Giriş

Orijinalini görmek için tıklayınız : Minox döngü hakkında sorular

SCO
26.11.2015, 20:15
beyler tedavim cellagance,miracle,min-dut,konazol şampuan,dermarollerle devam ediyorum cellagance-miracle başlayalı 2 ay min-duta başlayalı 1 ay oldu gayet iyi gidiyor tedavim sonuç alıyorum yavaş yavaş ama ilerdeki min-dutun döngüsünden korkuyorum şimdi sorularım var cevaplarsanız sevinirim

1-min-dut döngüsü herkeste olurmu
2-min-dut döngüsü ne kadar sürer
3-döngü saçları eski kötü halinemi döndürür
4-döngüyü en az zararla nasıl kapatabilirim dökülmeyi nasıl yavaşlatabilirim
5-minoxile ara vermek döngüden kurtarırmı

önerilerinizi tecrübelerinizi bekliyorum teşekkürler

saçmasaç
27.11.2015, 11:06
Ben (malesef formdan bihaber olduğum için) 1.5 yıl sadece minox kullandım döngü falan yaşamadım kardeş yani çıkan saçların geri dökülmesi gibi bir olay olmadı ama etkisi azalıyor.Yaklaşık 2 aydır da min+dut kullanıyorum hala böyle bir sorun yaşamış değilim.

SCO
27.11.2015, 17:56
umarım bende yaşamam ama çoğu kişi yaşadığını yazmış bende eğer yaşarsam o durumu diye önceden bilgi toplamak istedim

anl
27.11.2015, 17:58
Ben (malesef formdan bihaber olduğum için) 1.5 yıl sadece minox kullandım döngü falan yaşamadım kardeş yani çıkan saçların geri dökülmesi gibi bir olay olmadı ama etkisi azalıyor.Yaklaşık 2 aydır da min+dut kullanıyorum hala böyle bir sorun yaşamış değilim.

Güzel bi deneyim, minoxla birlikte kullanildiginda invincible arkadaşimiz da döngü yasamadigini söylemişti

SCO
27.11.2015, 19:32
Güzel bi deneyim, minoxla birlikte kullanildiginda invincible arkadaşimiz da döngü yasamadigini söylemişti

hocam min-dut döngü yapmıyormu şimdi valla inşallah bende yaşamam inan döngüden çok çok korkuyorum bütün çabalarım boşa gidicek diye

anl
27.11.2015, 19:48
hocam min-dut döngü yapmıyormu şimdi valla inşallah bende yaşamam inan döngüden çok çok korkuyorum bütün çabalarım boşa gidicek diye

Bunu denemeden görmek imkansız sco. Bak mesela yukarda arkadaş döngü olmadı demiş. Dediğim gibi denemek tek yol, kimse net bir şey söyleyemez, ancak kişi kendi bünyesinde deneyecek ve sonuçları inceleyecek

SCO
27.11.2015, 21:34
haklısın hocam yinede sorlarıma cevap almak istiyorum hazırlıklı olmak lazım

Aykut
27.11.2015, 21:41
Arkadaşlar benim sorum minoxla çıkan kıllar saç gibi uzuyormu.

Keloğlan35
28.11.2015, 01:10
@Aykut; Yani o herkeste değişir ama bende senin dediğin gibi Minoxtan tüylenmeden başka bir sonuç alamadım. Umarım sen iyi sonuç alırsın ama sadece Minox ile pek mucize bekleme. Yardımcı bir tedavi olarak görmek lazım. Haa büsbtün gereksiz mi dersen hayır. Bence Scalpta damar açıcı etkisiyle dolaşımı artırmak için olması gerek minoxun

@Sco; Şimdi herkes minox döngü olayından bahsediyor ama şöyle söyleyim. İlk başta etkisi gözlenirken dökülmeyi azaltırken bir müddet sonra kafa derisi losyona alıştığı için etkisini yitiriyor bana göre. O yüzden ara sıra ara verip, derinin dinlenmesine fırsat verip tekrar başlamak mantıklı. Örneğin 6 ay kullan 1 ay ara ver sonra tekrar başla vs gibi. O süreyi de belirlemek sana kalmış tabi

Keloğlan35
28.11.2015, 01:14
@Sco;uykulu pek görmemişim yazdıklarını. ilave olarak şunları yazayım. Zaten başka tedaviler kullanıyormuşsun. Onlarla beraber minox kullanımı döngü(etki yitirme) yapar mı bilemeyeceğim ama yukarda yazdıklarım sadece minox kullanımı içindi

SCO
28.11.2015, 15:21
@Sco;uykulu pek görmemişim yazdıklarını. ilave olarak şunları yazayım. Zaten başka tedaviler kullanıyormuşsun. Onlarla beraber minox kullanımı döngü(etki yitirme) yapar mı bilemeyeceğim ama yukarda yazdıklarım sadece minox kullanımı içindi

döngü denen olay etki yitirme sonucu gelen sacların gitmesi degilmi peki ben 6 ay kullanıp minoxsa ara versem gelenler tekrar dökülürmü

SCO
03.12.2015, 22:03
varmı sorularıma cevap vericek