerinde mi etkili. burası biraz kafa karıştırıcı. Fazlası büyüme yapar zaten hayat boyu azalarak salgılanır ve bizi büyütür yaşlılara bakın burun ve kulakları büyüktür çoğunun. Vücutcular kullanıyor ben bir kaç aydır bu iş üstündeydim apoptozis önleme gh igf filan derken follicept in haberi geldi o zaman doğru yoldayız dedim. Şimdi bu mezoterapi ile olur ama paralar saçmaya gerek yok dermaroller yada insülin iğnesi iş görecektir. Kimsede yok kanserdi vs korku filmi çekmesin doz toletans herşeyi araştıracağız...

Levent abi bu konuda bilgin varsa bi konu aç bizi aydınlat fazlası ne oluyor bu hormonun azı ne oluyor iletim için uğraşıyorlar dedin bu iletim işi zor mu yoksa bu follicept bizim kurtuluşumuz mu olacak Iletim şu hali ile belli değil ama çözülmeyecek bir durum değil.

namesiz00
12.04.2015, 00:08
emu yağı iletimi iyiydi aslında şöyle bir kombinasyon yapılabilir;
igf-1, emu yağı, dmso, alkol ve ppg ile makul miktar iletim sağlanabilir belkide
Üstat olmayacak is değil ben pek bilgili değilim o yüzden benim yapacağım en iyi şey dua etmek olur iletim olsun igf nin yararları olsun levent abi araştırıyor benim de elimden dua etmek geliyor

pipsqueak
12.04.2015, 00:30

Teşekkür ederim, evet vakit buldukça da amuda kalkıyorum. :) (gerçekten, ironi yapmıyorum.)

blkgl
12.04.2015, 01:00
Fazlası büyüme yapar zaten hayat boyu azalarak salgılanır ve bizi büyütür yaşlılara bakın burun ve kulakları büyüktür çoğunun. Vücutcular kullanıyor ben bir kaç aydır bu iş üstündeydim apoptozis önleme gh igf filan derken follicept in haberi geldi o zaman doğru yoldayız dedim. Şimdi bu mezoterapi ile olur ama paralar saçmaya gerek yok dermaroller yada insülin iğnesi iş görecektir. Kimsede yok kanserdi vs korku filmi çekmesin doz toletans herşeyi araştıracağız...

Iletim şu hali ile belli değil ama çözülmeyecek bir durum değil.

hocam şu linkte yüksek igf-1 belirtileri arasında kaslarda zayıflama var. halbuki vücutcular kas yapmak için bunu kullanıyorlar. çok ilginç.
IGF-1: Sık Sorulan Sorular (http://labtestsonline.org.tr/understanding/analytes/igf1/tab/faq/)

yaşlılarda igf-1 düşünce boy kısalıyor. kulak ve burun da tam ters etki yapıp büyümesine mi sebep oluyor.

Miracle
12.04.2015, 10:28
hocam şu linkte yüksek igf-1 belirtileri arasında kaslarda zayıflama var. halbuki vücutcular kas yapmak için bunu kullanıyorlar. çok ilginç.
IGF-1: Sık Sorulan Sorular (http://labtestsonline.org.tr/understanding/analytes/igf1/tab/faq/)

yaşlılarda igf-1 düşünce boy kısalıyor. kulak ve burun da tam ters etki yapıp büyümesine mi sebep oluyor.Fazlalığı antagonist etki yapabiliyor bunun bir nedeni tip2 diabet ve daha çok üretim kalitesindeki düşüştür buna en güzel örnek 50 katlı hızla yapılmış şaşalı ama çürük gökdelen ile sağlam betonarme 5 katlı bina olabilir.

Nino
12.04.2015, 12:07
Sayın miracle, konu başlığı açmadan direk buradan çok önemli birşey önermek istiyorum. Artık herkese çok faydasıolacak özellikle sizin çalışmalarınıza da katkı sağlayacak bir istatistik yapmanın vakti geldi. Şöyleki, tedavisi en az dört veya altı aydır süren bütün üyelerin katılacağı detaylı bir anket formu hazırlayalım. (moderatörlere iş düşüyor burada) Mesela,
1- tedaviye ne zaman başladınız
2- minoxidil kullanıyormusunuz
3- minoxidil içerisine kattığınız ilaçlar
4- miracle losyonu kullanıyormusunuz
5- oral olarak kullandığınız ilaçlar
6- kullandığınız yağ karışımları
7- kullandığınız kremler
8- tedavi sonuçları

Gibi biraz daha çoğaltılabilecek sorularla çok iyi yol gösterici sonuçlar alabileceğimizi düşünüyorum. Anket sonunda çıkacak raporda minoksidil kullan ve kullanmayan farkını yağların işe yarayıp yaramadığı , diğer oral ilaçların faydası varmı yokmu gibi genel bir kanı oluşacaktır. Başarı hikayelerinin ortak noktaları varmı tesbit ederiz.
Hem çok dağılmış olan tedavi çeşitlerini toparlamış oluruz hemde yeni başlayanların kafa karışıklığına yardımcı olacak bir rapor çıkmış olur nedersiniz.

Miracle
12.04.2015, 13:06
Sayın miracle, konu başlığı açmadan direk buradan çok önemli birşey önermek istiyorum. Artık herkese çok faydasıolacak özellikle sizin çalışmalarınıza da katkı sağlayacak bir istatistik yapmanın vakti geldi. Şöyleki, tedavisi en az dört veya altı aydır süren bütün üyelerin katılacağı detaylı bir anket formu hazırlayalım. (moderatörlere iş düşüyor burada) Mesela,
1- tedaviye ne zaman başladınız
2- minoxidil kullanıyormusunuz
3- minoxidil içerisine kattığınız ilaçlar
4- miracle losyonu kullanıyormusunuz
5- oral olarak kullandığınız ilaçlar
6- kullandığınız yağ karışımları
7- kullandığınız kremler
8- tedavi sonuçları

Gibi biraz daha çoğaltılabilecek sorularla çok iyi yol gösterici sonuçlar alabileceğimizi düşünüyorum. Anket sonunda çıkacak raporda minoksidil kullan ve kullanmayan farkını yağların işe yarayıp yaramadığı , diğer oral ilaçların faydası varmı yokmu gibi genel bir kanı oluşacaktır. Başarı hikayelerinin ortak noktaları varmı tesbit ederiz.
Hem çok dağılmış olan tedavi çeşitlerini toparlamış oluruz hemde yeni başlayanların kafa karışıklığına yardımcı olacak bir rapor çıkmış olur nedersiniz. Güzel bir öneri teknik altyapıyı hazırlamak lazım sitenin rutin işleri bile çok vakit alıp zorluyor bu tür durumlarda destek olmadan yapmam zor.

Nino
12.04.2015, 14:02
Hocam herkes ankette yer almasını istediği sorular önerebilir. Sonra bunları makul bir sayıya indirip toparlayabiliriz.
Eminim çalışkan moderatör arkadaşlarımızdan da destek gelecektir.
Bu arada ankete katılımı arttıracak naçizane bir öneri ( ankete katılanlar arasından kurayla belirlenecek iki kişiye yeni miracle losyon hediye edilecektir ) bunu tamamen latife olsun diye söyledim

namesiz00
12.04.2015, 19:26
https://mobile.twitter.com/follicept

Twitter kullanan arkadaşlar bi sorabilir mi insanlar üzerinde denemeler başlamış mı diye benim twitter adresim ve ingilizcem olmadığı için bilen arkadaşlardan rica ediyorum

atilla123
12.04.2015, 20:46
bu twitter hesap pek kullanilan bir hesaba benzemiyo dostum.
baska sekilde ulasmak gerek

namesiz00
12.04.2015, 20:59
bu twitter hesap pek kullanilan bir hesaba benzemiyo dostum.
baska sekilde ulasmak gerek

Ustat hiç açmadim twitter hesabı o yüzden pek bilmiyorum bi denemek lazım belki dönerler ulaşmak lazım en yakın zamanda bu firma çıkıyor saç için

Nighdoria
13.04.2015, 16:24
Follicept'in çalışma laboratuvar'ı ; çok umutluyum ben follicept'ten umarım 2016 ya ne olacak benim saçlarımın hali demeden gireriz .

https://www.youtube.com/watch?v=cpHrnNZxRL4

KoCaKuRT
13.04.2015, 16:39
Follicept'in çalışma laboratuvar'ı ; çok umutluyum ben follicept'ten umarım 2016 ya ne olacak benim saçlarımın hali demeden gireriz .

https://www.youtube.com/watch?v=cpHrnNZxRL4

Forumumuz da çeviri yapabilecek arkadaş var mı?

Ozgur85
13.04.2015, 19:40
Web sitelerine az önce yine baktım. İnsanlar üzerinde çalışmaya hala başlamadıkları yazıyor. Bir gelişmeden bahsetmemişler.

namesiz00
13.04.2015, 19:56
Web sitelerine az önce yine baktım. İnsanlar üzerinde çalışmaya hala başlamadıkları yazıyor. Bir gelişmeden bahsetmemişler.
Özgür bey bu adamlara mesaj atabilecek bi adres birsey var mı sizin ingilizceniz iyi diye hatırlıyorum sitelerinde bize şuradan ulaşın falan diyorlar mi

heavy
16.04.2015, 11:54
Arkadaşlar, siteden gördüğüm kadarıyla adamlar halen yatırımcı, imalatçı ve dağıtıcı arayışındalar. Bu işin çok kısa sürede sonuçlanacağını düşünmeyelim bence..

Eleanor
16.04.2015, 12:28
Facebook adresindeki yoruma bakılırsa bi kaç haftaya bişeyler olucak

namesiz00
16.04.2015, 12:47
Bu işi cozsunler yatırımcı imalatçı dağıtıcı bulunur adamlar cozerlerse büyük paralar kaldıracaklar o işler basit bence. Adamlar 14 nisanda facebook sayfasında igf 1 siseleri eline ulaştığını ve çok yakın zamanda testlere başlayacaklarını söyledi

atilla123
16.04.2015, 15:34
Facebook adresindeki yoruma bakılırsa bi kaç haftaya bişeyler olucak

facebook adresini verir misin kardes? ençok türkler eklemistir kesin :)

Kral
16.04.2015, 15:41
Piyasaya cıksabile enson turkiye gelir yani 3, 5seneyi bulur

Erhan
16.04.2015, 15:44
Yurt dışında piyasaya sürüldüğü an elimizde olur

Eleanor
16.04.2015, 21:24
facebook adresini verir misin kardes? ençok türkler eklemistir kesin :)

aramaya follicept yaz cıkar ama yeni acılmış galiba pek öyle hareket yok

atilla123
16.04.2015, 22:09
http://imgim.com/foollicept.jpg
beyler foolicepte el sallayin :)

NoMore
16.04.2015, 22:16
ne oldu şimdi ürettiler mi ? yoksa başlıyorlar mı teste

Miracle
16.04.2015, 22:24
Vücutcuların kullandığı flakon bu direk al dermaroller ile yedir... bakalım fiyatı ne olacak.

namesiz00
16.04.2015, 22:47
Vücutcuların kullandığı flakon bu direk al dermaroller ile yedir... bakalım fiyatı ne olacak.

