Sayfa 63/65 İlkİlk ... 13536162636465 SonSon
643 sonuçtan 621 ile 630 arası

Konu: Dünyadaki saç dökülmesi araştırmaları ve 2020ye kadar çözümü

Yeni Üye
    Alıntı rexics Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Hocam sorun döngüde ve zaman içindr etkinin kaybolmasında. Bu 2 durum olmasa zaten minoxidil tüm sorunları çözerdi.
    Minoxidil(minoxil forte) dökülmemi ivmemi yavaşlatıyor saç çıkışı vermiyor bende. Bu terapinin minoxidile göre %95 saç büyüme iddiası var o yüzden ilgi çekici

Kintor sessiz bir şekilde geliyor. faz 3 denemeleri ocak 2022'de başlayacak.

Selam arkadaşlar

N dovo mu ne bi yeni şirket var yine fare mare falan bişeyler klinik öncesi muhabbet aşaması filan 2030 gibi İnşallah aramızda maksat adet yerini bulsun diye öyle bi canlılık gelsin diye paylaşayım dedim. Ha bi de hala benim gibi zerrecik umudu kalan var mı diye diye bi yokluyayım dedim

SaçımınDoktoru Üyesi bahtsiz - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Bu başlığa yeni bir yanıt yazılınca anasayfada üste çıkıyor ya her gördüğümde gülümsüyorum

Ne çok zaman var derdim 2020 ye hey gidi…

Yeni Üye
    Arkadaşlar bir bakın derim???

Arkadaşlar merhaba,

Herhangi bir haber yok ama en azından forumlarda agresif kitlenin çoğalmasından dolayı her eline tüysüz fare alana çözdük bulduk bitti şu zaman dedirtmiyoruz değil mi ? Söyleyen de var da nadir artık ses getirmiyor. Bence bu da bir başarı en azından insanlara hayal satmalarının veya hayalleriyle oynamanın önüne geçildi. Nispeten Tabi bu benim tespitim katılırsınız veya katılmazsınız biraz sohbet etmiş oluruz

şuan benimde takip ettiğim Bayer Prolaktin,han bio hm-115 bunlara ek farklı şirketlerde var ama sanırım en büyük potansiyel bu ikisinden gelecek haberlerde follicayı merak ediyorum açıkcası yeni saç folikul oluşumunu vaad ediyorlardı

Hepsinin hedefi ve vaadi aşağı yukarı o şekilde ama bi ilerleme yok gibi. Misal 2024'ün ikinci çeyreğinde faz 2 klinik sonuçlarını yayınlayacak gibi ifadelerle dolu açıklamaları

Sayfa 63/65 İlkİlk ... 13536162636465 SonSon