Giriş

Orijinalini görmek için tıklayınız : PPG'siz, Procyanidin B-2'li Minoxidil losyonu geliyor

Ozgur85
07.02.2015, 20:48
Vlasyproject Routine - The most effective natural routine for amazing hair regrowth! Using natural DHT blockers + minoxidil + LLLT you can achieve amazing success and reverse your hair loss! (http://www.vlasyproject.com/VP%20minoxidil%20formula.html)

İçindekiler:

-Saf su
-Ethanol
-Glycerin
-5% minoxidil
-2% procyanidin B-2
-Özel bitkisel karışım

Ozgur85
07.02.2015, 20:50
Numune isteyenler için bugün son gün! Linke bakın, oradaki mail adresine yazarak numune istenebiliyor. 7 dolar kargo ücreti alıyor. Bana numune gelecek inşallah, söz vermiştim.

Miracle
07.02.2015, 21:16
Numune isteyenler için bugün son gün! Linke bakın, oradaki mail adresine yazarak numune istenebiliyor. 7 dolar kargo ücreti alıyor. Bana numune gelecek inşallah, söz vermiştim. Numune gelincemi ödeme alınıyor linke bastım eposta açıldı herhangi bir ödeme seçeneği yok.

Ozgur85
07.02.2015, 21:19
Linki tıklayınca en aşağıda şu yazıyor:

How to get your sample:

We charge a nominal price of $7 for a single 50ml sample. If you are interested in participating please send us an email by 7th February.
Contact us:

info@vlasyproject.com

Yukardaki mail adresine ben de istiyorum diye mail atıyorsunuz. Onlar da sizin mail adresinize Paypal ödeme linki gönderiyorlar. 7 doları linki tıklayarak ödüyorsunuz, o da gönderiyor.

NoMore
07.02.2015, 21:22
farkı üstünlüğü ne ki bunun ? sadece b-2 mi yoksa ucuz minoxil mi :D

Ozgur85
07.02.2015, 21:29
PPG'nin aşındırıcı etkisi var. Bunun da şok dökülmeye sebep olabileceği söyleniyor. Bunda ppg yok. Ayrıca saç çıkmasını uyarıcı procyanidin b2 ve dht önleyici bitkiseller var. Hangi bitkisel maddeler olduğunu yazmamış.

efecihan
07.02.2015, 21:34
Peki hocam bidaha ki sefer nolcak ürün temin edilebilecek mi ? Bunun icin sartmi var

Miracle
07.02.2015, 21:35
50 ml 7 usd zaten yarım şişe minox parası...

Ozgur85
07.02.2015, 21:40
7 dolar kargo parası..

Ozgur85
07.02.2015, 21:41
Peki hocam bidaha ki sefer nolcak ürün temin edilebilecek mi ? Bunun icin sartmi var

Onu henüz bilmiyorum. Ama bir şişe bizim için az buçuk fikir verebilir heralde. Yakında satışa çıkarır ama daha önceden temin etmek istersek yardımcı olur mu bilmiyorum.

Miracle
08.02.2015, 13:16
Onu henüz bilmiyorum. Ama bir şişe bizim için az buçuk fikir verebilir heralde. Yakında satışa çıkarır ama daha önceden temin etmek istersek yardımcı olur mu bilmiyorum. Ppg nin belirttiğin şekilde yıkıcı etkilerine dair bir çalışma vs okudun mu özgür ? Ppg solüsyon da kuruma süresini uzatıyor emilimi iyileştiriyor ancak kabuklanma yaptığını düşünüyorum zira elseve olsun garnier olsun ppg çok az ve kabuk yara vb yapmıyor ancak minoxta yüksek miktarda var ve minoxtan bu konuda ben dahil herkes şikayetçi.

piranha
08.02.2015, 13:41
fiyat fazla uygun değil mi adamlar zararına satıyor neredeyse ben şahsen işkillendim

Ozgur85
08.02.2015, 14:29
Numune bu. Henüz satışa çıkmadı. Yalnız son gün dündü. Artık gönderir mi bilmiyorum. Ben de bu kişiden dün mail aldım. Yani son gün bilgim oldu. O yüzden sizlere daha önceden söyleyemedim. Satış öncesi 100 kişiye numune gönderip onların yorumlarını toplamak istiyormuş.

Ozgur85
08.02.2015, 14:32
Ppg nin belirttiğin şekilde yıkıcı etkilerine dair bir çalışma vs okudun mu özgür ? Ppg solüsyon da kuruma süresini uzatıyor emilimi iyileştiriyor ancak kabuklanma yaptığını düşünüyorum zira elseve olsun garnier olsun ppg çok az ve kabuk yara vb yapmıyor ancak minoxta yüksek miktarda var ve minoxtan bu konuda ben dahil herkes şikayetçi.

Yok, öyle bir çalışma görmedim. Nette bilgi olarak gördüm. Bir de kullanıcı yorumları falan. PPG'siz olması acaba şok dökülme sorununu çözer mi? Spectral DNC'de PPG var mıydı? Onda da bir müddet sonra şok dökülme/döngü oluyor muydu acaba?

Ozgur85
08.02.2015, 14:38
Şu linkteki spectral dnc'de propilen glikol olduğu yazıyor.

Spectral DNC - Spectral DNC-N (http://www.anagen.net/spectral_dnc.htm)

Ozgur85
08.02.2015, 14:40
DNC-S'de de olduğunu az önce gördüm. Bunda da var PPG.

Miracle
09.02.2015, 09:53
Ppg siz çabuk kuruyup emilimi azalacaktır bu üründe bakalım bunun için ne önlem almışlar.

Ozgur85
09.02.2015, 09:56
Glicerin'de çözdük, taşıyıcı olarak onu kullandık diyor. Bu yüzden biraz yağlı bir yapısı var diyor. Bir de alkol var tabi. Bakarız artık ama yurtdışından Türkiye'ye böyle şeyler getirtmek yasak galiba. Kozmetik ürünleri yani.