Abi zararı var mı onu merak ediyorum yani riskli bi etken mi fazla alırsak ne tarz riskler var sen araştırıyordun abi bi sonuca ulaştın mi

Miracle
16.04.2015, 23:00
Abi zararı var mı onu merak ediyorum yani riskli bi etken mi fazla alırsak ne tarz riskler var sen araştırıyordun abi bi sonuca ulaştın mi Yok zararı pek ancak dozaj ayarlanamazsa kulakta burunda kemikte büyüme olabilir vücutcuların köşebent suratları dikkatinizi çekmiştir. Bu çözüm halihazırda var zaten ama tabiki jel formu etkin olursa fiyatta uygun olursa umutlanabiliriz.

namesiz00
16.04.2015, 23:41
Yok zararı pek ancak dozaj ayarlanamazsa kulakta burunda kemikte büyüme olabilir vücutcuların köşebent suratları dikkatinizi çekmiştir. Bu çözüm halihazırda var zaten ama tabiki jel formu etkin olursa fiyatta uygun olursa umutlanabiliriz.
Anladım abi uygun dozlama ile sonuç alırız gibi de şimdi abi iki sorum daha olacak kusuruma bakma
1-) )vucut yapanlar bunu kolundan iğne ile vurdugu için mi yani kafadan vursa kel kalmazdı yani yoksa uygun doz olmadığı için mi igf 1 alipta kel olan vucutcular var
2-) biz bunu kendimiz deneyebilme imkanı var mı yani denersek çok mu pahalı olur yoksa riskli bir iş mi yapmış oluruz yani kendimiz deneyebilir miyiz

Eleanor
19.04.2015, 01:34
Anladım abi uygun dozlama ile sonuç alırız gibi de şimdi abi iki sorum daha olacak kusuruma bakma
1-) )vucut yapanlar bunu kolundan iğne ile vurdugu için mi yani kafadan vursa kel kalmazdı yani yoksa uygun doz olmadığı için mi igf 1 alipta kel olan vucutcular var
2-) biz bunu kendimiz deneyebilme imkanı var mı yani denersek çok mu pahalı olur yoksa riskli bir iş mi yapmış oluruz yani kendimiz deneyebilir miyiz
Sporcuların aldığı ıgf yi kafadan vursalarda kafasına sürselerde bişey değişmez önemli olan onun iletimini sağlamak onuda follicept yapıcakmış olursa

tosun.t
19.04.2015, 09:55
ben sanmıyorum dermarollerle ıgf ıletımı cok zor follıcept uygun tasıyıcı bulduk dıyor farkı burda ama avrupa forumlarında bunun bır sahtekarlık oldugu inancı yaygınlaştı cunkı ınsanda denemeden bız yaptık ettık denıp sonran da ınsan denemelrı yapacagız farelerde denedık gıbı enteresan acıklamalar oldu ve dermetolog ve bılım adamlarıda ıgf nın ne yenı ne eskı ortada bır urun oldugunu one surerek ınsanların buyuk beklentıye sokulmasının yaratacagı pıskoloık yıkıma dıkkat cekmekteler fazla beklentı ıcıne gırmeyelım cunku avrupa hısse senetlerı borsa sı bılmem neyı hep uckaatcılık uzerınedır ınterxtıng sırketını unutmamalı klonladık dedıler 11 kısıde 9 basarı dedıler ama bırde baktık hısselerı ucmus adamlar sonra aderansa satılar aderansta battı mılyon dolarlar ıcın yapılan bu sac endısturusu malesef ıyı ellerde deyıl sahsen ben bu ısın sosyal bır devlet de care olacagına nanıyorum kubaya bır kac yazıyazdım cunku tıpta baya ıyıler fakat bana gelen cevap kanserı haletmeden kılla ugrasamayız dı bulursakda bedavaya dagıtırız demekteler beyenılmeyen kuba bu ıste her neyse kolay gelsın...

b da yeni bir çin haberi buyrun:https://www.indiegogo.com/projects/wanbincell-hair-growth-promoting-solution

blkgl
19.04.2015, 09:57

bu bildiğin igf-1 hormonu. almak isteyen tıpkısının aynısını alabilir. resmini çekip twit atabilir.

Recombinant Human IGF?I GMP (http://www.rndsystems.com/Products/291-GMP)

atilla123
19.04.2015, 10:24
ben sanmıyorum dermarollerle ıgf ıletımı cok zor follıcept uygun tasıyıcı bulduk dıyor farkı burda ama avrupa forumlarında bunun bır sahtekarlık oldugu inancı yaygınlaştı cunkı ınsanda denemeden bız yaptık ettık denıp sonran da ınsan denemelrı yapacagız farelerde denedık gıbı enteresan acıklamalar oldu ve dermetolog ve bılım adamlarıda ıgf nın ne yenı ne eskı ortada bır urun oldugunu one surerek ınsanların buyuk beklentıye sokulmasının yaratacagı pıskoloık yıkıma dıkkat cekmekteler fazla beklentı ıcıne gırmeyelım cunku avrupa hısse senetlerı borsa sı bılmem neyı hep uckaatcılık uzerınedır ınterxtıng sırketını unutmamalı klonladık dedıler 11 kısıde 9 basarı dedıler ama bırde baktık hısselerı ucmus adamlar sonra aderansa satılar aderansta battı mılyon dolarlar ıcın yapılan bu sac endısturusu malesef ıyı ellerde deyıl sahsen ben bu ısın sosyal bır devlet de care olacagına nanıyorum kubaya bır kac yazıyazdım cunku tıpta baya ıyıler fakat bana gelen cevap kanserı haletmeden kılla ugrasamayız dı bulursakda bedavaya dagıtırız demekteler beyenılmeyen kuba bu ıste her neyse kolay gelsın...

b da yeni bir çin haberi buyrun:https://www.indiegogo.com/projects/wanbincell-hair-growth-promoting-solution

WanBinCell i bugün bende arastirdim biraz videolarda verdikleri öncesi sonrasi fotolara bakinca
ilgim kayboldu birde isin icinde çin olunca iyice dikkatli olmak gerek

namesiz00
19.04.2015, 11:34
WanBinCell i bugün bende arastirdim biraz videolarda verdikleri öncesi sonrasi fotolara bakinca
ilgim kayboldu birde isin icinde çin olunca iyice dikkatli olmak gerek
Asıl problem bu igf 1 saça yararlı da saç çıkarıyor mu tıpta bununla ilgili bir bilgi yok mu

Miracle
19.04.2015, 13:36
Dermaroller ile mikro dolaşımda çalışır hatta folikül kökünden kıl şaftındanda azda olsa geçiş mümkün. İgf işe yaramasına yarar oda eksik bir parçayı tamamlayan bir çözüm komlike bir çözüm değil bence namesiz. Ama ben iletin iyi olursa minoxtan iyi sonuç vereceğini düşünüyorum özelikle zor çıkış bölgelerinde.

tosun.t
19.04.2015, 14:08
ıgf sac cıkarıyormu bılgım yok ama dedıklerı gıbı tuylenme yapıyorsa sac cıkısı mumkun ola bılır ayrıca follıcept bunun dht yı de engeledıgını soylemıs forumlarda ama bılmıyorum ılgınc seyler oluyor gorecegız bekleyıp benı ılgılendıren ıgf follıceple dutasterıdın sınerjısı lokal ıletıde etkılı oluyorsa mınoxdan daha ıyı avodartı orala gerek kamıyacak demektır bakalım neler olacak ama follıceple avodartı lokal kullanınca belkı avodartın yan etkılerı oral kadar aynı olabılır bunuda bılmek gerekıyor mırcale neder bu konuda beklıyorum

atilla123
21.04.2015, 20:06
follicept pazartesi günü insanlarda denemeye basliyacakmis.
daha insanlarda denemeye baslamadan bile iyi gürültü koparttilar.
sagir sultan duydu, bakalim ne cikacak altindan. hep 5 yil sonra
gelecek saç cikaran muhtesem ilaca dönmesinde. cikariyosa cikarir cikartmiyosa
desinler elimizden gelen budur diye insanlari umutlandirmanin anlami yok.
ben sahsen degil follicept hiç bir losyondan umutlu degilim.
replicelden umutluyum ama.

namesiz00
21.04.2015, 20:14

Hadi hayırlısı hocam adamlar inşallah dedikleri gibi sonbahara yetiştirir de saçımiza korkmadan abanarak sprey sıkariz yakın zamanda

NoMore
21.04.2015, 23:11

kısa sürede deneme ve sonuç alma gibi bir çalışma tarzları olduğu için ben follicept'ten daha umutluyum hızlı ve net gidiyorlar umarım sonuçlarda yüz güldürür...

Erhan
21.04.2015, 23:26
IGF 1'i hammadde olarak alıp miracle losyonun içine koysak nasıl olur acaba :D

Miracle
22.04.2015, 08:42
IGF 1'i hammadde olarak alıp miracle losyonun içine koysak nasıl olur acaba :D Etken biraz büyük follicept jel ile iletiyorsa o jel dünya dışı bir varlık işi değil sonuçta etkin bir taşıyıcı o halde az miktarda iyi bir taşıyıcı ve dermaroller ile iletilir ufak dozlar zararsız.

sennedersen
22.04.2015, 13:46
bu urun calisicak sanirim.ilac katagorisinde olmayisida klinik test vesaireyle urasmadan cabuk uretim,ve dagitimi yapilacak.Urun minoxtan farkli mekanizmayla calisiyor.minox gibi surekliligi yok arti bunda birakilinca etkisi kaybolmuyor aksine sactaki gelisim devam etmis.Diger iyi tarafida dht yi engellemiyor.dht nin yol actigi buyumeyi engelleyici etkisini baskiliyor.Farelerde yapilan deneyle insanlardaki deneyler her zaman ayni etkileri gostermiyor bu seferki ise yarar diye umuyorum.3_5 sene bizi idare etse daha etkili cozumler gelecektir.Replicel insanlar uzerinde denemeleri azfaz2 de devam ediyor.Sac cikis oranlari 15% lerdeydi faz1 de bunu yukseltmeye caliaisiyorlar.Sonuclari olumlu olursa en gec 4 seneye piyasada yerini alir.

namesiz00
22.04.2015, 14:01
bu urun calisicak sanirim.ilac katagorisinde olmayisida klinik test vesaireyle urasmadan cabuk uretim,ve dagitimi yapilacak.Urun minoxtan farkli mekanizmayla calisiyor.minox gibi surekliligi yok arti bunda birakilinca etkisi kaybolmuyor aksine sactaki gelisim devam etmis.Diger iyi tarafida dht yi engellemiyor.dht nin yol actigi buyumeyi engelleyici etkisini baskiliyor.Farelerde yapilan deneyle insanlardaki deneyler her zaman ayni etkileri gostermiyor bu seferki ise yarar diye umuyorum.3_5 sene bizi idare etse daha etkili cozumler gelecektir.Replicel insanlar uzerinde denemeleri azfaz2 de devam ediyor.Sac cikis oranlari 15% lerdeydi faz1 de bunu yukseltmeye caliaisiyorlar.Sonuclari olumlu olursa en gec 4 seneye piyasada yerini alir.

Replicel bugün attığı twitle faz 2 ye henüz başlamadiklarini yıl sonu başlayacaklarını söylediler

tosun.t
22.04.2015, 14:55
3 yada 5 sene ıdare edecekse hıc cıkmasın replıcel cıkınca bızım dht duracakmı her halukarda follıcept yada benzerı urun gerekıyor ve bu sureklı olmalı takı klon yada doku reddı ortadan kalkana kadar ıdare etmelı bızı bu en yakın 10 yıl oda zor ya neyse

atilla123
22.04.2015, 15:01

adamlar seffaflikla mi calisiyo yoksa amatörlükten mi böyle yapiyolar belli degil.
forumlarda ve sosyal medyada millete laf yetistiren çalisanlari felan var :) bu biraz degil epey alisilmisin disinda

tosun.t
22.04.2015, 16:21
forulllara yazmaları ilginc sanırım ortak bulmak için bir taktik bu bakalım neler olacak

antidht
22.04.2015, 19:32
evet,follicepte cok ilginc seyler oluyor...

-Devon pazertesi günü ilaci kendisinde deneyecegini söyledi,bunu canli yayinda yapacak:) tipik amerikali iste:)

- arkadaslar inanin bana,bunlar bana kalirsa bu ilaci coktan insanlar üzerinde denedi ve basarili sonuclar aldilar.Yoksa bu kadar tantanayi internet üzerinden yapmazlardi,sonucta büyük bir Firma ve bu Kadar iddiali konusmazlardi.

- Devon yazisinda,ilacin haftanin üc günü ve bir ay boyunca sürülecegini ve bunun sonucunda saclarin bir sene boyunca anagen dönemine girecegini,yani cikacagini iddia ediyor.Bu cok iddiali bir söz.Ve bence bunlar az önce de dedigim gibi insanlar üzerinde bunu denedi,fakat aciklayamiyorlar.

NoMore
22.04.2015, 19:51
evet,follicepte cok ilginc seyler oluyor...

-Devon pazertesi günü ilaci kendisinde deneyecegini söyledi,bunu canli yayinda yapacak:) tipik amerikali iste:)

- arkadaslar inanin bana,bunlar bana kalirsa bu ilaci coktan insanlar üzerinde denedi ve basarili sonuclar aldilar.Yoksa bu kadar tantanayi internet üzerinden yapmazlardi,sonucta büyük bir Firma ve bu Kadar iddiali konusmazlardi.

