8 sonuçtan 1 ile 8 arası

Konu: Konular mesaj için Moderatör Onayı

SaçımınDoktoru Üyesi

Konular mesaj için Moderatör Onayı

Bazı konular mesaj atmada mod. onayına gönderiyor bunun yerine her bölüme 100 mesaj atan vs gibi konu açabilir medaj atabilir olsun.Mod. onayı makül gelmiyor açıkcası.bir çok takıldığım sitelerde yok bizdede öyle olsun.

SaçımınDoktoru Üyesi
    belirli bir sure uye olan ve mesaj atan uyeler icin free olmasi lazim bencede katiliyorum.

Arkadaşlar onaylanıyor zaten bir süre sorun olmamalı ayrıca bahsettiğiniz şekilde bir ayar yok .
    Karma Peptid, AdvanCell, Setipiprant, Saf kafein, RU58841 dönüşümlü olarak kullanıyorum minoxidil haftada 1-2 olacak şekilde kullanırım bazen haftayıda atlarım. Bu tedaviden önce Miracle vardı ve gerektiğinde etki tazelemek için tedaviye ekleyeceğim Ana amacım en hafif doğal ve yan etkisiz tedavileri deneyip aktarmak. Deneyimlerime göre en sorunsuz ve sağlıklı tedaviler sırasıyla Peptid, Setipiprant Cellagance Saf Kafein ve RU58841

Mesajlara elimden geldiğince dönmeye çalışıyorum .

SaçımınDoktoru Üyesi
    diğer başka bir sitede bulletin kurulu hocam orada eklenti ile konulara şu kadar mesaj atan yazabilir diye eklenti kurmuşlar güzel olmuş.Mesela 50 mesaj atmadan ceveap veremezsin 100 mesaj olunca konu açabiliyorsun

Konunun tartışılması üzerinde 5 yıl geçmiş, acaba bu özelliği artık foruma getirmek mümkünleşmiş midir, tartışma ortamı oluşmuyor diye düşünüyorum. Günlük olarak mesaj yazabiliyoruz, ancak gün içinde onaylanıyor. 5-10 mesajı onaylanan herkesin istediği gibi mesaj atabilmesi ortamı güçlendirecektir.

SaçımınDoktoru Üyesi bahtsiz - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Kesinlikle bu duruma artık bir güncelleme gelmeli. Güvenlik, yanlış yönlendirme olmaması için önlem alınabilir ancak konunun tartışmasını bitiriyor. Bi cevap yazıyorum ertesi güne karşı tarafın cevabı geliyor kopukluk oluyor.

bu konu acilali baya olmuş ama yazmak istedim yine de bu konuyu hortlatmak lazım hatta yeni bir başlık açip güncellemek lazım ama geç onaylandiği için içimden gelmiyor.şimdi bu söyleyeceklerimin mircale üstadim ile hiç alakası yoktur sözlerim ona değil kesinlikle iyi niyetinden şüphem yok.Zaten kendisi hem belli bir işte çalişiyor hem losyonlarla uğraşiyor hem bu saç dökülmesi mevzusunu radikal bir şekilde çözmek için çalişmalar yapiyor yani ona kimse mesajımı geç onayladın vs diyemez.Ama benim gördüğüm sitede bir sürü moderatörler var miracle tarafından adminlik verilmiş kişiler yani siteyle ilgilenmeleri için.bana çok kez denk geldi msj yazıyorum kardeşim sabah yazsam gecesine onaylanıyo,gece yazsam ertesi güne aynı dadkikada onaylanmasını geçtim aynı saat içinde onaylandiğini mesajımın görmedim.defalarca başima geldi bir arkadaşın açtiği konuya yardımcı olmak adına bişey yazıyoruz ve o an bakıyorum online gözüken birden fazla moderatör var.şimdi ben hakikaten bilmediğimden soruyorum bu moderatör arkadaşlar çok yoğun işler mi yapiyorlar burada da online olduklari halde mesajlari çok geç yayınlıyorlar.bu duruma bir çözüm getirilmesi bence şart.çünkü bu sitemizin popülerliği,yeni katılımlar açisindan önümüzü açacak bişey.belki de bu sebebden pek çok insan şöyle düşünüyor aman şimdi yazacam da onaylanacak da bi daha yazacamda filan da......belki de bu yüzden nice mesajlar yazacak olup da yazmayan insanlarin yazdiği bir mesaj kafamızda bir ışik yakacak,belki sorunun çözümünde çok önemli bir şey söyleyecek.haksız mıyım bilmiyorum arkadaşlar bu konu çözülmeli bana göre

Gece yazılanlar için uyanık moderatör olmayabiliyor ancak gündüz çok daha sık güncelleyeceğiz bundan sonra.
    Karma Peptid, AdvanCell, Setipiprant, Saf kafein, RU58841 dönüşümlü olarak kullanıyorum minoxidil haftada 1-2 olacak şekilde kullanırım bazen haftayıda atlarım. Bu tedaviden önce Miracle vardı ve gerektiğinde etki tazelemek için tedaviye ekleyeceğim Ana amacım en hafif doğal ve yan etkisiz tedavileri deneyip aktarmak. Deneyimlerime göre en sorunsuz ve sağlıklı tedaviler sırasıyla Peptid, Setipiprant Cellagance Saf Kafein ve RU58841

Mesajlara elimden geldiğince dönmeye çalışıyorum .