PDA

Orijinalini görmek için tıklayınız : Hakan Doğanay Ahd Clinic Şikayet

chamis
12.03.2021, 21:01
Saç ekiminin 1.ayındayım.Hakan hoca ekibine 2000 kök 8000 tl ile anlaşıp 10 şubatta Ankaradan arabamla gidip güvenerek ekim yaptırdım.Şuan yanlara baktığımda dikleme dikleme ekildiğini farkettim.Mağdur durumdayım.Whatsapp dan beni engellediler.Kesinliklikle yapılan bu yanlışı kabul etmiyorum.Allah bilir ön bölge ileride ne olacak durumu.Ne yapmam lazım arkadaşlar yanlar çok kötü görünüyor.Bilgili kişiler yardımcı olablirmi bu konu hakkında ? Ön bölgede eğer açılar çok kötüyse mahfolurum ya.Kabuk dökümü sonrası görüntüye aldandım gerçekten güzel görünüyordu.Buyrun resimler...

30.GÜN

https://i.hizliresim.com/xgiF5o.jpg

https://i.hizliresim.com/BqjOV0.jpg

KABUK DÖKÜM SONRASI

https://i.hizliresim.com/3yX64Q.jpg

Bugra3
12.03.2021, 22:26
Hocam saç ekimi forumu değil burası. Ekimlerin çok daha fazla konuşulduğu başka bir forum var. Oraya danışın.

Lakin kendim için de ekim araştırdığım için biraz fikrim var. Saçlarla ilgili bir sorun göremedim ben. Belki de çok kısa olduğundandır. Kaldı ki hepsinden önce daha 1. Aydasınız. Ekilen saçlar bi gidecek sonra tekrar çıkacak falan. Bence evham yapmak için çok erken. Bahsettiğniiz klinik iy midir kötü müdür bilemem ama daha 1. Ayda çok darladıysanız ondan dolayı engellemiş olmasınlar.

chamis
12.03.2021, 23:03
usta 2.fotoğrafa iyi bak yanlara dik dik çıkan saçlar normalmi ?

Eyyup
13.03.2021, 11:22
hocam adamlar seni engellemekte haklılar daha 1. aydasın ne bu tantana :) saç ekimi sabır gerektirir ilk çıkan saçlar zaten saçma sapan uzarlar şekilsiz biçimsiz olurlar saçın çıkışları olgunlaşması 6-8 ayı bulacak sonrasında kararını veririsin görüntüde problem yok ayrıca daha şok dökülmen bile bitmemiş onları ilk ekilen biçimsiz saçlar :)

yankialk
13.03.2021, 16:22
Ekimden sonra bildiğim kadarıyla en az 5-6 ay beklenmesi gerekiyor tam sonuç için. Sabırlı olmanız gerek.

kami
13.03.2021, 17:27
hocam arkadaki saçları tutması için tedavi de kullanıyorsun değil mi

chamis
13.03.2021, 20:02
Arkadaki saçlar tutması için derken kami bey ? Şuan şampuan olarak Doktor B+ hair fit şampuan ve yanında takviye olarak Xpecia kullanıyorum sadece. Haftada kabak çekirdeği , keçi boynuz özü falanda tüketirim.Başka birşey yok proscar falan bende askerdeyken kullandım yan etki yaptı.

kami
13.03.2021, 21:22
Sağlam bir tedaviniz yoksa ekilmemiş saçlar da gidiyor hocam

chamis
14.03.2021, 01:00
sağlam bir tedavi yok ekilmemişlerin gideceğini nasıl anladın kami hocam.Ne öneriyorsun o bölgeye.

kami
15.03.2021, 06:43
Ekilmiş alanın hemen arkası tepeye göre daha ince, doktorlar minox finas vesaire önerdi mi ekimden sonra

Eyyup
16.03.2021, 11:41
Ekilmiş alanın hemen arkası tepeye göre daha ince, doktorlar minox finas vesaire önerdi mi ekimden sonra

kami bir gün şuraya sırma saçlarını atda görelim bu kadar tedavi ve bilgiyle ne sonuç almışın merak ediyorum :)

kami
16.03.2021, 17:33
kami bir gün şuraya sırma saçlarını atda görelim bu kadar tedavi ve bilgiyle ne sonuç almışın merak ediyorum :)

idare ediyoruz işte hocam