- Devon yazisinda,ilacin haftanin üc günü ve bir ay boyunca sürülecegini ve bunun sonucunda saclarin bir sene boyunca anagen dönemine girecegini,yani cikacagini iddia ediyor.Bu cok iddiali bir söz.Ve bence bunlar az önce de dedigim gibi insanlar üzerinde bunu denedi,fakat aciklayamiyorlar.

devon kim ? başında dev var diye sosyalist bir oluşum olduğunu düşünmedim değil :)

Kazakcemil
22.04.2015, 19:52
Ya hu arkadaşlar her doğum sancılı olur ama bu doğum çok daha sancılı olacak gibi,anomali bir doğum olmaz inşallah:).

atilla123
22.04.2015, 20:39
ıgf-1 le 2010 yilindan beri saç cikartmaya calisan baska firmalarin varligindan söz ediliyor alinan patentler felan var. bitek follicept mi sonuç aldi acaba?
bakalim neler olacak

sennedersen
22.04.2015, 21:34
ıgf-1 le 2010 yilindan beri saç cikartmaya calisan baska firmalarin varligindan söz ediliyor alinan patentler felan var. bitek follicept mi sonuç aldi acaba?
bakalim neler olacak

zaten bilinen madde follicept in farki sac kokune tasiyacak maddeyi bulduklarini soylemeleri.Birde bu urun sacin tamamen dokuldugu yerden cikarttigi gibi genel kafadaki seyrekligede care olacak mi minoxidil gibi saci kalinlastirma etkisi olacak mi ? Bu kadar iddali oluslari ya cahil cesareti diyicem yada urun gercekten ise yariyor buna guvenip bu kadar rahat davraniyorlar.dort bes aylik sure var dedikleri tarihe bisey kalmadi.Soyle bi durumda var bu ilaci insandaki etkisi nasil olacagi ne gibi etkilere sahip olacagi bilinmedigi halde soyle kullanilacak su kadar sonra tekrarlanacak gibi soylemleri yapilmamis losyona kullanma talimati yazilmis amatorlugun verdigi asiri heyecanmi nedir bilmiyorum,cevaplanmasi gereken onlarca soru var

NoMore
22.04.2015, 22:04
zaten bilinen madde follicept in farki sac kokune tasiyacak maddeyi bulduklarini soylemeleri.Birde bu urun sacin tamamen dokuldugu yerden cikarttigi gibi genel kafadaki seyrekligede care olacak mi minoxidil gibi saci kalinlastirma etkisi olacak mi ? Bu kadar iddali oluslari ya cahil cesareti diyicem yada urun gercekten ise yariyor buna guvenip bu kadar rahat davraniyorlar.dort bes aylik sure var dedikleri tarihe bisey kalmadi.Soyle bi durumda var bu ilaci insandaki etkisi nasil olacagi ne gibi etkilere sahip olacagi bilinmedigi halde soyle kullanilacak su kadar sonra tekrarlanacak gibi soylemleri yapilmamis losyona kullanma talimati yazilmis amatorlugun verdigi asiri heyecanmi nedir bilmiyorum,cevaplanmasi gereken onlarca soru var

hocam bu arada sizi diğer forumdaki replicel konusundan hatırlıyorum arada orayada bakarım :)
açıkçası buraya gelmenize sevindim malum bu tür konularda burası daha canlı bir yer orada pek hızlı akmıyor sürekli rutin konular...

tosun.t
22.04.2015, 22:05
avrupa forumlarında bu işi bilen cocuklar arshı halluser gibiler troll olduguna emınler yanı umut tacırı dıorlar bakalım neler olacak

Miracle
22.04.2015, 22:57
Biraz göz attım truth talk a gerçek akıllı salaklar var rekombinant e.coli üretimi igf-1 çakılır çalışmaz muhabbeti yapıyorlar... neyi gidip insandan hayvandan alıyorlar ki kullandığımız östro ya da şeker hastalarının insülin iğneleri hepsi ya sentetik ya da bakterilere ürettiriliyor. Hani bu bilgiye vakıf olupta ya bu gerçek igf değil çalışır mı demek her bilginin herkese iyi gelmediğinin göstergesi.

namesiz00
22.04.2015, 23:05
Biraz göz attım truth talk a gerçek akıllı salaklar var rekombinant e.coli üretimi igf-1 çakılır çalışmaz muhabbeti yapıyorlar... neyi gidip insandan hayvandan alıyorlar ki kullandığımız östro ya da şeker hastalarının insülin iğneleri hepsi ya sentetik ya da bakterilere ürettiriliyor. Hani bu bilgiye vakıf olupta ya bu gerçek igf değil çalışır mı demek her bilginin herkese iyi gelmediğinin göstergesi.

Umut yok mu şimdi abi bu firmadan

sennedersen
22.04.2015, 23:06
hocam bu arada sizi diğer forumdaki replicel konusundan hatırlıyorum arada orayada bakarım :)
açıkçası buraya gelmenize sevindim malum bu tür konularda burası daha canlı bir yer orada pek hızlı akmıyor sürekli rutin konular...yoraya girmiyorum artik hepten psikoloji bozuyor tedaviden ziyade sac ekimi muhabbeti donuyor neyle fazla hasir nesir okursan ona ilgin kagiyor bende ektiricsm kafasina gjrmistim.Simdi tedaviyle ilerliyorum yuzde yuz memnuniyet olmasada iyi gidiyo denemedigim bir cok tedavide mevcut.miracle losyon ve ru gibi.

Miracle
22.04.2015, 23:19
Umut yok mu şimdi abi bu firmadan Şimdi belirttikleri yol umut vadediyor çünkü bende o mekanizmayı irdeliyorum aylardır. O yol ölümü durdurmak igf-1 bir ölüm durdurucu işi bilen pirler hep aynı şeyin peşindeler :) ama etkenler değişebilir ben çok çok daha ulaşılabilir bir etkenle bunu durdurmaya çalışıyorum bakalım. Şimdi bunların igf-1 ne kadar etkili onu deneyler ortaya koyacaklar ancak ele aldıkları mekanizma bana vay çakallar sağlam yerden olaya girmişler dedirtiyor. Ben bile sınırlı imkanla doğru mekanizmayı irdelediğimden çok daha umutluyum çalışmalarımdan bunların imkanları çok daha fazla. Şayet tesadüf değilse (etken hikaye önemli olan mekanizma) çalıştıkları mekanizma düşündüğüm gibiyse çözüm yakındır arkadaşlar.

namesiz00
22.04.2015, 23:26
Şimdi belirttikleri yol umut vadediyor çünkü bende o mekanizmayı irdeliyorum aylardır. O yol ölümü durdurmak igf-1 bir ölüm durdurucu işi bilen pirler hep aynı şeyin peşindeler :) ama etkenler değişebilir ben çok çok daha ulaşılabilir bir etkenle bunu durdurmaya çalışıyorum bakalım. Şimdi bunların igf-1 ne kadar etkili onu deneyler ortaya koyacaklar ancak ele aldıkları mekanizma bana vay çakallar sağlam yerden olaya girmişler dedirtiyor. Ben bile sınırlı imkanla doğru mekanizmayı irdelediğimden çok daha umutluyum çalışmalarımdan bunların imkanları çok daha fazla. Şayet tesadüf değilse (etken hikaye önemli olan mekanizma) çalıştıkları mekanizma düşündüğüm gibiyse çözüm yakındır arkadaşlar.

İnşallah abi ağzından bal damliyor biz yine umut yokmuş gibi çalışalım. Abi Allah sana zihin açıklığı versin iyi çalışıyorsun bizim için

antidht
22.04.2015, 23:27
Şimdi belirttikleri yol umut vadediyor çünkü bende o mekanizmayı irdeliyorum aylardır. O yol ölümü durdurmak igf-1 bir ölüm durdurucu işi bilen pirler hep aynı şeyin peşindeler :) ama etkenler değişebilir ben çok çok daha ulaşılabilir bir etkenle bunu durdurmaya çalışıyorum bakalım. Şimdi bunların igf-1 ne kadar etkili onu deneyler ortaya koyacaklar ancak ele aldıkları mekanizma bana vay çakallar sağlam yerden olaya girmişler dedirtiyor. Ben bile sınırlı imkanla doğru mekanizmayı irdelediğimden çok daha umutluyum çalışmalarımdan bunların imkanları çok daha fazla. Şayet tesadüf değilse (etken hikaye önemli olan mekanizma) çalıştıkları mekanizma düşündüğüm gibiyse çözüm yakındır arkadaşlar.
hocam bu sözleri bılhassa sizin agzınızdan duymak cok güzel

antidht
22.04.2015, 23:31
Hocam belki Igf soruna care olmasa bile,kesfettikleri tasiyici madde ile ne soslar,ne sampuanlar yapilir��

Miracle
22.04.2015, 23:36
Bakın mekanizmanın can alıcı ezber bozucu yerinden girmişler ancak ben bunu etkene bakarak diyorum yani bu dediğimi insanların % 99 u bile göremez. Bu tesadüfte olabilir ve tesadüf olmasa bile igf beklendiği kadar çalışmayabilir veyahut yarıcanlı saçları coşturur ama dazlak kafada pamuk şeker çıkartır anca ya da geçici kalır etki belli olmaz yani siz herşeye hazırlıklı olun yinede. İşe yarasada çok pahalı olacak kanmayın öle ucuz olacak laflarına. O zamana belki benim alternatif çok daha ucuza çıkar :)

sennedersen
22.04.2015, 23:42
Hocam belki Igf soruna care olmasa bile,kesfettikleri tasiyici madde ile ne soslar,ne sampuanlar yapilir��
teoride her sey mantikli ve mumkun gorunuyor fakat ilac
ve kozmetik sektoru bu ise mani olmazsa satin alip projeyi copede atabilirler.ilac swktorunun sacla ilgili calismasi olmamis kullandigimiz urunlerde yan etkiyle ortaya cikan etki.o kadar sacma bu isler fda denen kurumda insan saligini dusunen yermis gibi gorunsedw cok buyuk ahlaksizliklar donuyo bu soylediklerim hayal urunu degil arastirdigim ve okudugum gercek olaylarin ozeti

blkgl
23.04.2015, 00:05
Bakın mekanizmanın can alıcı ezber bozucu yerinden girmişler ancak ben bunu etkene bakarak diyorum yani bu dediğimi insanların % 99 u bile göremez. Bu tesadüfte olabilir ve tesadüf olmasa bile igf beklendiği kadar çalışmayabilir veyahut yarıcanlı saçları coşturur ama dazlak kafada pamuk şeker çıkartır anca ya da geçici kalır etki belli olmaz yani siz herşeye hazırlıklı olun yinede. İşe yarasada çok pahalı olacak kanmayın öle ucuz olacak laflarına. O zamana belki benim alternatif çok daha ucuza çıkar :)

hocam, can alıcı noktayı biraz açıklar mısın.

namesiz00
23.04.2015, 01:16

İnşallah abi para yabancıya gideceğine levent abimize gitsin

NoMore
23.04.2015, 01:22
İnşallah abi para yabancıya gideceğine levent abimize gitsin

olayı follicepten önce Miraclecept çözerse emin ol öyle parayla falan değil buradakilerle paylaşır yabancılarda avucunu yalasın der sırf kapitalizme inat :D

Miracle
23.04.2015, 11:18
Genetik olduğu belirlendiğinde buldum! dediler sebep androjenmiş dendi bulduk! dediler sorun testo değil dht! Yok onu çeviren alfa reduktaz bulduk! dediler finas bunu engelliyor bulduk! dediler sorun damar dolaşım bozukluğu minox bulduk! dediler.... Aslında bulmak değil gelişim aşama kaydetmek var. Bu mekanizmayı kökten zayıflatan etkisizleştiren bir yada bir kaç şey var bunu biliyorum ergenlikle saçımızı başımızda tutan şeyler gibi...

Kazakcemil
23.04.2015, 11:34
Genetik olduğu belirlendiğinde buldum! dediler sebep androjenmiş dendi bulduk! dediler sorun testo değil dht! Yok onu çeviren alfa reduktaz bulduk! dediler finas bunu engelliyor bulduk! dediler sorun damar dolaşım bozukluğu minox bulduk! dediler.... Aslında bulmak değil gelişim aşama kaydetmek var. Bu mekanizmayı kökten zayıflatan etkisizleştiren bir yada bir kaç şey var bunu biliyorum ergenlikle saçımızı başımızda tutan şeyler gibi...

