Sayfa 6/7 İlkİlk ... 4567 SonSon
65 sonuçtan 51 ile 60 arası

Konu: Günlük (sık) kullanım için şampuan-sabun tavsiyeleri

SaçımınDoktoru Üyesi
    Alıntı bendeniz Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    haaaaaaaaaaa unutmadan dinci takımına bişey soyleyecegim şampuanların icinde jelatin vardır jelatin domuz yagından yapılır dinci takımının mezheb hadis dinine göre domuz haramdır o bakımdan dinci kardeslerime diyorumki şampuan kullanmayın haramdır )) hadi bakalım hem YAHUDİ HRİSTİYAN icat ettigi twtterde facebook gezip hem dinci olunmazzzzzzzzz hem şampuan domuz jelatin kullanıp hem dinci olunmazzzzz ben dinci kardeslerime diyorumki YA GÖRÜNDÜGÜNÜZ GİBİ OLUN YADA OLDUGUNUZ GİBİ GÖRÜNÜN !! (jelatinli şampuan kullanmayın) hadi bakalım görelim imanınızı ......
    tsk ederler herhalde o dinci takimi sana ben dinci takimindan dglm ama inanan biri olarak inanclara saygili ol ben senin gbi ataistlere saygili oldum cunku dikkat ediyorum hep bir saldiri halindesin islam dinine sanki br kuyruk acin varms gbi yada cekememezlik yada kabullenememe hosgorusuzluk her neyse benden sana br dost tavsiyesi inanclara saygi ol

SaçımınDoktoru Üyesi
    Şu saygısız, saçmalayan bendeniz'i hala banlamadınız..
    Isırgan+yakı otu+sirkeli çayla durulama
    (Yakı otu+nane) çayı (Her gün)
    Ketoral+dutasterid+okaliptus yağlı krem (Gün aşırı) (Çok etkili)

Alıntı bendeniz Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    haaaaaaaaaaa unutmadan dinci takımına bişey soyleyecegim şampuanların icinde jelatin vardır jelatin domuz yagından yapılır dinci takımının mezheb hadis dinine göre domuz haramdır o bakımdan dinci kardeslerime diyorumki şampuan kullanmayın haramdır )) hadi bakalım hem YAHUDİ HRİSTİYAN icat ettigi twtterde facebook gezip hem dinci olunmazzzzzzzzz hem şampuan domuz jelatin kullanıp hem dinci olunmazzzzz ben dinci kardeslerime diyorumki YA GÖRÜNDÜGÜNÜZ GİBİ OLUN YADA OLDUGUNUZ GİBİ GÖRÜNÜN !! (jelatinli şampuan kullanmayın) hadi bakalım görelim imanınızı ......
    sacın dokuldu dıye ısyan mı edıyosun dıncılere savas mı actın mınoxıl kafa yaptı sanırım sende

SaçımınDoktoru Üyesi bendeniz - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Alıntı cevo34 Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    tsk ederler herhalde o dinci takimi sana ben dinci takimindan dglm ama inanan biri olarak inanclara saygili ol ben senin gbi ataistlere saygili oldum cunku dikkat ediyorum hep bir saldiri halindesin islam dinine sanki br kuyruk acin varms gbi yada cekememezlik yada kabullenememe hosgorusuzluk her neyse benden sana br dost tavsiyesi inanclara saygi ol
    burda inanca saygısızlıkmı var?? şampuanda domuz yagı var kullanma diyorum niye sinirlendin?? allahcıysan tsk etmen lazım ooo bendeniz tşkler ben allahcıyım dinime göre domuz yagı haram demen lazım hayırdır yemedimi şampuanı bırakmayı ondanmı bana snirleniyosun?? icki icme haram diyince ben senin inancına saygısılzıkmı yapmıs oluyorum?? inanıyosan yapmayacaksın işinize gelmiyor ooo bendeniz saygısızlık yaptı kuranda domuz yagı haram harammı? bende domnuzyagı kullanmayanlar sampuan kullanmasın diyorum eee bunun neresei saygısılzık?? kuranda yazıyor meeeeeeeeee meeeeeeeee.....(işinize gelmedimi allahıda satarsınız siz varyaaaa)
    Konu bendeniz tarafından (28.03.2015 Saat 05:27 ) değiştirilmiştir.

Alıntı Ozgur85 Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Şu saygısız, saçmalayan bendeniz'i hala banlamadınız..
    saygısız babandır düdük daha önce sana benim mesajlarıma salca olma dedim iki yanındaki şaklabanla her mesajıma salca oldun agzınınızın payını aldınız cekildiniz kenara bak yine bana laf atıyosun cevapnı vermek yakısır bize
    sen degilmisin len yakı otu ıssırganı buraya gelen masum sacı dokulen insanlara mucize gibi tanıtan ??
    sen degilmisin len konu uste kalsın diye devamlı zırva losyununa mesaj atıp konunu ustte tutan ??
    sen degilmisin len daha dune kadar bilmedigini burdaki bir kac ustaya danısıp akıl alıp 3 5 ay icinde basımıza yakı atı atpuskulu kurbaga bacagı losyonu sac profu kesilen ??
    sen degilmisin len senin gibi dinci allahcı sahtakarın yagını burda pazarlayama kalkıp DERİN FORUM(literature yeni söz kazandırdım )tarafından tokatlanınca cayan ??
    sen degilmisin len kafana sac ektirip o sac dokulur diye korkusundan hic bişe kullanamayıp buraya gelen acil bişeyler kullanması gerek sac cıkartmak isteyen nice insana yakı otu at ıssırganı losyonu pazarlayan??
    ne o allahcıydınız dinciydiniz bak şampuanda domuz yagı varmış kullanma niye imanınmı eksik??
    belliki alah mallah hikaye aksi takdirde allahın yasak ettigini kullanmazdınız işte tamda bu iki yüzlü tarafınızı ortaya nasıl cıkarıyorum mesajımın biterken hatırlatayım aldınmı cevabını yine ?? )))))))))))))))))))))))
    Konu bendeniz tarafından (28.03.2015 Saat 05:30 ) değiştirilmiştir.

Alıntı volkani Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    sacın dokuldu dıye ısyan mı edıyosun dıncılere savas mı actın mınoxıl kafa yaptı sanırım sende
    karısma erkek işine boşver işine bak sen

Yeni Üye
    Kaç yaşındasın sen ergen misin gerçi o kadar bile yok gibi? Oo nası laf koydum ama ne ya

SaçımınDoktoru Üyesi
    Alıntı fhm001 Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Botanikecza da var dostum siparis et ertesi gun kapinda guvenilir site .
    link verme sansın varmı hocam
    Cellagance Losyon
    Solgar Biotin 5000
    Dermaroller
    Prozinc Mor Kutu

Arkadaşlar ben hergün saçımı yıkıyorum bana şampuan tavsiyeniz nedir şimdi ?

Yeni Üye
    Alıntı Tıbbiyeli Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Millet ben genelin aksine saçlarım yumuşak değil de sert olsun istiyorum saçlar yumuşak olduğunda daha seyrek görünüyor bence,en ufak bi rüzgarda falan çok dağılıyor bu durumdan da memnun değilim sabun mu kullanmaliyim sizce ?
    Aynı sıkıntıyı bende yaşıyorum. Bende sizin gibi bir şampuan istiyorum. Saçları yumuşak değilde sert yapacak. Siz bulabildiniz mi böyle bir şampuan?

Sayfa 6/7 İlkİlk ... 4567 SonSon