PDA

Orijinalini görmek için tıklayınız : Yeni elseve ile miracle

Kelcocuk
15.01.2018, 12:33
Olur mu sizce ? Deneyen oldu mu eskisi ile yenisi arasındaki fark nedir ?

kabuto
15.01.2018, 18:52
foto çalışmıyor

Kelcocuk
15.01.2018, 19:23
Konu yukarı

denixex
15.01.2018, 21:39
gözükmüyor resim ama olmaz bence hocam , orjinal elseve gerekiyor

forza
15.01.2018, 23:38
iyide yeni elsevin sadece kutusu değişmedi mi . bu konuda ürünün mucidinden bi açıklama bekliyorz hepimizin aklında bu soru var

crz1
16.01.2018, 07:56
Hocam foto eksik de eğer o yeni çıkan pembeyse ben kullanıyorum 1 haftadır bi fark yok gibi eskisiyle

tarun
19.01.2018, 20:02
yönetici arkadaş bu konuda kesin bir bilgi verebilir mi
şuan piyasada eski kullandığımız bu siyah şişe elsev sprey yok
arkadaşın yukarıda belirttiği pembe şişe kullanılabilir mi

4283

forza
19.01.2018, 23:39
@miracle bu konuda yardımcı olur musunuz

Kelcocuk
20.01.2018, 11:18
Arkadaşlar pembesini aldım ve miracle losyon yaptım sıkıntı yok eskisi gibi etkili ama ufak bir fark var eski elsevi sürünce kuruyunca saçı taş gibi yapıyordu bu yeni elseve'de kuruyunca saçı taş gibi yapmıyor pek

Yeni elseve içinde sanki yağ var gibi hemde aşırı bir şekilde yağ var

onun dışında eski elseve bulamayanlar yeni elsevi kullanabilir sıkıntı yok

forza
20.01.2018, 13:21
Tamam kardesim tesekkur ederim. Bu konuya yardimci olnayan yoneticilerede teesüf ederim

SacimYok
20.01.2018, 20:34
Arkadaşlar pembesini aldım ve miracle losyon yaptım sıkıntı yok eskisi gibi etkili ama ufak bir fark var eski elsevi sürünce kuruyunca saçı taş gibi yapıyordu bu yeni elseve'de kuruyunca saçı taş gibi yapmıyor pek

Yeni elseve içinde sanki yağ var gibi hemde aşırı bir şekilde yağ var

onun dışında eski elseve bulamayanlar yeni elsevi kullanabilir sıkıntı yok

Sitenin her yerinde yeni elseve ile olmaz yazıyor. Alkol oranı düşük olduğu için. Taşıyıcı özelliği düşük olduğu yazıyor. Benim merak ettiğim çözücülüğü nasıl ? Beyaz tortusu ne durumda ?

loser32
20.01.2018, 23:25
Bence miracle losyon %70 etil akol % 30 ppg ile yapılmalı.%70 etil alkol % 20 ppg %10 dmso da olabilir.Ben bu elsevelerin çok iyi çözebildiğini düşünmüyorum

horizon
25.01.2018, 15:35
Sitenin bi çok yerine yazdım yeni bi losyon tavsiyesi diye ama nafile bende bu yeni şişeden yaptım ama çok iyi çözdüğünü düşünmüyorum üstüne birde yağlı yapıyor saçı iyice seyrek gösteriyor. Arkadaşın dediği gibi alkol vb ile yeni karışım bulmak lazım.

aspirin
10.03.2021, 13:40
Hala yöneticilerden miracle için elseve yerine ne yapılabilir hakkında bi cevap yok hayret forum bitmiş

Pata
10.03.2021, 18:49
Hala yöneticilerden miracle için elseve yerine ne yapılabilir hakkında bi cevap yok hayret forum bitmiş Onlarca konu var bunun hakkında onlarca cevap bir site içi arama yapmaktan acizce hala ahmak ahmak yazıyorsunuz bitmiş olan sensin video çekmiş adam kanalda yayınlamış hala zombi gibi donanıyorsunuz ortalıkta aynı sorularla bir bitmediniz...

aspirin
12.03.2021, 21:40
Pata dostum sakin ol forumda aratmadigimi ve yapılan yorumları okumadigimi düşünmen videoyu izlemedigimi sanman sanırım aq düşüklüğünden meydana gelmekte forumu yaklaşık 10 gündür okuyor beğendiğim yorumları ekran görüntüsü alıp not ediyorum ve yıllardır verilmeyen cevaplar var konuşulmuş ama şu şekil olsun denmemis etil alkol.konusuna gelirsek etil akol almak artık yari illegal olduğu icin etile ulaşamayan birçok insan var forumda sorduğum sorular bı çok başlığı en üste getirdiği halde net bı cevap bulamadığım için yukarıdaki yorumu yaptım bincok kişi farklı yöntemler le yapmış ama sonuç alınıp alınmadığı belli değil en uzun süredir elseve dışında losyon yapan kişi 2 aylıkken yazmış saygılarımla klavye delikanliligini birakman ve sakin bı yapıya dönüşmen dileğiyle