Ergenlikte bir takım hormonal değişiklikler oluyor,ama hangi hormonlar ne oranda değişiyor bunu bilemiyoruz,şimdi bu firma IGF-1 çözümü buldum diyor ama acaba ıgf-1 tek sebep mi ergenlikten sonra saçların geriye gitmesinde,bu sorular bitmez bence.

pua
23.04.2015, 12:51
arkadaşlar bu ürün tahmini ne zaman piyasada olacak bilgisi olan var mı

namesiz00
23.04.2015, 13:16

Abi bu mekanizmaları tekrar eski haline getirebilir miyiz bu mümkün gözüküyor mu

antidht
23.04.2015, 17:38
Hocam benim anlayamadigim bir nokta var.Bu igf 1 hormonunu alan vücutcularin saclari neden dökülüyor?Veya cikmiyor? Foliceptin transdermal tasiyicisi ile etken madde köklere ulasiyor,eee siringa ile vuruldugunda da köklere ulasiyor.Ikisinin arasinda bir fark yokki.

Miracle
23.04.2015, 18:17
Hocam benim anlayamadigim bir nokta var.Bu igf 1 hormonunu alan vücutcularin saclari neden dökülüyor?Veya cikmiyor? Foliceptin transdermal tasiyicisi ile etken madde köklere ulasiyor,eee siringa ile vuruldugunda da köklere ulasiyor.Ikisinin arasinda bir fark yokki.Şırıngayı scalptan yapmıyorlar ama. İgf yi kabul etmeyen organ yoktur tüm dolaşımdan scalpa gidene kadar...Birde igfyi tüm vücutcular alıyor mu ? Alanların saçları nasıl ? Extra testo basıyor mu ? Bunları bilmeden yargıda bulunamayız.

avsen39
24.04.2015, 18:33
100ml losyona 1 gram spiro koyuyormuş valla ben 50 60 ml losyonda 3 gram spiroyu su gibi çözüyorum yeterli alkol ve ppg ile birlikte...

haklisiniz onu farkettim sordum oranlar ayarli dedi bir suru eczaci kullaniyor burdan gorup dedi . iste ben yyapamiyorum bana gorede miracle losyona gore eksik. diane 35 de atmiyor. minox retinol ksridimi hakkinda ne dusunuyorsunuz ondada avodart atmiyor.

atilla123
24.04.2015, 19:32
aklina bisey gelen yeni baslik acmak yerine bu basliga yazmayi tercih etmeye basladi :) kardesim yeni konu acsaniza
para almiyo miracle yeni konu acandan dimi?
bu baslikta heyecan yasiyoruz. herkes müjdeli haber bekliyor. tribimizi bölmeyin lütfen

avsen39
24.04.2015, 20:05
aklina bisey gelen yeni baslik acmak yerine bu basliga yazmayi tercih etmeye basladi :) kardesim yeni konu acsaniza
para almiyo miracle yeni konu acandan dimi?
bu baslikta heyecan yasiyoruz. herkes müjdeli haber bekliyor. tribimizi bölmeyin lütfen

he öyle. her zaman oyle yaparsin bir kere istisna olsun hemen beni yakalarlar yahu. bununla alakali iki konu acik zaten. biri kapali. yeni konu acmalik bir farkliligi yok. miracleyi burda gordugum icin sormak istedim cunku losyonum bitti ya yapicam ya siparis vericektim baska. acelem vardi sorduk yani .

Miracle
24.04.2015, 21:19
he öyle. her zaman oyle yaparsin bir kere istisna olsun hemen beni yakalarlar yahu. bununla alakali iki konu acik zaten. biri kapali. yeni konu acmalik bir farkliligi yok. miracleyi burda gordugum icin sormak istedim cunku losyonum bitti ya yapicam ya siparis vericektim baska. acelem vardi sorduk yani . Linkini paylaşmayalım güvenmeyin herkesin yaptığına kendiniz yapın hapları toz yapıp süzüyor dozlamayı finasta yanetkisiz düzeyde değil yanlış görmediysem acele baktım bir ara detaylı inceler yazarım.

avsen39
24.04.2015, 21:30
Linkini paylaşmayalım güvenmeyin herkesin yaptığına kendiniz yapın hapları toz yapıp süzüyor dozlamayı finasta yanetkisiz düzeyde değil yanlış görmediysem acele baktım bir ara detaylı inceler yazarım.

tesekkur ederim. sanirim eczacilar birli gi baskaniymis 35 yillik eczaciyim demisti
o yuzden guvenmistim.

antidht
25.04.2015, 11:12
www.bit.ly/follicept

Hocam belki isinıze yarar.

sennedersen
25.04.2015, 18:11
www.bit.ly/follicept

Hocam belki isinıze yarar.

fareleri tuy yumagi yapmislar bizdede ise yarar umarim.ise yararsa sacsiz insan kalmaz.Sacli bolgedwki seyrekligide ise yaradigini gosteriliyor farelerde.Benim sacimin ustlerde %50en az seyrelme var Sakaklarda komple on cizgi duruyo fakat v seklini aldi.

NoMore
25.04.2015, 20:56
fareleri tuy yumagi yapmislar bizdede ise yarar umarim.ise yararsa sacsiz insan kalmaz.Sacli bolgedwki seyrekligide ise yaradigini gosteriliyor farelerde.Benim sacimin ustlerde %50en az seyrelme var Sakaklarda komple on cizgi duruyo fakat v seklini aldi.

4. sayfadaki farelerin yatışına kahkaha attım :D bu pazartesi insanlar üzerindeki denemelere başlayacaklardı sanırım hadi bakalım hayırlısı

avsen39
25.04.2015, 21:10
Yalniz şu farelerle bizim daha bir yonteminde benzer sonucun verdigine ben sahit olmadim. Sanirim bioxcindede farenin baslarini yikamislardi. Ulan sanki farede genetik dokulmemi var. Bunu nereden biliyorsunuz zaten bastaki killarini cok defa durup dururken bile doken bir hayvan.

atilla123
26.04.2015, 00:52
miraclenin üzerinde deney yapacak fareleri olmadigi için parmaklarini deney faresi olarak kullaniyor:)

illegal
26.04.2015, 11:43
IGF-1 Çok güçlü bir etken. Yıllardır saç dökülmesi üzerinde etkili olduğu konuşuluyor ama yan etkilerinden korkulduğu için kullanılamadı. Kırışıklık gibi yaşlanma belirtilerini ortadan kaldırabilecek bir etken ama uygun formda olması gerekiyor. Umarım denildiği gibi follicept bu uygun formu üretir. Eğer uygun forma dönüşürse eminim ki hiç saçı olmayan bir insan gençlik yıllarındaki saçlarına kavuşabilir.

uzman
26.04.2015, 12:03
Yalniz şu farelerle bizim daha bir yonteminde benzer sonucun verdigine ben sahit olmadim. Sanirim bioxcindede farenin baslarini yikamislardi. Ulan sanki farede genetik dokulmemi var. Bunu nereden biliyorsunuz zaten bastaki killarini cok defa durup dururken bile doken bir hayvan.

Su dünyada kullacagim en son urun bioxin olurdu oda yine kullanmazdım.minox içerikli ürününü bile kullanmam.

NoMore
26.04.2015, 12:15
Su dünyada kullacagim en son urun bioxin olurdu oda yine kullanmazdım.minox içerikli ürününü bile kullanmam.

geçen haftalarda eczaneden ilaç alıyorum benden 2 3 yaş genç bir çocuk geldi eczacıya dedi saçım dökülüyor ne kullanayım adam hemen aldı eline bioxil 3lü kutuyu okuyor arkasını yok %75 saç çıkışı vs :D dayanamadım yok artık dedim %75 çok saçma dünyada öyle bir ürün yok sonra eczacı baktı ben o işten anlıyorum çocuğa bu seferde önce cildiye hekimine çık test yaptır falan dedi yani bir kişiyi daha bioxin bataklığından kurtardım...

igf-1 konusundan bende umutluyum şu fareleri falan görünce umarım beklentiyi karşılar

atilla123
26.04.2015, 12:41
geçen haftalarda eczaneden ilaç alıyorum benden 2 3 yaş genç bir çocuk geldi eczacıya dedi saçım dökülüyor ne kullanayım adam hemen aldı eline bioxil 3lü kutuyu okuyor arkasını yok %75 saç çıkışı vs :D dayanamadım yok artık dedim %75 çok saçma dünyada öyle bir ürün yok sonra eczacı baktı ben o işten anlıyorum çocuğa bu seferde önce cildiye hekimine çık test yaptır falan dedi yani bir kişiyi daha bioxin bataklığından kurtardım...

igf-1 konusundan bende umutluyum şu fareleri falan görünce umarım beklentiyi karşılar

genci bioxcinden kurtardiktan sonra süper kahraman gibi felan hissetmisindir kendini :)
eczane eczane dolasip insanlari bu illetten kurtarmayi misyon edin kendine diyecemde sana bisey söyleyim mi?
bu bioxcin isvicrede de ve almanyada da eczanelerde satiliyr hemde hiç ucuz degil.
bu isten para kazanmak hiç zor degil demekki ama insanlar keriz arastirmadan hemen aliyo.
tümerin reklamini yaptigi saç ilacini mesela bunun gibi forumlara takilan kimse gidip almaz ama
eminim adamlar tonlarca para kazanmislardir bu isten.

antidht
26.04.2015, 13:26
Arkadaslar türkıyede bıoxın,avrupada ise Alpecin.Adamlar mılyon euroları götürdü,etken maddesı ise koffein��Tv lerde reklamlarının ardı arkası kesilmiyor,sac dökülmesine gram iıi gelmiyor ama insanlar yine alıyor.

atilla123
26.04.2015, 13:29
Arkadaslar türkıyede bıoxın,avrupada ise Alpecin.Adamlar mılyon euroları götürdü,etken maddesı ise koffein��Tv lerde reklamlarının ardı arkası kesilmiyor,sac dökülmesine gram iıi gelmiyor ama insanlar yine alıyor.

alpecin normal markette satiliyo dostum 2-3 euroluk ürünler. bu bioxin neyse artik
eczaneden baska biyerde satilmiyo. millette eczanede satiliyo diye daha cok güven besliyo heralde

savasci3
26.04.2015, 22:45
Arkadaşlar ne oldu gelişme var mi igf 1 losyonunda galiba yarin baslayacaklarmis insan deneylerine

sennedersen
26.04.2015, 23:22
Arkadaşlar ne oldu gelişme var mi igf 1 losyonunda galiba yarin baslayacaklarmis insan deneylerine

yarin diye soylenti varda nerden edinildi bu bilgi haberim yok.Sakakta sac cikartsinlar her yerde cikar o zaman bir ay bekliyip gorelim. Bu kadar sene bekledik

omerta
27.04.2015, 13:40
Merhaba arkadaşlar sorum tecrübeli arkadaşlara 3 ay sonra çine gideceğim işim gereği buradan bşr çok ürün almak istiyorum alabildiğim kadar alıcam bundan sonrada bir kaç ayda bir gideceğim sanırım bana ne önerirsiniz ? İgf ve ru tavsiye eder misiniz ?

savasci3
27.04.2015, 14:32
Merhaba arkadaşlar sorum tecrübeli arkadaşlara 3 ay sonra çine gideceğim işim gereği buradan bşr çok ürün almak istiyorum alabildiğim kadar alıcam bundan sonrada bir kaç ayda bir gideceğim sanırım bana ne önerirsiniz ? İgf ve ru tavsiye eder misiniz ?

Hocam igf 1 alsaniz nasıl kullanacaksiniz ki.

omerta
27.04.2015, 14:39
Hocam igf 1 alsaniz nasıl kullanacaksiniz ki. Aile yakınımız dermatolog konu hakkında konuştum sürekli takip ederim bu siteyi inceledi ve ben bunu köke ulaştırırım dedi. Kendiside biraz inceledi siteyi bu adam buldu bulacak çözümü dedi :) hocam sen bul dedim ben hastalarıma yetişemiyorum uğraşamam o işler ayrı birikim ister dedi.

atilla123
27.04.2015, 15:06
Aile yakınımız dermatolog konu hakkında konuştum sürekli takip ederim bu siteyi inceledi ve ben bunu köke ulaştırırım dedi. Kendiside biraz inceledi siteyi bu adam buldu bulacak çözümü dedi :) hocam sen bul dedim ben hastalarıma yetişemiyorum uğraşamam o işler ayrı birikim ister dedi.

