Sayfa 4/4 İlkİlk ... 234
34 sonuçtan 31 ile 34 arası

Konu: Şampuan Tavsiyeleri

Saraçoğlunun 1 er ay arayla ısırgan ve lavanta şampuanlarını kullanıyorum fakat yeni sürümlerinin içeriğinin değiştirildiği söyleniyor. Galiba bende yeni bir şampuan aramaya başlayacağım.
    21.02.2015
    Sabah RU 50 mg (elseve haftalık hazırlıyorum)

28.11.2014
    Sabah Miracle Losyon
    Öğlen Miracle Losyon (100 ml elseve 2 aldactone 1 allerset 1 dekort ampul 1 elleacnelle -diana bulamıyorum-)
    08.12.2014
    Akşam Minoxil/Avodart
    24.12.2014
    Çarşamba Dermoraller öncesinde Minoxil/Avodart
    Çarşamba - Cumartesi Konazol Şampuan
    Defne Sabun hergün

Yan destek Tresan Kayın Özlü Tonic

mümkün olduğunca;
    kefir, ruşeym, üzüm çekirdeği tozu tüketiyorum

Arkadaşlar doğala en yakın şampuan sabun tavsiyeleriniz nedir kullandıgınız memnun kaldıgınız saça deriye zararı olmayan geçen sene yazdan itibaren 2 ay öncesine kadar otacı ivy kullanmiştım sls yok diye kaşıntıya falan iyi geliyor gibiydi sacı deriyi güzelde temizliyordu son iki aydirda dalin kullaniyorum ama yikadiktan sonra yaglanma oluyor gibi tekrar otaci kullanmaya mi baslasam diye düsünüyorum tavsiyelerinizi bekliyorum
    Tedavim

-minoxil
    -estradiol losyon
    -konazol şampuan
    -dermastamp

SaçımınDoktoru Üyesi
    gerçekten doğru şampuanı bulmakta çok zorlanıyorum ya. doğal içerikliler kaşıntı yapıyor . pantene normal saçlar için olanını kullanıyorum ama doğal bir şeyler arıyorum
    Düzensiz yeşil çay
    Günlük 5 mg biyotin
    10 dk Scalp masajı her gün
    Günlük 3-4 avuç kabak çekirdeği

Yeni Üye
    Saç köklerimde iltihap var,kafam acıyo ve kaşınıyo bunun için bir şey önerebilir misiniz?Ketoral ve medobiocomplexin yanındaki şampuanlar var ama onlar iyice kaşındırıyo

Sayfa 4/4 İlkİlk ... 234