PDA

Orijinalini görmek için tıklayınız : Türkiyede vücuttan saça ekim yapan yerleri burada tartışalım

osmanbey41
31.07.2017, 01:52
Vücuttaki adeta sınırsız kıl köklerini alarak hemde yanları seyreltmeden ekim yapan bir yer arıyorum örnegin bacak kılları aynı saç gibi duruyor

tosun.t
31.07.2017, 12:23
tc de yok burdakıler ancak kafadan sert zemınden alır becerı bukadardır genede hlc var bi araştır ama garanti iste yoksa bulaşma
http://fusehair.com/body-hair-transplants-fuse/
https://www.youtube.com/watch?v=3LmfexIlVoQ
iyice okuyun izleyin bht bambaşka bir alandır

BRADPİTT
07.11.2017, 15:26
mecbur kalmadıkça vücut tüylerinden ekim önermem ben.en iyisi yine ense kökleridir.
1-göğüs kılları çok kaliteli bile olsa saç gibi durmayacaktır.kalitesizse hele hiç durmaz.kıvırcık gibi birşey durur.
2-göğüs kıllarının ekildiğinde fazla uzayacağını düşünmüyorum
3-ğöğüs kılları kesinlikle ileriki zamanlarda dökülmeye başlayacaktır
çözüm önerim var tabi özelden yazabilirsin bana bi taktik verebilirim durumuna göre

tosun.t
07.11.2017, 23:05
Eken dr a baglıdır sonuç vucutta ne kadar yasayacaksa kafanızda o kadar yasar siklus bellidir kasık kılları en verimli yerdir sakal da dahil turkıyedekılere ınançta dıkkatlı olunuz

BRADPİTT
08.11.2017, 00:05
sende haklısın tabi ama imkan varsa en iyisi yine ense kıllarıdır özellikle doğallık olarak.aslında sakal en iyisidir derler bende öyle düşünüyorum en azından 1 sakal kökü kalın olduğu için 2-3 saç teline bedeldir.ğöğüs bölgesinden ekim yapmak zahmetli oluğu içinde ülkemizdeki uyanık doktorlar yapmıyorlar.

Tahsin
08.11.2017, 10:07
Eken dr a baglıdır sonuç vucutta ne kadar yasayacaksa kafanızda o kadar yasar siklus bellidir kasık kılları en verimli yerdir sakal da dahil turkıyedekılere ınançta dıkkatlı olunuz

Hocam en merak ettigim konulardan biri; kasık bölgesi dediğimiz genital bölgemi oluyor, burdaki kıllar en çok saç sakal formuna yakın olanlar ve vucutda en işlevsiz gereksiz oldugunu düşündüklerim burdan alınıp uygulanabiliyormu?

herhangi
14.01.2018, 01:28
uygulanabiliyor ama türkiyede bu ekimi yapan yer var mı bilmiyorum

ruadrash
21.09.2018, 03:26
Var antalya rotalife