Bu adam buldu bulacak derken kim için söyledi miracle için mi?

omerta
27.04.2015, 15:10
Bu adam buldu bulacak derken kim için söyledi miracle için mi? Evet biyokimya konusunu okuyordu sanırım.

Miracle
27.04.2015, 15:18
Merhaba arkadaşlar sorum tecrübeli arkadaşlara 3 ay sonra çine gideceğim işim gereği buradan bşr çok ürün almak istiyorum alabildiğim kadar alıcam bundan sonrada bir kaç ayda bir gideceğim sanırım bana ne önerirsiniz ? İgf ve ru tavsiye eder misiniz ? Hoşgeldiniz öncelikle ben de igf-1 deneyi yapmak istiyorum ama Türkiyedeki satılanlar onaysız tanınmamış ve çok pahalı. Bana gümrükte sıkıntısı yoksa ücreti mukabili 1 adet getirir misiniz ? köke ulaştırma için alternatiflerim var ama dermatolog yakınınızın fikrinide bana iletir misiniz ?

omerta
27.04.2015, 15:53
Tabiki hocam seve seve ücrete filan gerek yok buradan isteyen arkadaşlarım olursa onlarada getirebilirim çok olmamak kaydıyla herkes dener yakınımın önerisi ile köke iletip harika bir alternatif okuştururuz hocam maddi sorunum yok şükür bana neler tavsiye edersiniz ürün olarak onlardan almak istiyorum gitmişken ?

muros
27.04.2015, 16:19
Hoşgeldiniz öncelikle ben de igf-1 deneyi yapmak istiyorum ama Türkiyedeki satılanlar onaysız tanınmamış ve çok pahalı. Bana gümrükte sıkıntısı yoksa ücreti mukabili 1 adet getirir misiniz ? köke ulaştırma için alternatiflerim var ama dermatolog yakınınızın fikrinide bana iletir misiniz ?

bi ara köke iletim için dmso dan bahsediliyordu forumda acaba epidermisi filan geçiriyor denmişti o zaman bunu losyona eklesek köke indirmiş olmaz mıyız?

savasci3
27.04.2015, 16:28
Tabiki hocam seve seve ücrete filan gerek yok buradan isteyen arkadaşlarım olursa onlarada getirebilirim çok olmamak kaydıyla herkes dener yakınımın önerisi ile köke iletip harika bir alternatif okuştururuz hocam maddi sorunum yok şükür bana neler tavsiye edersiniz ürün olarak onlardan almak istiyorum gitmişken ?

Hocam arkadaşınıza sorar misiniz acaba igf 1i köke nasıl ulastiracakmis.

omerta
27.04.2015, 17:41
Hocam arkadaşınıza sorar misiniz acaba igf 1i köke nasıl ulastiracakmis. Açıkcası sormadım kendisi inatçı deri hastalıklarına jel filan hazırlayıp onla uyguluyor bazı tedavileri çok iyidir alanında. Zaten folliceptte jel ile çalışıyor onu bildiğim için tamamen yapabileceğini biliyorum. Detayı sorarım kendisine igf yi alıp getireyim sonrası kolay.

savasci3
27.04.2015, 18:13
Açıkcası sormadım kendisi inatçı deri hastalıklarına jel filan hazırlayıp onla uyguluyor bazı tedavileri çok iyidir alanında. Zaten folliceptte jel ile çalışıyor onu bildiğim için tamamen yapabileceğini biliyorum. Detayı sorarım kendisine igf yi alıp getireyim sonrası kolay.

Hocam siz bence hemen sorun ve buraya yazın nasıl gecirecekmis sizinnarkadas. Çünkü iletim sorunu sadece igf için sorun değil forumda bir çok kişi en iyi iletkeni bulmaya çalışıyor. Bu yardımı yaparsanız com makbule gecer

atilla123
27.04.2015, 19:34
Adamlar kelliğe çare olacak ama video çekerken telefonu yan tutmasını bilmiyorlar :)
https://www.youtube.com/watch?v=v2bQ47UvOnI

LinkbDüzeltildi

sennedersen
27.04.2015, 19:51
https://youtu.be/v2bQ47UvOnI
Adamlar kelliğe çare olacak ama video çekerken telefonu yan tutmasını bilmiyorlar :)

hocam videoyu acamadim telden giriyorum.Bugun baslanan tedavi videosumu.

NoMore
27.04.2015, 20:12
https://www.youtube.com/watch?v=v2bQ47UvOnI

LinkbDüzeltildi

bir şey söyleyeyim mi bu adamlar bunu şimdiye 100 kere denemiştir bence birde sanki 5 10 kişi toplanıp ufak bir laborotuvarda çalışıyor gibi bir izlenim var...

atilla123
27.04.2015, 20:16
Zaten ufak bir laboratuvardalar. Şirket kafasından çok amatör ruhla ve topluluğu katarak sonuca ulaşma peşindeler. Başarı gelirse İndiegogo üzerinden bağış karşılığı ürünü dağıtacaklar vs

NoMore
27.04.2015, 20:59
Zaten ufak bir laboratuvardalar. Şirket kafasından çok amatör ruhla ve topluluğu katarak sonuca ulaşma peşindeler. Başarı gelirse İndiegogo üzerinden bağış karşılığı ürünü dağıtacaklar vs

hocam peki bu follicept'in kuruluş yılı nedir ? mali büyüklüğü borsaya açık mı vs ? bu bilgiler nedir ?ingilizcem yok ama bu bilgiler bence ciddiyetleri konusunda daha iyi fikir verebilir bize

tosun.t
27.04.2015, 21:04
bu adamlar hergun uygulamayı yayınlayarakmı devam edecekler cok ılgınc seyler oluyor cıdden cok ılgınc gsk roche gibi firmalar sanırım baya saskınlık ıcındeler cıdden ılgınc
ama bu ıgf yı hıstogen kullandı sonuc olmadı bunların farkı nedır cok ılgınc benım pek umıdım malesef yok umarım basarırlar ılkez bır amator ruhun devrımı olacak saç biliminde ilginc

atilla123
27.04.2015, 21:09
Valla bilmemde başarılı olurlarsa rocheden lorealine vichy den novartisine kadar iyi kapak olur.

namesiz00
27.04.2015, 21:23
Her gün yayın yapacaklar ürün için fiyat belirtecekler minoxla karşılaştırma yapıp biz üstünüz diyecekler ya bunlar birşeye güveniyor önceden denediler sonuç aldılar şimdi o özgüvenle her gün yayın yapıp bunu herkesin önünde kanıtlayacaklar yada özgüven hapı falan yemişler heralde bana ilk ihtimal daha mantıklı geliyor

muros
27.04.2015, 22:06
onu bunu bırakın saç çıksında tek gerisi önemli değil bi başarılı olurlarsa ulan varya yüzyılın icadı olacak :)ama inşallah minox gibi başta dökmüyordur vede bırakınca eskisine dönmüyordur.

Miracle
27.04.2015, 22:08
Bu devonun saçı para verilip tutulacak cinsten O kadar uygun ki her tedaviye minox mesela uçurur o saçları. Sıfır kel birini isteriz!

muros
27.04.2015, 22:15
Bu devonun saçı para verilip tutulacak cinsten O kadar uygun ki her tedaviye minox mesela uçurur o saçları. Sıfır kel birini isteriz!

onun saçını uçurursa benim saç heralde ormana döner :)

http://i.hizliresim.com/6269G3.jpg

NoMore
27.04.2015, 22:17
haftada 3 kullanılacaktı değil mi yani her gün yayın yapmazlar
bu devon arkadaşın vertex'e odaklanacağım ben açıkçası beklentim minoxilden %10 %30 daha iyi sonuç versin benim için kafidir
ama şu soru işareti oluştu bende arkadaşlar histogende igf-1 ile uğraştı başaramadı dedi şimdi bu üç silahşörler mi histogen'den daha iyi sonuç alacaklar ? soru işareti

muros
27.04.2015, 22:23
haftada 3 kullanılacaktı değil mi yani her gün yayın yapmazlar
bu devon arkadaşın vertex'e odaklanacağım ben açıkçası beklentim minoxilden %10 %30 daha iyi sonuç versin benim için kafidir
ama şu soru işareti oluştu bende arkadaşlar histogende igf-1 ile uğraştı başaramadı dedi şimdi bu üç silahşörler mi histogen'den daha iyi sonuç alacaklar ? soru işareti

histogen neden başarılı olamadı acaba biliyor musunuz?

sennedersen
27.04.2015, 22:52
histogen basardigini iddaa ediyo basarisizliklarina dair bisey yokki piyasaya cikmadilar o kismi spekukasyona acik tabiki

NoMore
27.04.2015, 23:01
histogen basardigini iddaa ediyo basarisizliklarina dair bisey yokki piyasaya cikmadilar o kismi spekukasyona acik tabiki

heh aradığım bilgi buydu teşekkürler üstad :)

antidht
27.04.2015, 23:04
Histogen kısmen de olsa basarılı oldu,onlar ıgf ı sırınga yöntemıyle köklere saldılar.Follıcept ıse tasıyıcı jel ile.

Bu amerıkalılar ne ilgınc bir millet yahu,adamlardakı özgüvene bak.Adam sakın jeli sürdükten sonra,dutasterıd banyosu almıs olmasın?:))

Önümüzde iki olası sonuca var arkadaslar..ya basarılı olacaklar,yada bu olay büyük bir sahtekarlık örnegi ile rafa kaldırılacak ve bize ders olacak.

sennedersen
27.04.2015, 23:08
sahtekarlik bi durum soz konusu olamaz cunku urun satmiyorlar su an para kazanicaklari bi yollari yok.Neden bu kadar sahtekarlik icin show yapsinlar bir de universitenin adi kullaniliyor.Universite boyle bir sahtekarligin icine adini karistiracagini sanmam.

NoMore
27.04.2015, 23:11
Histogen kısmen de olsa basarılı oldu,onlar ıgf ı sırınga yöntemıyle köklere saldılar.Follıcept ıse tasıyıcı jel ile.

Bu amerıkalılar ne ilgınc bir millet yahu,adamlardakı özgüvene bak.Adam sakın jeli sürdükten sonra,dutasterıd banyosu almıs olmasın?:))

Önümüzde iki olası sonuca var arkadaslar..ya basarılı olacaklar,yada bu olay büyük bir sahtekarlık örnegi ile rafa kaldırılacak ve bize ders olacak.
jel'in içine dmso bile atmış olabilirler hepsi olabilir ama ben dutas banyosu yaptıklarını sanmam...
birde miracle'ın dermoreller ile igf verme önerisini hatırlarsak histogeninde şırınga ile enjektesini yanına koyduğumuzda üstad'ın amatör bir histogen ayarında olduğu sonucuna varabiliriz bile :)

namesiz00
27.04.2015, 23:13
sahtekarlik bi durum soz konusu olamaz cunku urun satmiyorlar su an para kazanicaklari bi yollari yok.Neden bu kadar sahtekarlik icin show yapsinlar bir de universitenin adi kullaniliyor.Universite boyle bir sahtekarligin icine adini karistiracagini sanmam.
Ustat üniversite olayını unuttum bak o da vardı beyin fırtınası yapmaya devam edelim adamlar ciddi heralde show yapsa üniversitete adı olmazdı

atilla123
28.04.2015, 00:41

miracle bu devon zaten biraz Dr ömer coskuna benziyo, bende huylandim hafif :)

tosun.t
28.04.2015, 00:57
hıstıgen wnt genı ıgf ve dıer uyırıcı ve yapı tası olan maddelerın kokteylını kullandı bır kadının sakaklarını foto etıler erkek yoktur hala 52 hafya yada 56 haftaydı saclarda olumsuz gerıs donus oldu ve sac calısmalarını bır sırkete satılar labaratuar malzemelerını bıle satısa sundular parasızlıktan bunu1 yıl onc paylasmıstım lınkı bulamadım hısto cok muamma ama ıgf onlarda calısmadı calıstıysada gerı donusum olumsuz benım kokum bundan follıcept bunu bılmıyormu ılgınc cıdden
yuzde 30 sac olacak devonun dedıgıbu umarım basasrırlar

omerta
28.04.2015, 16:13
Hocam siz bence hemen sorun ve buraya yazın nasıl gecirecekmis sizinnarkadas. Çünkü iletim sorunu sadece igf için sorun değil forumda bir çok kişi en iyi iletkeni bulmaya çalışıyor. Bu yardımı yaparsanız com makbule gecer Bu gün aradım uzunca anlattı nasıl yaptığını ama foruma yazıcam diyince bozuldu herkese açık yazma arkadaşına vs söyle ama açığa yazma mesleki sırlarımı paylaşmanı istemiyorum dedi üzgünüm arkadaşlar açıktan yazamam artık beni anlayacağınızı umuyorum.

savasci3
28.04.2015, 16:36
Bu gün aradım uzunca anlattı nasıl yaptığını ama foruma yazıcam diyince bozuldu herkese açık yazma arkadaşına vs söyle ama açığa yazma mesleki sırlarımı paylaşmanı istemiyorum dedi üzgünüm arkadaşlar açıktan yazamam artık beni anlayacağınızı umuyorum.

Hocam o zamanzaman isteyen kişilere ozelden mesaj olarak gönderin. Sonuçta herkes minoxili bile ennetkili şekilde sac köküne ulaştırmaya çalışıyor. Bana gönderin mesela ozelden.

kim
28.04.2015, 17:43
Sonuçlar ne durumda?? Folicept in

omerta
28.04.2015, 21:53
Hocam o zamanzaman isteyen kişilere ozelden mesaj olarak gönderin. Sonuçta herkes minoxili bile ennetkili şekilde sac köküne ulaştırmaya çalışıyor. Bana gönderin mesela ozelden. Özel mesajda sorun yaşıyorum sizde sorun varmı ?

NoMore
28.04.2015, 23:29
şimdiii gece gece folliceptin sitesine girmek aklıma geldi "pics" kısmı var orada 6 kişinin öncesi resimleri var aralarından biriside bizim devon yani sadece devonda denemiyorlar daha kötü durumda olan deneklerde var link;
Follicept Hair Product (http://www.follicept.com/)

ayrıca deneklerin yaşları 20 27 40 60 60 60 şeklinde... anladığım her hafta güncellenecek o kısım...

saçsızlığındüşmanı
28.04.2015, 23:37
Şaka maka adamlar sessiz sedasız geliyorlar be :) inşallah herkesi tatmin edicek bir sonuca varırlar.

55lustriker
29.04.2015, 00:48
Bu gün aradım uzunca anlattı nasıl yaptığını ama foruma yazıcam diyince bozuldu herkese açık yazma arkadaşına vs söyle ama açığa yazma mesleki sırlarımı paylaşmanı istemiyorum dedi üzgünüm arkadaşlar açıktan yazamam artık beni anlayacağınızı umuyorum.

Ya arkadaşlar durumlar kötü ne olur yani herkes bilgilerini paylaşsa.Zaman geçiyor gençliğimiz gidiyor yapmayın böyle yahu.Kim ne biliyorsa döksün lütfen foruma acil ihtiyacımız var :)

antidht
29.04.2015, 00:53
Su follıcept eger yalan cıkarsa öyle bir beddua edecemki....

savasci3
29.04.2015, 01:29
Özel mesajda sorun yaşıyorum sizde sorun varmı ?

Hocam simdi temizledim mesaj kutusunu tekrar deneyin.

Nighdoria
29.04.2015, 01:53
Follicep in adini duydugumdan beri cok umutluydum ,beni hic hayal kirikligina ugratmadilar ve her gelisme seffaf oluslari , iddiali bir sekilde gelmeleri bana kelligin caresini bulundu artik dedirtiyor

illegal
29.04.2015, 08:07
Follicept 20 ve 60 lı yaşlarda 6 kişinin before fotoğraflarını koymuş. Bunlardan saç çıkarsa sanırım etrafımızda kel kalmaz. Merakla sonuçları bekliyorum.

sevenup
29.04.2015, 08:40
Özel mesajda sorun yaşıyorum sizde sorun varmı ?Hocam size özelden yazmıştım teşekkür ederim ama boş mesaj gelmiş telimi atıyorum ordan yazarsınız çok teşekkür ederim tekrar.

muros
29.04.2015, 09:45
follicept acaba minox gibi bırakınca dökülecek mi ve ya etkisini kaybetme olasılığı var mı acaba ama zaten haftada 3 kez kullanım olması çok rahat yani herkes ömür boyu sürdürebilir bunu sadece etkisini kaybetmesin minox gibi bu adamlar o zaman götürür bu işi

tosun.t
29.04.2015, 14:23
devonla yazıstım hıstogen ıgf1 kullandı olmadı dedım evet dedı fark nedır dedım zamanlama ve yontem cevabı geldı bakalım neymıs zamanlama ve yontem

Miracle
29.04.2015, 15:24
devonla yazıstım hıstogen ıgf1 kullandı olmadı dedım evet dedı fark nedır dedım zamanlama ve yontem cevabı geldı bakalım neymıs zamanlama ve yontem İGF-1 testesteron artırır artan testo saçı döker ancak saçın büyümesi içinde oldukça etkindir. Bu paradoxu lokal iletimle aşmak bir "yöntem" uygulama ve dozaj da "zamanlama" ancak bu cvp beni tatmin ettimi kesinlikle hayır. Çünkü faydalı etken bu tür esnek uygulama şartlarından aşırı etkilenmez sadece başarı oranı artar azalır. Bakın bizim etkenlere günde bir uygulayan garniere elseve atan şampuanla 2 günde bir kullanan...herkes etki alıyor öyle ya da böyle. Histogenin de sonusuz kalmamıştır sadece sansasyonel bir başarı vadetmemiştir o yüzden bırakılmıştır yani minox plus bir ürün çıksa bile başarı görürüm ancak bundan azı asla başarı değil. Bu kadar şeffaflık şov vs tarihin en büyük marketing avına dönmesinden çekiniyorum zira her mesaja yetişip cevap yazılması biraz şüpheli...

tosun.t
29.04.2015, 17:16
hıstogen kılları 52 haftada yerle bır oldu ocam bu malesef basarı deıl
ıgf1 testoyu artırıyorsa sacın buyumesıne katkısı kıtlenecektır buyuyen sac aynı hızda testodan dolayı yıpranmaya baslıyacaktır dht yı adam baskılama yerıne uretımını dengeleyen bır ılac gereklı artık ınas dut zaten 10 yıl anca sonra onlarda bıtıyor hıkaye yanı bunlar neyı basarcak bılemıyorum acıkcası yazısmaya gelınce bendenturkıye hakkunda bılgı ıstemısler bır yazı yollamıstım daha once onlara bu sekılde gelıstı

muros
29.04.2015, 18:38
İGF-1 testesteron artırır artan testo saçı döker ancak saçın büyümesi içinde oldukça etkindir. Bu paradoxu lokal iletimle aşmak bir "yöntem" uygulama ve dozaj da "zamanlama" ancak bu cvp beni tatmin ettimi kesinlikle hayır. Çünkü faydalı etken bu tür esnek uygulama şartlarından aşırı etkilenmez sadece başarı oranı artar azalır. Bakın bizim etkenlere günde bir uygulayan garniere elseve atan şampuanla 2 günde bir kullanan...herkes etki alıyor öyle ya da böyle. Histogenin de sonusuz kalmamıştır sadece sansasyonel bir başarı vadetmemiştir o yüzden bırakılmıştır yani minox plus bir ürün çıksa bile başarı görürüm ancak bundan azı asla başarı değil. Bu kadar şeffaflık şov vs tarihin en büyük marketing avına dönmesinden çekiniyorum zira her mesaja yetişip cevap yazılması biraz şüpheli...

miracle abi eğer öyleyse bunun da minox tan farkı yok demektir iş sana kaldı :) şu yeni losyonu bi şekilde yap piyasaya sür senden çok umutluyuz.

muros
29.04.2015, 18:45
https://www.youtube.com/watch?v=FvCtZTewIm8

bu arada devondan yeni haber bu sefer kamerayı doğru tutmuşlar :)

muros
29.04.2015, 18:49
kısaca özetleyecek var mı malum bizim ingilizce ... :) bunlar niye bu kadar samimi kafada peruk filan :)

NoMore
29.04.2015, 18:59
ıgf1 testoyu artırıyorsa sacın buyumesıne katkısı kıtlenecektır buyuyen sac aynı hızda testodan dolayı yıpranmaya baslıyacaktır dht yı adam baskılama yerıne uretımını dengeleyen bır ılac gereklı artık ınas dut zaten 10 yıl anca sonra onlarda bıtıyor hıkaye yanı bunlar neyı basarcak bılemıyorum acıkcası yazısmaya gelınce bendenturkıye hakkunda bılgı ıstemısler bır yazı yollamıstım daha once onlara bu sekılde gelıstı

igf-1 sistemik alındığında testo arttırıyor

https://www.youtube.com/watch?v=FvCtZTewIm8

bu arada devondan yeni haber bu sefer kamerayı doğru tutmuşlar :)

ciddi birisi çevirsin şunu :)

muros
29.04.2015, 19:02
igf-1 hem büyütür hem testo artırırsa biz miracle ile ikisini beraber kullanırız saç bi yandan büyür miraclede hormonları azaltır biz her türlü götürürüz bu işi :)

savasci3
29.04.2015, 20:02

ıgf1 testoyu artırıyorsa sacın buyumesıne katkısı kıtlenecektır buyuyen sac aynı hızda testodan dolayı yıpranmaya baslıyacaktır

Pardonda testoonun saçı yıpratma etkisini biliyon mu ayrıca igf nin saçı büyütme hızı katsayısını biliyor musun. Tabiki hayır. Peki bu yorumu nasıl yapıyorsun. Kardeşim hadi igf nin buyutme gücü neden olduğu testo artisinin yıkıcı etkisinden büyükse o zaman sac sürekli büyüyecektir.

Ayrıca hala sac dökülmesinin nedenini testo olarak biliyorsun. Kardeşim.bizi erkek yapan düzeyde testomuz var bunu biraz düşürdün mu hemen şikayetler başlıyor yok memem büyüdü yok kilo aldim yok Bülbülüm otmuuor diye. Bak kardeşim sac dökülmesinin sebebi sac köklerinin testesterona duyarlı olmasıdır. Okey

antidht
29.04.2015, 20:03
follicep sayet minox Kadar etkili olursa bunu basari sayarim,tabi döngü olayi olmaz ise.

illegal
29.04.2015, 20:29
Testosteronla IGF-1 arasında sizin düşündüğünüz gibi pozitif bir bağıntı kurulumaz. Evet testosteron arttığında IGF-1 artar ama sebebi budur diyemeyiz. L-Dopa, dopamin agonistleri, adrenarjik agonistler, glukagon vb arttığında da IGF-1 arttığı söylenir ama sadece bunlar arttı diye IGF-1 salgılandı diyemeyiz. Vücut mekanizmaları bu kadar basit değil. Kaldı ki IGF-1 arttı diye testosteron seviyesi artsın.

NoMore
29.04.2015, 22:01
Testosteronla IGF-1 arasında sizin düşündüğünüz gibi pozitif bir bağıntı kurulumaz. Evet testosteron arttığında IGF-1 artar ama sebebi budur diyemeyiz. L-Dopa, dopamin agonistleri, adrenarjik agonistler, glukagon vb arttığında da IGF-1 arttığı söylenir ama sadece bunlar arttı diye IGF-1 salgılandı diyemeyiz. Vücut mekanizmaları bu kadar basit değil. Kaldı ki IGF-1 arttı diye testosteron seviyesi artsın.

güzel yaklaşım peki igf-1den beklentiniz nedir hocam sizin ?

Miracle
29.04.2015, 22:03
Testosteronla IGF-1 arasında sizin düşündüğünüz gibi pozitif bir bağıntı kurulumaz. Evet testosteron arttığında IGF-1 artar ama sebebi budur diyemeyiz. L-Dopa, dopamin agonistleri, adrenarjik agonistler, glukagon vb arttığında da IGF-1 arttığı söylenir ama sadece bunlar arttı diye IGF-1 salgılandı diyemeyiz. Vücut mekanizmaları bu kadar basit değil. Kaldı ki IGF-1 arttı diye testosteron seviyesi artsın.Direk feedback mekanizma bağlantısı var akademik seviyede tartışma hep olmuştur olacaktır detaylarda ancak testesteron gibi anabolik steroidler kas gelişimi için kullanılıyor erkeklerdeki boy uzaması ve fiziksel irilikte büyüme hormonu ve testesteron ile ilgilidir.

tosun.t
29.04.2015, 23:38
fazla derıne dalmayın bogulacaz :)
ınsan vucudu daha cozulmedı hacılar ...

illegal
30.04.2015, 00:16
güzel yaklaşım peki igf-1den beklentiniz nedir hocam sizin ?
Hepimizin beklentileri aynı hocam. Sadece teorikle pratik her zaman uymuyor. Bir de ben ürün gerçekten işe yararsa çok ucuz olacağını düşünmüyorum.

illegal
30.04.2015, 00:24
Direk feedback mekanizma bağlantısı var akademik seviyede tartışma hep olmuştur olacaktır detaylarda ancak testesteron gibi anabolik steroidler kas gelişimi için kullanılıyor erkeklerdeki boy uzaması ve fiziksel irilikte büyüme hormonu ve testesteron ile ilgilidir.
Katılıyorum ama ergenlikte IGF-1 artar testosteronda artar. Testosteron artmasının sebebi IGF-1dir diyemeyiz. Saçlarımızı da artan testosterona koruyan etkenlerden biri esasen IGF-1 olabilir. Folliceptin sunumunu incelediğimde yanlış hatırlamıyorsam IGF-1<DHT olduğu için dht nin yıkıcı etkisi olduğu yazıyordu. Yani IGF-1 düşüyor DHT artıyor.Bu aralarında böyle bir bağıntı kuramayamacağımızın bir göstergesi olabilir.

Miracle
30.04.2015, 00:48
Katılıyorum ama ergenlikte IGF-1 artar testosteronda artar. Testosteron artmasının sebebi IGF-1dir diyemeyiz. Saçlarımızı da artan testosterona koruyan etkenlerden biri esasen IGF-1 olabilir. Folliceptin sunumunu incelediğimde yanlış hatırlamıyorsam IGF-1<DHT olduğu için dht nin yıkıcı etkisi olduğu yazıyordu. Yani IGF-1 düşüyor DHT artıyor.Bu aralarında böyle bir bağıntı kuramayamacağımızın bir göstergesi olabilir.Tabiki testesteron u igf-1 artıran yegane sebeptir denilemez saf aminoasit ya da şeker alımıda yükseltir testoyu yani sadece igf1 in böyle bir etkiside var olarak anlaşılmalı. MetaboLizma komplex görünüyor ancak birbiri ile işbirliği yapmak zorunda olan sistemler etkileşiyor testonun erkepğe has extra özellikleri oluşmasında ki rolünde igf-1 gibi bir hormonun sekresyonu ve etkileşimi çok doğal bir durum.

atilla123
30.04.2015, 01:00
beyler dün
bu minoxplus siparis ettim. daha önce galiba burada birkaç kisi bu ürünün linkini vermisti kullanan var mi bilmiyorum.
losyonun icinde minox disinda 7 madde daha varmis ve aralarinda igf-1 de var
ama igf-1 olayini anlamadim Capsaicin Oil sayede sentezleniyor felan sanirim.
neyse ürünürü siparis verdik ama siparisi onaylama maili felanda gelmedi dünden beri. içimden bir ses kaziklandigimi söylüyor :)
(bu losyonda ilgimi çeken Piperine aslinda saç beyazlasina iyi geldigi klinik deneylerle ispatlanmis bir madde)

ürürün burda.
MINOXIPLUS- Minoxidil Plus Caffeine, L-Carnitine, B12, Piperine, Raspberry Ketones and Grape Seed Extract for Hair Loss. (http://www.minoxiplus.com/product-range/men-s-5-minoxiplus/)

tosun.t
30.04.2015, 01:32
bu mınoxsplus nezaman pıyasa cıktı yag ıle ıgf sentezlemesı cok dusuktur

atilla123
30.04.2015, 01:41
losyonun kivami biraz yogunmus sanirim ve yastik yorgan boyayan cinsten eyvah eyvah.
portakal rengi yapmis milletin yastiklari carsaflari

edit; ürün hakkinda yapilan yorumlara bakilirsa nisan mayis 2014

namesiz00
30.04.2015, 01:54
losyonun kivami biraz yogunmus sanirim ve yastik yorgan boyayan cinsten eyvah eyvah.
portakal rengi yapmis milletin yastiklari carsaflari

edit; ürün hakkinda yapilan yorumlara bakilirsa nisan mayis 2014

Abi kafaya bone geçirip yatariz :D bald truth talk tan mi takip ediyon abi bi de nisan Mayıs 2014 derken onu anlamadım

atilla123
30.04.2015, 02:10
Abi kafaya bone geçirip yatariz :D bald truth talk tan mi takip ediyon abi bi de nisan Mayıs 2014 derken onu anlamadım

abi deme nolur tuhaf oluyorum :) okadar cok forum takip ediyorumki hatlar karisiyo valla

namesiz00
30.04.2015, 02:20
abi deme nolur tuhaf oluyorum :) okadar cok forum takip ediyorumki hatlar karisiyo valla
Tamam hocam :D 34 yaşındayım yazmıştiniz da ondan bu hitap şeklini kullandım daha kullanmam :D

Nighdoria
01.05.2015, 01:36
http://i.imgur.com/o2Ie3yV.png

Testosteron artımı olur mu ve basari saglanirsa fiyat tuzlu olacak mi diye Devon a sordum. Cevap olarak ( odtudeyim ama İngilizcem kotu yanlisim olursa affola ) Doktor Hsu ya sormus ve o da demis ki az doz da igf de , testesteronda artis olmuyormus . onlarin bu urunle hedefi androjen reseptorlerinin reaktivitasyonunu engellemekmis . Ben onlara sitede yazan minoxla ayni fiyat olacak sözünü tutacak misiniz eger basarili olursaniz dedim, Devon da kesinlikle sözlerini tutacaklarini ki basarili olmazlarsa hic bir satis yapmayacaklarini ve erisebilir yapacagini soyledi, erisebilirden kasti her bolge de satisa sunulacak demek istedi sanirsam :)

atilla123
01.05.2015, 01:52
"androjen reseptorlerinin reaktivitasyonunu engellenekmis"
bunun ne anlama geldigini belki miracle bize açiklayabilir

Tıbbiyeli
01.05.2015, 01:59
Bak androjen reseptör reaktivasyonunu engelleme meselesi çok önemliymiş burada,çok dikkatimi çekti.Biz igf hakkında hep büyüme uyarıcı olarak bahsettik , eğer bu büyüme uyarıcısı ise bu adamlar neden bu kadar iddaalı veya forumda beklentiler neden bu kadar büyük diye de düşünürdüm hep aklıma yatmazdı.Bu en fazla minox ve antiandrojen ( oral veya topikal ) tedavilere ekleyebileceğimiz 3. bi ayak olur diye düşünüyordum beklentilerimi de buna göre ayarlıyordum.Çünkü sadece büyüme uyarımı sayesinde etki etse bu öyle devrim denecek bi buluş kesinlikle olmayacaktı.Zira büyüme uyarıcı binlerce yol vardır bunların atası minoxidil zaten.Ama büyüme uyarımı demek, var olandan max. verim almaya çalışmak demekse de sorunun nedenine inmeyeceği için devrim yapamazdı,yani sen uyarabildiğin kadar uyar ama arka planda androjenden kaynaklı yıkım devam ettikçe asla bu sorunu çözdüm diyemezsin.
Ama bu abiler androjen reseptörlerini falan inaktive edeceklerse bak forumun dört bir yanını Türk bayraklarıyla donatırız :) Ben de heycanlandım simdi

Nighdoria
01.05.2015, 03:56
@ tibbiyeli hocam agzinizdab bal damliyor , zamanla zaten resimler ortaya cikacak ve insallah hepimizin yuzu gulecek

NoMore
01.05.2015, 11:49
http://i.imgur.com/o2Ie3yV.png

Testosteron artımı olur mu ve basari saglanirsa fiyat tuzlu olacak mi diye Devon a sordum. Cevap olarak ( odtudeyim ama İngilizcem kotu yanlisim olursa affola ) Doktor Hsu ya sormus ve o da demis ki az doz da igf de , testesteronda artis olmuyormus . onlarin bu urunle hedefi androjen reseptorlerinin reaktivitasyonunu engellemekmis . Ben onlara sitede yazan minoxla ayni fiyat olacak sözünü tutacak misiniz eger basarili olursaniz dedim, Devon da kesinlikle sözlerini tutacaklarini ki basarili olmazlarsa hic bir satis yapmayacaklarini ve erisebilir yapacagini soyledi, erisebilirden kasti her bolge de satisa sunulacak demek istedi sanirsam :)
Bu şekilde doğrudan soru soran arkadaşlara çok teşekkür ediyorum :)

Doktorun cevabı miracle'ın söyledikleri ile baya örtüşüyor...

sennedersen
01.05.2015, 13:26
soyledikleri gercekci ve samimi hem yikimi durduracak hemde gelisimi artiracak zaten amac bu ama ne jadar etki edecek zaman gosterecek.Bu tedavide en onemli nokta iletim ve.dozaj sanirim.ise yaramazsa piyasaya surmeyeceklerini.soyluyorlar.Samimiyetlerine inanmaya basladim iki aya netlesir hersey

tosun.t
01.05.2015, 14:03
işe yararsa ortalık fena karısacak ardı ardına saklanan tedaviler cıkacak sanırım bu kadar buyuk pasta bırakmaz devler :)bonus olacaksınız hadı ıyısınız yenı jenerasyon

Miracle
01.05.2015, 14:07
Büyütme faktörleri az ya da çok androjen sinyalli ölümü programlayan moleküllerin salınımını azaltıyor ya da reseptörü düşük kapasiteye alıyor buna minox benzerleride dahil yani evet büyüme uyarıcılarda az çok androjen yanıtlarını etkileyebiliyormuş (değişen oranlarda) ancak çok çok farklı olacak diye peşin düşünmeyin. Androjen reseptörlerini daha fazla aktive eden bir çok faktör var bunlardan yeni keşfedileni ise büyütme moleküllerinin azlığı sonucu oluşan androjen upregulasyonu. İgf büyütme faktörü ve ortamda olması androjen reseptörü nün çalışma hızını ve kapasitesini etkiliyor bunu direk bakalım ne kadar etkili olacak igf1 bu açıdan şayet başarılı olurda ülkeye gelmez veya geç gelirse iletim şekli ve dozu elime geçti hazırlarım.

savasci3
01.05.2015, 15:18
Büyütme faktörleri az ya da çok androjen sinyalli ölümü programlayan moleküllerin salınımını azaltıyor ya da reseptörü düşük kapasiteye alıyor buna minox benzerleride dahil yani evet büyüme uyarıcılarda az çok androjen yanıtlarını etkileyebiliyormuş (değişen oranlarda) ancak çok çok farklı olacak diye peşin düşünmeyin. Androjen reseptörlerini daha fazla aktive eden bir çok faktör var bunlardan yeni keşfedileni ise büyütme moleküllerinin azlığı sonucu oluşan androjen upregulasyonu. İgf büyütme faktörü ve ortamda olması androjen reseptörü nün çalışma hızını ve kapasitesini etkiliyor bunu direk bakalım ne kadar etkili olacak igf1 bu açıdan şayet başarılı olurda ülkeye gelmez veya geç gelirse iletim şekli ve dozu elime geçti hazırlarım.

Nasıl yani simdi siz folliceptin bu losyonu nasıl hazırladığını neler kullandığını bildiginizi mi soyluyorsunuz hocam

Miracle
01.05.2015, 16:59
Nasıl yani simdi siz folliceptin bu losyonu nasıl hazırladığını neler kullandığını bildiginizi mi soyluyorsunuz hocam Evet biliyorum.

tosun.t
01.05.2015, 17:05
follıcept su an tek doz uyguladı sanırım 2 doz nezaman bılen varmı?

saçsızlığındüşmanı
01.05.2015, 17:15
hocam peki sizin beklentiniz ne bu ilaçtan ? yani suanda en etkili ilaç minoxidil peki bu ilaç minoxidilden etkili olur diye düşünomusunuz ?

atilla123
01.05.2015, 17:16
hocam peki sizin beklentiniz ne bu ilaçtan ? yani suanda en etkili ilaç minoxidil peki bu ilaç minoxidilden etkili olur diye düşünomusunuz ?

kardesim senin nickine bayiliyorum. dosta güven düsmana korku saliyor masallah :)

saçsızlığındüşmanı
01.05.2015, 17:26
haha :) eyvallah kardeşim. inşallah bu kelliği tarihe gömdüğümüz zaman yeni bir nick ayarlıyacağım kendime :)

savasci3
01.05.2015, 17:49
Evet biliyorum.

Hocam peki iletim mekanizması nesir o igf 1 hormonunu nasıl iletiyorlarmis sac köküne.

tosun.t
01.05.2015, 18:47
çocuklar siz follıceptın ne olduğunu algılayamıyorsunuz sanırımyuzde 30 saç çıkışı dıyor devon 140 bın sac telının yuzde 30 unu dusunun bu ılac çalışırsamultımılyar kazanan devler gıdecek amaumut beslemeyın çokzor bir yolculuk bu

savasci3
01.05.2015, 19:00
çocuklar siz follıceptın ne olduğunu algılayamıyorsunuz sanırımyuzde 30 saç çıkışı dıyor devon 140 bın sac telının yuzde 30 unu dusunun bu ılac çalışırsamultımılyar kazanan devler gıdecek amaumut beslemeyın çokzor bir yolculuk bu

Hocam siz hayırdır sanki gelecekten gelmiş gibi yorum yapıyorsunuz. Hayır bu tedavinin başarısız olacağını follicept filan mi söyledi size. Hayır yani adamlar araştırmış deneyi canlı canlı yapıyorlar surda bir kaç ay sonra sonuçlar belli olacak ben anlamıyorum sizi boyle üst perdeden konuşmalar umut baglamayin multi milyarderler izin vermez filan demeler. Ben sizin açıkçası ekinci olduğunuzu düşünüyorum. 1 ay sonra sonuçlanacak deney için olmaz ümit baglamayin demek ancak bir ekimcinin söyleyeceği is cunkumcunku

savasci3
01.05.2015, 19:02
Evet biliyorum.

Hocam soru sormustum galiba girmediniz siz folliceptin iletim mekanizmasını folliceptten mi ogrendiniz eğer soyluyorlarsa bizde mail atalım yada siz burada açıklayın hemen bizde vaslayalim tedaviye

Miracle
01.05.2015, 19:11
Hocam soru sormustum galiba girmediniz siz folliceptin iletim mekanizmasını folliceptten mi ogrendiniz eğer soyluyorlarsa bizde mail atalım yada siz burada açıklayın hemen bizde vaslayalim tedaviyeOmertanın bahsettiği yöntemle benzer. Benim çözümümde oydu zaten neredeyse açıkcası emindim de follicept in taşıyıcısından isteyin kendisinden şimdi ifşa etmiş olmayalım.

savasci3
01.05.2015, 19:22
Omertanın bahsettiği yöntemle aynı benim çözümümde oydu zaten neredeyse adım kadar emindim o yolladı isteyene isteyin kendisinden şimdi ifşa etmiş olmayalım.

Hocam peki bu yöntemin folliceptin yöntemi ile ayni olduğuna nereden kanaat getirdiniz. Omerta arkadaşım bana da gönderir misin su yontemi

atilla123
01.05.2015, 19:25
follicept in ilk etapta basirisiz oldugunu farzetsek bile ayni zamanda uyuyan devi uyandirdigiini söylemek gerek. bugün florida üniversitesinde dr hsu ve ekibi basladi sivil topluluk deneylerine.
yarin bunu dünyanin her yerinden üniversitelr takip edebilir. eger ünivestilerin ve ülkelerin prestijleri yarisa girerse saç konsusunda çözüm çok yakin demektir.
simdiye kadar piyasa çakal çukallarin kozmetikcilerin elindeydi bundan sonra bakalim neler olacak.

savasci3
01.05.2015, 19:31
follicept in ilk etapta basirisiz oldugunu farzetsek bile ayni zamanda uyuyan devi uyandirdigiini söylemek gerek. bugün florida üniversitesinde dr hsu ve ekibi basladi sivil topluluk deneylerine.
yarin bunu dünyanin her yerinden üniversitelr takip edebilir. eger ünivestilerin ve ülkelerin prestijleri yarisa girerse saç konsusunda çözüm çok yakin demektir.
simdiye kadar piyasa çakal çukallarin kozmetikcilerin elindeydi bundan sonra bakalim neler olacak.

Hocam bu Dr Hsu onun ekibi folliceptten farklı bir ekip mi
Birde link alabilirmiyiz habere dair.

atilla123
01.05.2015, 19:46
Hocam bu Dr Hsu onun ekibi folliceptten farklı bir ekip mi
Birde link alabilirmiyiz habere dair.

follicepti kastediyorum iste. (dr hsu, devon, videoyu çeken simdilik ekipten bildiklerimiz bunlar :)

hayir o degilde daha ilginç bisey var. israilli bilim adamlari kellige care buldu. yok alman bilim adamlari söyle yapti böyle yapti 5 yil sonra cikacak
diye haber yapan gazeteciler follicept hakkinda parmaklarini bile kipirdatmadilar.

savasci3
01.05.2015, 19:59
follicepti kastediyorum iste. (dr hsu, devon, videoyu çeken simdilik ekipten bildiklerimiz bunlar :)

hayir o degilde daha ilginç bisey var. israilli bilim adamlari kellige care buldu. yok alman bilim adamlari söyle yapti böyle yapti 5 yil sonra cikacak
diye haber yapan gazeteciler follicept hakkinda parmaklarini bile kipirdatmadilar.

Evet bunu bende farkettim. Ortada bir oyunun döndüğü gayet açık. Büyük kozmetik firmalarının parmağı var mi yok mu bilmem ama tepki olarak onların hic bir ürününü almayacagim. Sacimi sadece kalıp sabunla yikarim o sabunuda gider doğal üretim yapan yerel bir yerden alırım. Ben tepkimi boyle gosterecegim.

savasci3
01.05.2015, 20:02
Omertanın bahsettiği yöntemle benzer. Benim çözümümde oydu zaten neredeyse açıkcası emindim de follicept in taşıyıcısından isteyin kendisinden şimdi ifşa etmiş olmayalım.

Hocam yine gormediniz galiba

Tıbbiyeli
01.05.2015, 23:51
kardesim senin nickine bayiliyorum. dosta güven düsmana korku saliyor masallah :)

ulam bu yoruma çok güldüm bugün ya ahahahahaaaayyytt :DDDD
Adamın nickini burada görmemiz bile DHT ye akıllı ol mesajı gönderip plasebo etkisiyle olumlu etki sağlıyor olabilir mi genç dimağlar ne dersiniz :D
O zaman saç dökülmesini problemini çözelim marvel'a bu projeyi götürelim.Avengers'ın yeni üyesi :D

atilla123
02.05.2015, 00:29
ulam bu yoruma çok güldüm bugün ya ahahahahaaaayyytt :DDDD
Adamın nickini burada görmemiz bile DHT ye akıllı ol mesajı gönderip plasebo etkisiyle olumlu etki sağlıyor olabilir mi genç dimağlar ne dersiniz :D
O zaman saç dökülmesini problemini çözelim marvel'a bu projeyi götürelim.Avengers'ın yeni üyesi :D

kelligi tarihe gömdükten sonra yeni nicki "saçlariyla kamyon çeken adam " felan olabilir. dht ye meydan okumak için bunu yapmak gerek aslinda

Blair
02.05.2015, 00:33
Ya beyler ne tatli bi forum olmus burasi yeni uye oldum bende hem guluyorum size yani eglenceli yazdiklarinizi okumak hemde ogreniyorum yeni gelismeleri.. bakalim bu follicept isalla olur. 22yasindan beri 8 yildir finast. Ile soyle boyle korumaya calisiyorum saclarimi..aravere rek kullandim ama artik yan etkisini kesin kabul etmis biri olarak follicepti bekliorum dort gozle

Tıbbiyeli
02.05.2015, 00:35
Ben de 7 aylık körpe bi finas kullanıcısı olduğum için tecrübelerini önemsiyorum
Yan etkisi illaki olmuştur kendimizi kandırmaya gerek yok ama 8 yıl devam edebildiğine göre belli ki seni öyle dramatik etkilememiş tolere edebilmişsin yine de.Zaten önemli olan da bu ben de bunu göze alarak kullanıyorum :)

Blair
02.05.2015, 00:36
Benim tek korkum bu igf deninlen etken maddenin sistemik yan etkisi olup olmiyacagi..yani her nekadar sculptan uygulansada sisteme giriyor,lokal dolasimda kalmasi biraz hikaye gibi geliyor bana..tabi benim fikrim sadece

Tıbbiyeli
02.05.2015, 00:36
kelligi tarihe gömdükten sonra yeni nicki "saçlariyla kamyon çeken adam " felan olabilir. dht ye meydan okumak için bunu yapmak gerek aslinda

Bence şu nick ideal olur
' senlebizartıkdüşmanbiledeğiliz'

:DD

Blair
02.05.2015, 00:41
Ben de 7 aylık körpe bi finas kullanıcısı olduğum için tecrübelerini önemsiyorum
Yan etkisi illaki olmuştur kendimizi kandırmaya gerek yok ama 8 yıl devam edebildiğine göre belli ki seni öyle dramatik etkilememiş tolere edebilmişsin yine de.Zaten önemli olan da bu ben de bunu göze alarak kullanıyorum :)

Ben kullanma derim,avrupada amerikada prospektusleri kalici yan etkiyide dahil ederek guncellenmeye baslamis diye okudum..Yan etkiler prospektusundr surekli guncellenip duruyor.Bende cinsel yan etkileri oldu ama oyle hayati seyler diil.. biraktikca eskiye donuyor cok sukur.daha oncede olmustu birakinca gecmisti..Ama hic yan etki gormiyip kalici etki gorenler var yillar sonra..

1 Fda ya guvenmiyorum.

2 Dht eger soynelinen kadar belli olculerdr blokasyonu dedikleri gibi bize zarari olmasa idi vucudumuz onu o kadar uretmezdi..

bu 2 madde kafamda artik netlesti benim
seni uzun sureli kullanmis biri olarak uyarmak istedim kardesim

Tıbbiyeli
02.05.2015, 00:46
sagolasın zaten ben de 3 aşağı 5 yukarı muhabetten haberdarım.Ben de kalıcı yan etki göreceğime inanmayarak başladım bu yola ki 7 aylık deneyimim bile internetteki genel deneyimlere bakarak daha iyi diyebilirim ,zaten böyle olacağını da az çok bildiğim için başladım bünyeme güvenmesem başlamazdım heralde.Hedefim 3.5-4 yıl falan kullanmak.

Blair
02.05.2015, 00:52
sagolasın zaten ben de 3 aşağı 5 yukarı muhabetten haberdarım.Ben de kalıcı yan etki göreceğime inanmayarak başladım bu yola ki 7 aylık deneyimim bile internetteki genel deneyimlere bakarak daha iyi diyebilirim ,zaten böyle olacağını da az çok bildiğim için başladım bünyeme güvenmesem başlamazdım heralde.Hedefim 3.5-4 yıl falan kullanmak.

Anladim,cokta herseyi okuma olmiycak seyde cikmasin,bazi insanlarsa 20 den once kullanip buyuk yan etkiler yasiyoe cunku

saçsızlığındüşmanı
02.05.2015, 01:39
gayet mantıklı geldi yeni nick im :))))))

tosun.t
02.05.2015, 03:33
1 yıl kullan 16 ay ara en ıyı taktık budur kalıcı yan etkı evet bu malesef mevcut su an ıcın ıse baska care de yok lokal ıse yarıyorsa bunyenızde sorun kalmaz lokal deneın dmso ıle sonra oral krem seklı daha etkılıdır formulasyon gene dmso ıcermelıdır

Blair
02.05.2015, 09:32
1 yıl kullan 16 ay ara en ıyı taktık budur kalıcı yan etkı evet bu malesef mevcut su an ıcın ıse baska care de yok lokal ıse yarıyorsa bunyenızde sorun kalmaz lokal deneın dmso ıle sonra oral krem seklı daha etkılıdır formulasyon gene dmso ıcermelıdır

Ben bir daha dusunmuyorum finast. Cinsel etkileri olan,kas kutlesini azaltan,piskolojik etkileri olan,hormon dengesini bozan bir ilac dogru bir yol degil diye dusunuyorum artik